Treść opublikowana przez peter22
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
a zderzaka nie uszkodziła
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Myśle ze warto poinformować audi , żeby wprowadzili do systemu ViN skradzionego auta . ostatnio gościu przyjechał do pewnego ASO w łodzi i bo mu nie chodził aktywny tempomat i cos jeszcze . Po połączeniu online z centralą okazało się ze nie da sie zakodować tych sterowników . Po pewnym czasie do pana zapkała policja i bo wyszło że dwa sterowniki czy jakieś tam części pochodzą z dwóch a6 zajumanych wcześniej na terenie niemiec.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
dodam jeszcze że auto może stac na jakims nowym osiedlu gdzie ludzie sie nie znaja, lub na odludziu . Złodzieje nie bawia sie juz w dziuple , zostawiaja auto na takich osiedlach i po 3 dniach jak ucichnie wracaja po takie auto na luzie i jada gdzie chca .
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
panowie wkładajcie do swoich audiczek zabezpieczenia samoróbki . Powiem wam że ostatno ruszyła sie kradzież audi i grupy VW, chyb jest jakaś nowa grupa która sie wyspecjalizowała w audi i grupie VW . U nas w mieście w ciągu ostatnich 3 tygodni poszły 3 sztuki a4 , bora .
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
teraz pozostaje przegladac allegro za częściami może rozpoznasz coś , albo całe auto będzie do sprzedania z przeszczepionym polem numerycznym . Szkada bo furka była dopieszczona na maxa:facepalm:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
no to teraz zostaje wsadzenie gtb22 powiem ci że jest przepaść między Caha a GTB22
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
fajny modzik .
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
dzieki dzisiaj odebrałem auto , zacnie jedzie . dół jest delikatnie słabszy niż miałem na CAHA (ale to jest przecież jeszcze przed korektą). Od 2200 turbina ciągnie do 5000 jak szalona . Pozostało jeszcze dokończyć wydech i jazda na korekte. Odczucia są takie że auto dużo lepiej jedzie niż na CAHA:naughty: ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- <br /><br /> Tak wygląda poczatek wydechu
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
to dawaj z tą mocą bo moje gtb już wsadzone i mechanik robił dzisiaj jazde próbną na 17 felgach na 4 biegu traci trakcje i to jeszcze przed korektą . Autko bardzo ładne ale jak zrobisz pakiet moc to juz bedzie malina
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
zobaczymy na ile pompki pozwolą , fajne jest w tej turbinie ze jedzie do 5 tyś obecna do 4200.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
mam nadzieje ze 2 na przedzie bedzie bezdymnie tak jak u mnie. silnik mam troche inny ale reszta była taka jak u ciebie czyli CAHA i ic od 3.0 tdi. teraz wkładam gtb2260vk siedzi już IC od 3.0 tdi biturbo , dzisiaj składany jest wydech <br /><br /> z braku czasu bedzie zrobiony narazie do połowy rura 3 cale od samej turbiny. Sorki za zaśmiecenie
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
strojenie pewnie po nowym roku . teraz planujemy zrobić wydech do połowy zeby auto wyjechało a jak sie wyrobią z tymi 3.0 to trzeba bedzie dalej pociągnąć. W tej chwili od turbiny idzie 3 cale , a d połowy jak sie rozchodzi na dwa bedzie 2,5 cala . Dokładnie za te 3.0 tdi to troche sianka zgarną w porównaniu do mojej:grin:
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
jeszcze wydech został do dokonczenia i poskrecac na gotowo. Czasowo mechanior nie wyrabia . mają dwie 3.0 tdi z uwalonymi silnikami i dlatego troche schodzi moje jest robione z doskoku:facepalm:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
a nie dało sie niutona pociągnąc bardzij płasko ??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ty to zacznij coś modzic w aucie a nie serją cały czas jeździsz
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
a co to za angielski mod???
-
moje A4 po programie w EcuProject
to naprawiaj IC i jedz sprawdzic co wyjdzie
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
może masz racje na brd miał 211KM a po zmianie na caha wyszlo 216KM
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
ale ta turbina co wkleiłem zdjecie ma taki ogranicznik oryginalnie czytaj fabrycznie , z regulacją nie będzie problemu .
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
ciężko wytłumaczyć, ale jeden z pomysłów to zrobic ogranicznik przy gruszce coś takiego jak na zdjęciu <br /><br /> ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- ogranicznik można rozwiązać w inny sposob
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
mam pomysł juz na ogranicznik ale musze zobaczyć turbo live na oczy . turbina nie jest zniszczona, tylko jest zniszczone miejsce gdzie wszyscy robią ogranicznik. co do BRD to kolega Jaro4444 w swoim audi miał 216KM ale fakt on mial taki setup w 2.0 tdi. Gratuluje wyniku . Fajnie że kolejne osoby ogarniają na wysokim poziomie nasze silniczki:kox: moment masz za***isty ja na obecnym setapie mam tylko 405 NM. SZACUN
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Turbine przerabiała ta firma TRANS-TURBO REGENERACJA dokładnie odcięty kawałek jest niezbedny do zamontowania ogranicznika . w obecnej sytuacji musze z moim mechanikiem wymyśleć jakis patent na ogranicznik. Turbina miała być tak przerobiona żeby ja zamontować p&p do mojego silnika . Jak sie okazało tak nie było . nie polecam. Moze regenerować potrafia ale za przerabianie gtb nie powinni sie brać
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
możesz jeszcze glinką potraktować na koniec. najładniejsze felgi fabryczne do a4 b8 szkoda ze nie ma takich 19 lub 20:kox:
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
no to szybko rób te 2 tyś zmieniaj olej i zobaczymy co tam wyjdzie :naughty:
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Kilka TDI na GTB2260vk oraz GTB1756VK - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 08:22 ---------- Witam długo sie nie odzywałem w swoim temacie . Od wczoraj próbowaliśmy wsadzić przerobione GTB22 do mojej A6 . Niestety jak pisali fachowcy z forum zostało źle przerobione i gruszka szła nad podłużnicą co uniemożliwiało wsdzenie filtra powietrza. Dzisiaj dzięki pomocy Piotrka (Juby_p) znależliśmy błędy i teraz czas na poprawienie nieudanej przeróbki . Wielkie dzieki Piotrek za pomoc . na bieżąco bede informował o pracach Zapomniałem dodać że turbina miała być przerobiona na 2.0 tdi wzdłuznie , niestety "fachowiec" złożył mi na kolektor od 1.9 tdi , mimo że w dzień wysyłki dzwoniłem do niego i jeszcze raz informowałem że ma to byc do 2.0 . Nie polecam tej firmy jeśli chodzi o przerobienie na podciśnienie. gdyby nie to że auto mam rozebrane to bym mu to odesłał w piz... i żądał zwrotu kasy.