Treść opublikowana przez peter22
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
to teraz lej 50501
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
ja brałem od tego goscia jak nie bedziecie chcieli "paragonu " to cena do negocjacji ja kupiłem od niego za 2500 zł z 2010 roku z 8 tys km przebieg. Tylko nie mowcie ze szukacie do audi . bo cena moze byc wyzsza. http://allegro.pl/mitsubishi-outlander-2-0-did-140km-silnik-2008-i2177664735.html
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
a nie ma takiej na dwa wydeszki podwójne jeszcze fajniej by wygladało ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- tylko taki gril nie jest tak łatwo dorwac . tez takiego szukam ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
pany kiedy jest imprezka w Rudnikach pod czestochową???
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
maki zmien na takiego białasa
-
[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI
czego teraz szukasz , co ci sprzedali a miałes na oku??
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
odrazu lepiej z pomalowana dokładka.:banan: a mówią ze moje 90 sa duże hehe
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
dokładnie tak . ale turbina ładowała na starym sofcie wiec za wiele to nie zmienilo .
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
no masz tam serje na tym wykresie co wkleilem. seria wyszła b. mocna. Na starym silniku nie było sprawdzane bo laly wtryski i byl rozszczelniony IC
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
prosze wykres Auto jedzie z samego dołu.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Widze ze zadecydowałes tak jak ja wsadzic nowy silnik. tez mam z 2010 roku z przebiegiem 8000km . Wsadziłem turbo CAHA centralny IC , wywaliłem DPF-a i wyszlo 205 KM ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- niedoczytałem ze masz 170KM , ja mam 140 ale wynik wyszedł zadowalający . Ciekawe co wyjdzie u ciebie . Pozdrawiam
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
juz nie wiem od czego sa te listwy miały bys od s6 , były w kolorze a nie tak jak ma allroad srebrne . co do wydechu to zauwazcie ze wszystkie koncówki oryginalne sa opuszczone sporo od zderzaka. Moje na zdjeciu co wkleiłem są bardzo blisko zderzaka. teraz sa troszke opuszczone bo stukały czasami o zderzak i teraz lepiej to wygląda. Druga sprawa to w tym s6 co pokazałes sa konsówki owalne a ja mam ścięte do dołu . Moj rozmiar to 90 następne to były 70 bo nie robią 80 sciętych do dołu. Wydaje mi sie ze 70 to by bylo za mało do tego zderzaka a 90 ładnie wypełniają całość ---------- Post dopisany 26-04-2012 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2012 at 14:02 ---------- ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- dzisiaj widziałem allroada z bliska i chyba moje listwy sa takie same .tylko dziwi mnie to ze moje były w kolorze a nie srebrne :whistling:
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
najlepszy Niemiecki Tuning wielka fela i glega , a nie jakies spojlery wiejski tuning. Jeszcze raz to powiem Bardzo ładny Passek
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
super Autko, wydeszki robia robote .
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Bo przyzwyczaiłeś sie do swoich mamłych fifek i dlatego ;o))
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Powiem tak w a6 roznica w s-line a zwykły jest spora . takiej różnicy nie ma w a4 b8 . w zwykłym zderzku masz chromowana listwe nad halogenami a w s-line nie ma. Laik nie widzi róznicy.
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Pare zdjęć na szybko po małych modach: - lusterka S6 - zderzak tylni S6 - listwy S6 - lampy poliftowe - końcówki 4x 90
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
piekne auto ale w realu to pewnie urywa cyce
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
ładne autko kolejna a6 w klubie hehe ;o)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
spowalniacze dają rade tylko pozazdrościc.
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
Ładna bryczka na wypasie
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
zderzaki , spojler na tylniej szybie zawieszenie
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
kolega teraz szykuje mieszkanie i nie ma pewnie czasu. W aucie zagosciły nowe felgi 19
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Czekam na wydechy bo tylko ich brakuje , dzisiaj już chyba ma przyjsc dostawa do łodzi. Reszta już na aucie
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
przy malowaniu zderzaka walnij jeszcze listwy goczne w kolor i bedzie malina . Super Furacz