peter22
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez peter22
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
z tego co wiem to Rosii tam serwisuje auto
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
i pewnie chce płacic przez paypal daj sobie spokój . Goscie to oszuści
-
[B8 CAGA] A4 2.0 TDI 143 KM TURBO CAHA cooler 3.0 tdi
z tego co kiedys rozmawiałem z witkiem to nie jest tak pieknie . Jak wywalisz DPF-a fizycznie to auto bedzie chodziło w trybie serwisowym (czy jak to sie zwie ) nie bedzie mialo mocy . Sory jesli cos pokreciłem ale tez kiedys chciałem wywalic sam DPF-a i pojechac do witka ale mi to odradził .
-
[B8 CAGA] A4 2.0 TDI 143 KM TURBO CAHA cooler 3.0 tdi
po takim programie to sprzęgło i dwumas dostaje po d*pie . Pare lat temu tak sie robiło a teraz powinno pyc płasko i ciagnąc do 4200 obrotów
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
z czasem bede chcial zmienic. Moze ta klima nie wyglada za ladnie ale jest praktyczniejsza
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
nie mam, mam klime auto a nie auto +
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
nie przesadzaj A6 mi sie bardzo podoba (bardziej niz E61 bez mpaka), napisalem poprostu co mysle o takich argumentach , jako ze jezdzilem obydwoma modelami. kolego poczytaj forum co drugi własciciel e61 ma problemy a to z zawieszeniem albo ze spowalniaczami. E60, e61 to najgorsza BMKa jaka wyszla do tej pory . Tuleje pływające też były dobre . ale ten wątek nie jest o BMW. A ty masz w dodatku BMW e90 a nie e60 . Ja nie bede miał samego chipsa tylko jeszcze turbinke bede zmienial. celuje w 200 KM +
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Auto już jeździ silnik pracuje bardzo ladnie i cicho . Okazalo sie że mój IC sie rozszczelnił od spodu na łączeniu auto kopci na czarno jak stary diesel i wpada w tryb awaryjny. Zakupiłem nowy intercooler ale od audi A4 B8 3.0 TDi i zamontowany bedzie centralnie .
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Każdy ma to co lubi
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
DPF to jest katalizator "taki bardziej wypasiony :kox:"[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:12_________________________________________________IC okazał się chłodnica facet nie wie co sprzedaje . Odsylam i poszukam czegos nowego . szkoda tylko czasu bo auto rozebrane i można było odrazu zamontować . Silnik odpalony wczoraj wszystko ladnie chodzi. Pozostalo tylko poskladanie reszty gratów.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
u ciebie jakis mały ten DPF u mnie w A6 2.0 tdi wyglada tak [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 07:22_________________________________________________ja usiebie puszke po zaspawaniu wkładam spowrotem . naciecie jest zrobione tak ze nie bedzie go widac po zamontowaniu
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
błedy beda a nawet jesli dobrze pamietam to silnik bedzie chodził w trybie awaryjnym . W czwartek sam komputer jedzie do tunera na wyłaczenie DPF-a
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
U mnie Dpf zostal juz wybebeszony a to co sie w nim znajdowało
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
jeden przewod bede mial oryginalny wraz z IC a drugi zobaczymy ile w aso powiedzą .A jak nie to przespawam boki na aluminiowe . pare zdjęć w trakcie przekładki DPF i to co z niego wywalono Nowe serce uzbrojone
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
peter ale skoro masz silnik BRE tak jak w profilu to nie masz DPF-a a to sie kolego mylisz bo jest DPF w BRE moje auto jest z 2007 roku
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Cena dobra
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wywal szkoda kasy na nowy i wtryski tez dostają po d*pie przez DPF-a . Ja jestem w trakcie wywalania DPF-A. Kolega wywalił w passacie CR 170KM bo mu leciały wtryski jeden po drugim . Od czasu kiedy pozbył sie DPF-a Auto mniej pali, lepiej jedzie i wtryski już nie padaja . Pozdrawiam
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
silnik nie jest do roboty tylko 3 wtryski padły a za cene nowych wtrysków kupiłem nowy silnik . A te wtryski padly pewnie przez DPF
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
tak jak pisałem wczesniej malo smigam furka wiec szkoda 3.0 i o ekonomie chodzi . Autko szykuje pod wieksze moce dlatego taki IC
-
(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant
autko zacnie wypasione . kiere zmienisz dodasz xenon+zderzak s-line ze spryskami i bedzie lalka. jedynie te felgi nie pasuja do tego auta . miałem taką b7 chodzi mi o silnik po modach wyszlo 173 KM bo wtryski juz paliwka nie dawaly. dokladałem tez xenon wiec masz przetarte szlaki wszystko znajdziesz na forum . Pozdrawiam
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
nie nie od VW . Napisze bo i tak nikt nie zgadnie . IC pochodzi od audi S4 b8
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
widze ze profesjonalnie podeszli do roboty , klamki zdjęte jeszcze pare dni i bedzie malina
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
IC zamówiony [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 11:00_________________________________________________kto zgadnie od jakiego auta ?? :gwizdanie:
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
niekoniecznie , ja kupiłem silnik z przebiegiem 8 tys z 2010 roku nr na glowicy v140 czyli juz poprawiona nie peka . Jesli chcemy kupic silnik z małym przebiegiem to trzeba szukac dawcy w Mitsubishi a nie w grupie VW ja mam wlasnie taki silnik z autlandera z 2010 roku jak pisałem wczwsniej .
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Kiedy przewidywalny wyjazd auta z lakierni??? i :cool1:Kiedy jakis programik zagości ???