Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat

Treść opublikowana przez peter22

  1. z tego co wiem to Rosii tam serwisuje auto
  2. i pewnie chce płacic przez paypal daj sobie spokój . Goscie to oszuści
  3. z tego co kiedys rozmawiałem z witkiem to nie jest tak pieknie . Jak wywalisz DPF-a fizycznie to auto bedzie chodziło w trybie serwisowym (czy jak to sie zwie ) nie bedzie mialo mocy . Sory jesli cos pokreciłem ale tez kiedys chciałem wywalic sam DPF-a i pojechac do witka ale mi to odradził .
  4. po takim programie to sprzęgło i dwumas dostaje po d*pie . Pare lat temu tak sie robiło a teraz powinno pyc płasko i ciagnąc do 4200 obrotów
  5. z czasem bede chcial zmienic. Moze ta klima nie wyglada za ladnie ale jest praktyczniejsza
  6. nie przesadzaj A6 mi sie bardzo podoba (bardziej niz E61 bez mpaka), napisalem poprostu co mysle o takich argumentach , jako ze jezdzilem obydwoma modelami. kolego poczytaj forum co drugi własciciel e61 ma problemy a to z zawieszeniem albo ze spowalniaczami. E60, e61 to najgorsza BMKa jaka wyszla do tej pory . Tuleje pływające też były dobre . ale ten wątek nie jest o BMW. A ty masz w dodatku BMW e90 a nie e60 . Ja nie bede miał samego chipsa tylko jeszcze turbinke bede zmienial. celuje w 200 KM +
  7. Auto już jeździ silnik pracuje bardzo ladnie i cicho . Okazalo sie że mój IC sie rozszczelnił od spodu na łączeniu auto kopci na czarno jak stary diesel i wpada w tryb awaryjny. Zakupiłem nowy intercooler ale od audi A4 B8 3.0 TDi i zamontowany bedzie centralnie .
  8. DPF to jest katalizator "taki bardziej wypasiony :kox:"[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:12_________________________________________________IC okazał się chłodnica facet nie wie co sprzedaje . Odsylam i poszukam czegos nowego . szkoda tylko czasu bo auto rozebrane i można było odrazu zamontować . Silnik odpalony wczoraj wszystko ladnie chodzi. Pozostalo tylko poskladanie reszty gratów.
  9. u ciebie jakis mały ten DPF u mnie w A6 2.0 tdi wyglada tak [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 07:22_________________________________________________ja usiebie puszke po zaspawaniu wkładam spowrotem . naciecie jest zrobione tak ze nie bedzie go widac po zamontowaniu
  10. błedy beda a nawet jesli dobrze pamietam to silnik bedzie chodził w trybie awaryjnym . W czwartek sam komputer jedzie do tunera na wyłaczenie DPF-a
  11. U mnie Dpf zostal juz wybebeszony a to co sie w nim znajdowało
  12. jeden przewod bede mial oryginalny wraz z IC a drugi zobaczymy ile w aso powiedzą .A jak nie to przespawam boki na aluminiowe . pare zdjęć w trakcie przekładki DPF i to co z niego wywalono Nowe serce uzbrojone
  13. peter ale skoro masz silnik BRE tak jak w profilu to nie masz DPF-a a to sie kolego mylisz bo jest DPF w BRE moje auto jest z 2007 roku
  14. Cena dobra
  15. Wywal szkoda kasy na nowy i wtryski tez dostają po d*pie przez DPF-a . Ja jestem w trakcie wywalania DPF-A. Kolega wywalił w passacie CR 170KM bo mu leciały wtryski jeden po drugim . Od czasu kiedy pozbył sie DPF-a Auto mniej pali, lepiej jedzie i wtryski już nie padaja . Pozdrawiam
  16. silnik nie jest do roboty tylko 3 wtryski padły a za cene nowych wtrysków kupiłem nowy silnik . A te wtryski padly pewnie przez DPF
  17. tak jak pisałem wczesniej malo smigam furka wiec szkoda 3.0 i o ekonomie chodzi . Autko szykuje pod wieksze moce dlatego taki IC
  18. autko zacnie wypasione . kiere zmienisz dodasz xenon+zderzak s-line ze spryskami i bedzie lalka. jedynie te felgi nie pasuja do tego auta . miałem taką b7 chodzi mi o silnik po modach wyszlo 173 KM bo wtryski juz paliwka nie dawaly. dokladałem tez xenon wiec masz przetarte szlaki wszystko znajdziesz na forum . Pozdrawiam
  19. nie nie od VW . Napisze bo i tak nikt nie zgadnie . IC pochodzi od audi S4 b8
  20. widze ze profesjonalnie podeszli do roboty , klamki zdjęte jeszcze pare dni i bedzie malina
  21. IC zamówiony [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 11:00_________________________________________________kto zgadnie od jakiego auta ?? :gwizdanie:
  22. niekoniecznie , ja kupiłem silnik z przebiegiem 8 tys z 2010 roku nr na glowicy v140 czyli juz poprawiona nie peka . Jesli chcemy kupic silnik z małym przebiegiem to trzeba szukac dawcy w Mitsubishi a nie w grupie VW ja mam wlasnie taki silnik z autlandera z 2010 roku jak pisałem wczwsniej .
  23. Kiedy przewidywalny wyjazd auta z lakierni??? i :cool1:Kiedy jakis programik zagości ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.