Treść opublikowana przez peter22
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
a miał byc inny silnik wsadzony do tej oktawki i co ???? chyba jakas nowa opcja wyszła :gwizdanie: :gwizdanie: Ciekawe co teraz Witek wymodzi :naughty:
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
skoda czy sam silnik??
-
[INNE] Co powiecie na temat silnika 3.0 TDI
dzieki za odpowiedz a moje pytanie stad gdyz dzisiaj na allegro było ogłoszenie a6 3.0 tdi i gosciu miał napisane multi z dopiskiem nie tip
-
[INNE] Co powiecie na temat silnika 3.0 TDI
a czy w tych 3.0 tdi wystepowały skrzynie multitronick czy tylko tiptronik jesli obydwa to co lepiej brac po czym poznac , po ilosci przełożen??
-
[INNE] Co powiecie na temat silnika 3.0 TDI
Witam mam pytanie odnosnie silnika 3.0 tdi w niedługim czasie bede poszukiwał audi a4 lub a6 z takim silnikiem jakies porady???? Wiem cos tylko ze jakis łancuszek chałasuje w poczatkowych wersjach . Jak brac to jaki rocznik . Pytanie do znawców tematu.
-
[ALL B7] Czy przed chip tuningiem należy wymienić rozrząd
powiem ci tak mam taki silnik jak ty i byłem po wymianie rozrzadu i dobrze bo witek wyregulował mi go jeszcze bo jak "fachofcy " zmieniali to troche przesuneli gorne koło i auto troszke sie telepało na postoju. teraz jest wszystko ok
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
fajnie wyszło ale AL obowiazkowo
-
[ALL B7] Światła dzienne - nie świecą z tyłu
dokładnie tak jak koledzy napisali nie trzeba miec juz tyłu właczonego a od 2010 roku auta ktore beda wychodziły ze swiatlami dziennymi obowiazkowo maja miec yulko przod . u nas w audi mozna to zmieniac dowoli ja mam zprogramowane przod i tył ale zastanawiam sie zeby zmienic na sam przód . tutaj masz opis jak obowiazywało kiedys i jak to zrobic Jeżeli chodzi o kodowanie świateł dziennych zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, powinny być ustawione tak aby w pozycji "0" wyłącznika świateł zapalały się światła dzienne z przodu oraz pozycyjne z tyłu. Aby dokonać takiej modyfikacji należy przekodować sterownik świateł. Łączymy się ze sterownikiem 09 następnie kodowanie(07) zmieniamy :10021 na 10042 i zatwierdzamy Powyższa informacja dotyczy modelu B7 AVANT Kombi Pozdrawiam i życzę miłej zabawy
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
moze cos zdradzisz???
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
b6/b7 to jest to samo inne tylko swiatła gril i kierownica a reszta to to samo
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
nie nic nie trzeba programowac i działa
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
nie ruszałem nic mam tak jak ori jest, tylko ten kabelek jest pociagniety i tyle . zdjecia ci nie zrobie bo juz mam auto poskładane
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Witam Bieniek słuchaj wywal ten przekaznik bo nie jest potrzebny u mnie wszystko działa i trzeba tak podłączyc taki opis dostałem kiedys od kolegi MK4 do pompki spryskiwaczy lamp pin1-> podpiąć do masy (kolor kabla brązowy) pin2-> podpiąć do centralnej elektroniki do pinu 2 (do gniazda 10 pianowego czarnego) (kolor kabla czerwono-biały) a dokładnie w ori jest tak ze idzie od pinu 2 do (17-pin connector, zielony przy nogach kierowcy po lewej stronie jak odsuniesz ten czarny plastik) a od niego idzie do centralnej ja tak mam podpiete i wszystko działa tak jak ori a wpiete jest przy nogach kierowcy tak jak wyzej napisane. jesli masz jakies pytania to do goscia "mimomimo" to jest elektryk który mi wszystko zakładał i od niedawna tez ma audi i jest zalogowany na forum[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 16:47_________________________________________________a jeszcze jedno pamietajcie ze trzeba zalac płynu do zbiornika bo jak sie swieci rezerwa to nie idzie napiecie na pompke od sprysków
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
Witam Bieniek słuchaj wywal ten przekaznik bo nie jest potrzebny u mnie wszystko działa i trzeba tak podłączyc taki opis dostałem kiedys od kolegi MK4 do pompki spryskiwaczy lamp pin1-> podpiąć do masy (kolor kabla brązowy) pin2-> podpiąć do centralnej elektroniki do pinu 2 (do gniazda 10 pianowego czarnego) (kolor kabla czerwono-biały) a dokładnie w ori jest tak ze idzie od pinu 2 do (17-pin connector, zielony przy nogach kierowcy po lewej stronie jak odsuniesz ten czarny plastik) a od niego idzie do centralnej ja tak mam podpiete i wszystko działa tak jak ori a wpiete jest przy nogach kierowcy tak jak wyzej napisane. jesli masz jakies pytania to do goscia "mimomimo" to jest elektryk który mi wszystko zakładał i od niedawna tez ma audi i jest zalogowany na forum [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 16:48_________________________________________________ a jeszcze jedno pamietajcie ze trzeba zalac płynu do zbiornika bo jak sie swieci rezerwa to nie idzie napiecie na pompke od sprysków
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
wydaje mi sie ze nic nie trzeba wymieniac , tylko zostaje jeszcze przekodowanie kompa tak samo jak był problem z bi-xenonami w b7 wszyscy mowili ze sie nie da ze trzeba jakies moduły kupic , a tu trzeba było jeden kabel pociagnac i przekodowac sterownik. z tymi spryskami moze byc identyczna sytuacja ze trzeba przekodowac kompa . to nie jest b5 w b6/b7 jest wszystko oparte na kompie wiec zadne przekazniki nie sa potrzebne . ale moge sie mylic . moj el nadal walczy wczoraj tylko zamontował zderzak i zbiornik
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
niezły kox :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
napisałem wszystko elektrykowi i zobaczymy co udam mu sie zrobic zderzak juz jest wsadzony konczy skrecac i bedzie bawił sie z kablami . Pytanie a nie trzeba nic zmieniac w kompie tak jak było z podłaczeniem xenonow??? Jak sie powinny oryginalnie włanczac spryski?? bo w wv jest tak ze za pierwszym razem startuja razem z szybami a nastepnie trzeba przytrzymac jakis czas i dopiero sie odpalaja
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
taki opis dostałem kiedys od kolegi MK4 do pompki spryskiwaczy lamp pin1-> podpiąć do masy (kolor kabla brązowy) pin2-> podpiąć do centralnej elektroniki do pinu 2 (do gniazda 10 pianowego czarnego) (kolor kabla czerwono-biały) a dokładnie w ori jest tak ze idzie od pinu 2 do (17-pin connector, zielony przy nogach kierowcy po lewej stronie jak odsuniesz ten czarny plastik) a od niego idzie do centralnej[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 15:03_________________________________________________pany a moze trzeba jeszcze dodac jeden przekaznik zeby napiecie było wieksze??
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
dostałem taki opis od MK4 do pompki spryskiwaczy lamp pin1-> podpiąć do masy (kolor kabla brązowy) pin2-> podpiąć do centralnej elektroniki do pinu 2 (do gniazda 10 pianowego czarnego) (kolor kabla czerwono-biały) a dokładnie w ori jest tak ze idzie od pinu 2 do (17-pin connector, zielony przy nogach kierowcy po lewej stronie jak odsuniesz ten czarny plastik) a od niego idzie do centralnej nie wiem czy trzeba cos jeszcze przekodowac w kompie bo narazie nie działa a własnie teraz elektryk bawi sie podłączeniem w moim aucie
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
pany moze mi ktos powiedziec jak podłączyc te spryski mam B7 audi
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
no witek robi benzynki
-
[B7 BLB] Po wizycie u Witka
taki mały przyrost bo seria niezłego gifta miała teraz wsadzaj turbo BRD i drugi IC moze 200 KM wyjdzie
-
[B5 AFN] Kolejny zadowolony po wizycie w MR MOTORS
dokładnie seria kosmos
-
[B7 BKE] Wydajniejsze turbo??
ja mam taki silnik i jak narazie 173KM a tutaj masz cały temat co i jak bylo zmieniane http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brb_i_b6_bfc_po_chipie-t29997.0.html teraz jeszcze mnie czeka wymiana pompek
-
[ALL] Przebiegi silników po modyfikacjach
Audi a4 BRB program u Witka + kolejne mody na 173KM przejechane ok 40tys nic sie nie dzieje :naughty: