Treść opublikowana przez peter22
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
wywalaj kata tylko blokuje spaliny. autko bedzie odrazu inaczej oddychało
-
[ALL] Uwaga na złodzieja
mam nadzieje ze teraz poodejmiesz dobra decyzje i pojedziesz zrobic program pod auto .pozdrawiam
-
[B5 AFN] Sprawdzenie mocy
trzeba pojechac na rolki :cool1:
-
[B6 AVB] Czy turbina z AJM 116KM pasuje do AVB 101KM ?
mysle ze jak juz wymieniac to na AWX tak jak napisał przedmówca.
-
[B5 1Z] Czy Power box to dobra droga do zwiekszenia mocy, prosze o opinie
nic dodac nic ując wszystko zostało powiedziane na ten temat . chyba trzeba zamknac ten temat bo tunerzy sie denerwuja czytajac takie bzdury ze box to dobra sprawa. pozdrawiam i sory za OT
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Witam o to jest instrukcja która dostałem od maru_kinia za posrednictwem Marcin j Tak ma podłączone maru_kinia Witam, podlączenie bixenonu: wyciągniecie orginalnej kostki ze starej lampy, i podłączenie swiatel mijania, pod swiatla mijania , podlaczenie długich pod swiatla do jazdy dziennej, zeby nie wyskakiwal błąd. kierunki i postój jak leci. pozdrawiam. i jeszcze Witam. sprawdź sygnał gdzie jest prąd próbierką( w kostce) gdzie masz sygnał od świateł mijania i wtedy zmień idąc poo kablu. dlugie podłącza sie z dziennymi. wszystko sprawdzisz włączając poszczególne elemnty oświetlenia i w ty momencie sprawdzaj w kostce gdzie dochodzi prąd,, bedziesz wiedział od czego który kabel jest. Powodzeniagdzie ja bede montował w sobote jak dobrze pujdzie pozdrawiam
-
[B5 1Z] Czy Power box to dobra droga do zwiekszenia mocy, prosze o opinie
nie warto szkoda silnika na takie mody. :wallbash:
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
ciekawe czy 2.. pojawi sie jako pierwsza.
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
to strojenie auta bedzie na brd czy na tej nowej turbinie ?? :chytry:
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
jasne musze sie jakos odwdzieczyc za pomocne informacje. dzisiaj dzwoniłem do elektryka z aso jakos koło nastepnej soboty jak bedzie miał czas to ma mi wsadzic xenonki
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
jesli kolega jest taki uparty to mu powiem . Spryski sie zakłada bez problemu pompka w ASO kosztuje ok 70zł kolega Mireq który tylko czyta forum a sie na nim nie wypowiada ma juz wsadzone bi-xenon i spryski a teraz tylko trzeba znalezc samopoziomowanie . jak bys czytał wszystko od początu to pisałem ze jest jeden gosciu pod łodzią który zakłada jakies samopoziomowanie za 800 zł . jak bede miał wsadzone u siebie lampki i zderzak to pojade do niego i zobacze jak to wygląda.
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
jaro4444 masz zapchana skrzynke PW pozdrawiam
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
no to czekamy na wynik. pochwal sie nowym pomysłem
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
Witam czy autko juz jest po dotarciu???? Kiedy jedzie do witka na program????
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
maru_kinia dokładnie masz racje jak ktos nie potrafi czytac to juz jego sprawa. ten tema jest o tym czy da sie wsadzic bi-xenony a nie o samopoziomowaniu.
-
[ALL B7] Jaka skrzynia i co jest teraz nie tak ?
dzieki za wyczerpującą odpowiedz. Pozdrawiam
-
[ALL B5] A4 TDI 110KM - Chip HOPA - GST - pare pytan odnosnie boxa, chipa.
miałem cos takiego w swoim leonie kilka lat temu zakladałem to w polsce . ale jesli chodzi o boxa to nie jest dobre dla auta. lepiej to wyjąć i zgłosic sie do jakiegos tunera zeby napisał nowy program .
-
[ALL B7] Jaka skrzynia i co jest teraz nie tak ?
wydaje mi sie ze jak sie troche rozgrzeje, ale nie za kazdym razem tak jest . strasznie mnie to wpienia .[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 09:56_________________________________________________Witek jesli to jest wina sprzegła to co radzisz zrobic. moc w aucie planuje tak jak rozmawialismy na ok 180KM . Jesli nowe sprzęlo to jakie ??? Jesli nowa skrzynia 6-biegowa to jaka ??? Jakie koszta za jedną lub drugą opcje ??? W 6-biegowych jest mocniejsze sprzęgło wiec jesli juz robic pod to 180 KM to chyba skrzynia do wywalenia. chyba ze jest jakies sprzegło do 5-biegowej które to zniesie.[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 10:02_________________________________________________właśnie sprawdziłem na zimnym silniku wszystko jest OK
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
z tego co dzwoniłem do serwisu to mówili ze trzeba zmienic dwa przednie wahacze i jeden tylni (tam sa jakies czujniki )
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
dokładnie tak .
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
mysle ze jak bedziesz miał dobrze ustawione swiatła i spryski to nie bedziesz nikogo oslepiał i policja sie nie doczepi
-
[ALL B7] Jaka skrzynia i co jest teraz nie tak ?
Tak pisałes ale na PW mowiłeś tylko o skrzyni 2.0 tdi
-
[ALL B7] Jaka skrzynia i co jest teraz nie tak ?
witam po programie u witka zrobiłem juz jakies 20.000 km ostatnio cos dziwnego dzieje mi sie ze sprzęgłem a mianowicie jak nieraz puszczam sprzegło to jest jakies szarpnięcie czy to oznacza koniec sprzegła albo dwumas pada??? nie zauwazyłem slizgającego sie sprzęgła w czasie jazdy. mam silnik 1.9 tdi 116KM skrzynia 5 biegowa . planuje jeszcze zmienic w aucie turbine BRD i IC . jesli jest walniete sprzeglo lub dwumas to moze odrazu jakąś dłuższa skrzynie zapakowac 6 biegową . jaka podejdzie co trzeba zmieniac i jakie koszta.
-
[ALL B6] Wykres do oceny
niezle wyszlo . teraz to zbieraj ale na zimowe koła bo troche lipa na letnich smigac w taka pogode
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
Jarpl a jaką max prędkość osiągasz na tej skrzyni 6 ??? i czy taka skrzynia podejdzie do 1.9tdi 116KM ??? Jeśli tak to co jeszcze trzeba zmieniać ??[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 08:33_________________________________________________a zapomniałem jeszcze jakie koszta??