Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Pochwal sie jak juz bedziesz po modzie, jestem bardzo ciekawy jak ta turbinka pracuje
  2. mi kiedys spadł wąż chyba od IC w leonie z takim silnikiem 90 KM i właśnie były takie objawy , auto nie miało siły i za***iście kopciło na czarno
  3. Dokładnie jak kolega napisał , polecam Witka
  4. zależy jak bedziesz jezdził , wiadomo ze po zmianie programu autko potrzebuje wiecej paliwka , ale to tylko przy bucie przy normalnej jezdzie bedzie takie sam paliło albo nawet mniej . pozdrawiam
  5. Iverson a ty gdzie robiłeś program bo ładnie Ci wyszło 145PS i 340Nm
  6. a kiedy masz zamiar zapakowac IC, bo jestem bardzo ciekawy jaka moc wyjdzie . :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. aha a sprawdzałeś cos juz na chamowni jak ten zestaw sie sprawuje??
  8. A jak tam twoje autko Jarol jest juz sie czym pochwalić ??
  9. podobno od AWX nie sa delikatne i lepiej sie poddaja modyfikacja . a co do GT22 to kolektor trzewa podobno wyspawac bo ona nie podejdzie p&p
  10. jak masz wielowahaczowe zawieszenie to któres wahacze sa do wymiany . miałem cos takiego w ojca AHH
  11. Czyli co zeby ze 115 zrobic 160-170KM to nie trzeba wkładac wielkiego turbo tylko wystarczy od 130, ja myslałem zeby do swojego wsdzic od 2.0 16V 170 KM ale dobrze sie o tym turbo nie mówi. Podobno jest bardzo delikatne.
  12. niezle wyszło. I kolejna 110 wyszła lepiej niz nowsze 115. Gratulacje
  13. kolejny zadowolony kierowca po wizycie w Rogala. Jak tam puszcza daymki z rurki????
  14. Jarol a jak tam twoje mody zapakowałej juz turbo kkk??
  15. Wcześniej miałem A6 2.5 Aym 155PS jak prowadziłem ją z Niemiec to udało mi sie pojechac 240km/h i nie było to trudne. Strasznie fajnie smigalo to autko :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. ten czujnik jest odpwiedzialny za wskazania temperatury powietrza - termometr.
  17. witam wma ktos namiary gdzie mozna dostac turbine kkk
  18. Jarol mam jeszcze jedno pytanie , czy to prawda ze ta turbina bedzie pasowała bez przerabiania do silnika 115PS
  19. Tak jak w temacie "Jakie oznaczenie mają turbiny od silnika BRD, BVA 2.0 TDI 170KM"
  20. a ja taki silnik zrobiłem u Witka i mimo ze wyszło tylko 171 PS To zarąbiscie poprawiło sie ruszanie tym autem nie ma szarpania po zmianie z 1 na 2 i juz mozna normalnie jezdzic. Autko jest ojca i po programie Witka bardzo sobie chwali jazde a przed programem srednio mu sie podobała jazda . NIe ma co sie zastanawiac trzeba jechac do Witka nawet te 10 PS to juz cos :a4fan:
  21. niezle wyszło . bedziesz jeszcze cos zmieniał czy narazie wystarczy :naughty: Panowie o czym jest dyskusja w tym wątku? / Poziek
  22. bonus od fabryki na programie :naughty: http://www.a4-klub.pl/smf/faq_i_regulamin_dzialu-t20416.0.html / Poziek
  23. piekny wykresik .przy tej mocy autko juz fajnie smiga http://www.a4-klub.pl/smf/faq_i_regulamin_dzialu-t20416.0.html / Poziek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.