Treść opublikowana przez peter22
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
jesli ktos malo jezdzi to 3.0 tdi sporo pali mowa oczywiscie o automacie , wiem co mowie bo ojciec ma 3.0 tdi i jezdzi do okoła komina :> i pali mu do 16 litrów ( z autem jest oczywiscie wszystko dobrze, po trasie do chorwacji wyszlo 7,8 l ) moje 2.0 tdi tez jazda do okoła komina wychodzi 0o 9 l po trasie pokazuje nawet 5.8 -6,5 litra
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
kolego jezdzilae a6 2.0 tdi , w srodku wcale nie jest glośno , a moj mechanik jak mi zmieniał silnik to powiedział ze moje a6 chodzi ciszej niz nowe 2.0 CR a troche tych autek robi bo pracuje w ASO
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
2.0 nie jest wcale taki tragiczny zmienisz turbine na caha + iC i ponad 200 KM masz a spalanie po trasie jest smieszne >
-
[ALL] audi A3 8L 1.9Tdi Airride
pieknie zrobione auteczko
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
chyba ze ma na oku cos nowego?? :gwizdanie:
-
[INNE] 2.0 TDI 170 w Q5 - program MR MOTORS -> 208KM i 421 Nm
Fajnie wyszlo :naughty:
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
ale ten wykres to chyba nie jest rossiego on był w MTM
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
po programie autko rossiego ma podobno 440 KM
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
no to cykaj te zdjecia bo juz zbyt dlugo trzymasz nas w napięciu :kox:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no ładnie dajesz do przodu z modami .[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 17:13_________________________________________________jak juz poskładasz auto to cyknij jakies nowe foty bo koncówki na pierwszej stronie juz nie sa aktualne
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
wsadz turbo BRD + drugi IC i bedziesz mial w granicach 170 KM tak jak u mnie wyszlo a jesli zmienisz wtryski to ok 190 KM bedzie w zasiegu . U mnie własnie wtryski nie chcialy juz dac wiecej paliwa.
-
[ALL B6] Turbina avf
korekta
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
Hej moje auto nie bralo ani grama oleju nawet po zrobieniu moda na 170 KM a zmeniałem co 15 tyś.jesli ci trzepe budą na postoju to masz pewnie zle ustawiony rozrzad, tez tak mialem dopiero Witem mi ustawił jak potrzeba . Co do kopcenia na czarno to możesz miec nieszczelność w układzie dolotowym, lub masz zrobiony program do d*py. Moje 1.9 TDI smigalo 230 km/h dopiero od 215-220 sie bujało. jedz do jakiegos kumatego mechanika niech ci podepnie fure pod kompa . Co do spalania to nie jest duże jak na jazde tylko po mieście .
-
[B7 BRB] Moja pszczola A4 b7 2008 s line 1.9 tdi 117km
narazie to zapodaj jakies zdjecia
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
i gdzie te fotki, mialy byc w czwartek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
http://allegro.pl/audi-orginalne-et-47-j8x17-a6-a4-okazja-i1870405890.html tu masz ładne felgi
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
no to dawaj fotki, moje juz tez jeździ IC zamontowany.
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
co sie dziej z autkiem??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
najlepiej poszukac silnika od mitsubishi oznaczenia BWC z Dpf-em i BSY bez Dpf-a te silniki juz maja poprawiony naped pompy olejowej na taki jak jest w 1.9 . silnik mozna wyrwac w dobrych pieniadzach tylko nie mozna mówic ze szukacie do Audi tylko do Mitsubishi , bo inaczej cena wzrasta o ok 1000zl . ja juz jestem po wymianie silnika trafił sie silniczek z 2010 roku przebieg 8 tys km
-
[ALL B6] Moje autko
nie masz awx jesli jest skrzynia 6
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
W pierwszej kolejnosci bedzie turbina i program bo auto musi sie zacząć odpychac .
-
Leon 1.9 TDI ARL
Auto ładno ale to zawieszenie to masakra jakies, jak na szczudłach. wklej fotki środka
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
do mnie to pisałeś???? bo ja nic o listwach nie pisalem :gwizdanie:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Belka musi być A tu zdjecie autka za jakim jechalem dzisiaj po miescie na zdjeciu moze tego tak bardzo nie widac ale auto pewnie zostawia 4 slady za soba . jak jechał to wygladało jakby byl cały czas w poslizgu bocznym. :polew: :polew:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Okazalo sie ze ten IC od B8 jest bardzo szeroki wiec trzeba bylo troszke pokąbinowac popodcinac . Z tego co juz wiem to belka musiala byc podcieta bo zderzak nie chciał wejsc i delikatnie trzeba bylo podszlifowac zderzak przy kratkach zobaczymy jak wyszlo . [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 16:26_________________________________________________ Tak było Mała poprawka przewodu od klimy A tak wyszlo dzisiaj jak sie uda to cykne fotke ze zderzakiem