Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi też może uda się wpaść jak nic się w robocie nie wydarzy naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Też bym przyjechał ale moja coś tam wymyśliła hehe naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe.jak gdzie te m3 jest chyba że chodzi o wielkość mieszkania naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bobry z rana :-) naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
to powodzenia wolał bym poczekać bo trochę roboty jest żeby tam zajrzeć ale to już od ciebie zależy:-) naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Po co go szukać podłącz vag-a i będziesz wiedział jaki masz bt naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry ludziska :-) naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Bry ludziska :-) naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Tak jest ori cały pakiet światło naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Podświetlenia nie ma ale w nocy widać wszystko ponieważ są białe i bardzo ładnie świeci ma nie ambiente z podsufitki więc wszystko widać:-) naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Popielniczka w moim aucie była bezużyteczna więc trzeba było wykorzystać miejsce. naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Raczej łancuch. Ale z reguły wymienia się kpl naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Rozrząd do zrzucenia potem dopiero jest łańcuszek od pompy. naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Dzień spędzony w garażu ale chyba udany :-) naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak dzieje dzieje kolejna koncepcja w aucie :-) naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Mała zmiana a cieszy :-) zegary w schowane i wgląd jest na bieżąco. Jak wam się podoba ??? naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
No więc żeby dobrze się to wysuwalo musisz odchylic zderzak rzynajmniej u mnie tak jest. I chcę to na stałe zostawić w zderzaku tylko skierowane w dół żeby od dołu wtyczkę wpisać naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Złącze jest wysuwane z pod zderzaka chyba że masz jakoś na stałe ja całe złącze mam chwane pod zderzak u sam hak też jest wyciągamy naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Mocowanie wtyczki skieruje w dół i wtyczkę będę wpisał od dołu i zderzaka wogole nie będę musiał ruszać naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Trochę zderzak odginam i wychodzi weź problemu naciepane z kalkulatora S7 Zawartość dodana 0 minutes later Ale będę to zmieniał żeby nie odginac zderzaka skieruje w dół i będzie Oki naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Ja mam s4 zderzak i nie mam podpiętego. Acz kolwiek na zderzaku jest zaznaczone gdzie wyciąć. naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dajcie spokój z tą Insignia nie to że wygląda jak zrobiona z 3 różnych auto to napęd 4x4 to nowość więc odpada na dzień dobry. A już nie wspomnę o całej reszcie naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie ktoś czy nie?? naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Ludziska ma ktoś galaxy s7 testował ktoś jego wodoszczelność?? naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jasne że wszystko się psuje tylko koszt naprawy manualna to 800zl a koszt naprawy automata to 3000tys czy nie więcej naciepane z kalkulatora S7