Treść opublikowana przez misiek95
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Bede;)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Kolego "Bania" manetka tempomat a4 b5 jeszcze aktualna czy już poszła?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Poprosze na priv )
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chodziło o mnie tak, mam ten sam problem. Dzisiaj wgrałem inny wsad- który dostałem od kolegi Arre ale niestety okazało się że też jest to 932fx więc nie sądze, żeby była jakaś różnica. Czy ktoś posiada jakiś zamiennik? tj. Diesel, eu, zegar cyfrowy(nie radiowy), 6 wskaźników.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Witam Panowie! Jestem z okolic JG i potrzebuje pomocy przy liczniku a mianowicie zmianie wsadu w liczniku. Czy ktoś z was potrafił by mi pomóc? Mam odpowiedni wsad, potrzebuje kogoś kto mi go wrzuci:)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wsad chce zmienić, ponieważ tarczki mam europejskie a wsad angielski i 130km/h to 100km/h. A ten inny commander to konkretnie jaki? bedzie on współpracował ze starszym kabelkiem?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Potrzebuje jakiejś instrukcji obsługi Vag Commandera 1.4. Konkretnie chodzi mi o zmiane wsadu. Nie moge na necie znaleźć żadnego manuala ani nic. Czy ktoś mi w prosty sposób wytłumaczy co i gdzie kliknąć? Interface połączony z licznikiem, wsad który chce wgrać przygotowany. Co teraz? Z góry dzieki ) licznik:
-
Zmiana wsadu licznika
Zadałem pytanie ale nikt mi jeszcze nie odpowiedział. Znalazłem w necie taki oto wsad: "audi_a4_diesel_8D0_920_932_FX_93c86.zip" czy bedzie to działać?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam, potrzebuje wsad EU do licznika VDO, pełny fis, zegarek cyfrowy, 100kmh na środku, b5 2000r AJM.
-
Zmiana wsadu licznika
Myśle, że niczego nie brakuje teraz
-
Zmiana wsadu licznika
Witam. Licznik w mojej b5 pochodzi prawdopodobnie od anglika i prędkościomierz pokazuje mi za małą prędkość, ponieważ zostały przełożone same tarcze, bez zmiany wsadu. Chciałbym coś z tym zrobić. Pacjent to b5, 2000r. AJM, pełny fis. Czy ktoś z was robił coś takiego? Co jest mi potrzebne? Jak się do tego zabrać?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, nazywam się Michał. Od miesiąca posiadam Audi a4b5 z silnikiem AJM. W związku z tym że w samochodzie ciągle coś naprawiam bądź poprawiam, jestem na tym forum częstym bywalcem. Postanowiłem się przywitać Pozdrawiam!