Treść opublikowana przez misiek95
-
Mercedes 124 coupe
Teraz powinno być ok
-
Mercedes 124 coupe
Na auto wpadła rolka docelowa. 8 i 8.5j 18 monoblock amg. Piekielnie ciężko takie zdobyć i nie zbankrutować ;D Teraz by się przydało delikatnie go posadzić na dół i dystansik na tył w okolicach 1cm Generalnie już zrobiłem większość rzeczy które chciałem zrobić, teraz składam innego złomka z podobnego rocznika
-
00955 Nie działa centralny zamek pilot.
Czy ktoś jeszcze spotkał się z tym problemem? Kupilem auto bez klucza. Kupilem scyzoryk z tego samego rocznika, dorobilem grot i dopasowalem immo. Douczylem pilota CZ. W blokach pomiarowych normalnie widze, że zmieniają się wartości przy wyciskaniu kluczyków. W błędach modułu komfortu pokazuje się blad 00955. Próbowałem robić re-synchronizacje wg procedury ross-techa, ale nie dało nic. Ktoś ma jakieś pomysły?
-
B7 Avant AWX Quattro
-
B7 Avant AWX Quattro
Siema. Ostatnio auto z wypieszczonej laleczki zmieniło się w budowlańca z pękniętymi plecami. Obsługuje remont mieszkania, wozi czesci samochodowe. Przez cały ten czas zmienił się tylko olej z filtrami no i odmalowalem zimówki. Czekamy Na śnieg:)
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Pozdrawiam również. Miało być lakierowanie a tu widze że za długo nie wytrzymałeś i listwy już na aucie
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Cześć. Przymierzam się do odświeżenia koloru foteli. Znalazłem zestaw tzw "turbo" od colourlocka... ale martwi mnie, że nie ma tam żadnego top coat'u, tylko farba tonująca a jako zabezpieczenie leather versigelung. Ktoś zmieniał kolor foteli, lub odświeżał jakąś większą ich część i może sie wypowiedzieć na temat trwałości takiego malowania?
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
511g wydaje sie być ok. (tego nie pisałeś wyżej). Objawy pasują do za małej ilości czynnika- wiem, bo przerabiałem temat pare razy. Może masz za małą wydajność z jakiegoś innego powodu. Jak masz pirometr albo masz możliwość pożyczenia to zmierz przez dziure do klimatyzowanego schowka ile masz po jednej i po drugiej stronie wymiennika i będziesz widział czy temperatura jest inna czy taka sama
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Silnikowi żadnemu, za mało czynnika masz i tylko część wymiennika jest zimna
- B7 Crew
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Co to za tarcza? Makland sie poddał?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jak masz dużą różnice w grubości to sprawdź czy swobodnie przesuwa Ci sie zacisk na prowadnicach. Jak jest jakiś opór to wytnij te stare gumki, co współpracują z prowadnicą, wyczyść rdzę i załóż nowe niespuchnięte gumy. A tarcze bardzo ładnie wyszły Mi bardziej niż na aspekcie wizualnym to zależało na tym, żeby te ranty tak nie narastały szybko. I pomagało
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja Ci powiem co musisz zrobic. Rozebrac kazde połączenie i papierkiem ściernym 2000 docietym w długi pasek przeczyscic powierzchnie przylegania oringu. Chodzi o utlenianie aluminium jak zawsze. Pozniej dajesz oringi ale nie ze sklepu motoryzacyjnego tylko z konkretnego zestawu jak klimiarze mają. Ja to robilem po przekladce silnika bo za pierwszym razem niedbale poskladalem i tez mi ubylo. Teraz juz 2 lata spokoju i ani grama nie ubylo ale troche zabawy z tymi połączeniami bylo:)
-
S4 B5 2.7T by Kriss
fajne te poszerzenia :) To był wyjsciowo przedlift czy polift? s4 czy a4 bo sie zgubiłem na tych zdjęciach
-
[B7 BPW] Urwany zawór! Wymiana silnika na jaki? To swap or not to swap? Zostawiać DPF?
Problem masz z łapą przednią bo kupiłeś AVF przed 2004r. W 2004r AVF już miał miche z łapą odboju przedniego z boku. edit: Żeby było jasne, chodziło mi o samą miske. Blok jest identyko, nic sie nie zmienia w 2004
-
[B6 AVF] Przedmuch powietrza przy dodawaniu gazu
To oznacza zaślepiony programowo EGR. Bez związku z problemem. Szukaj nieszczelności- tyle
-
1.9tdi nowe sprzęgło się slizga
to docisk samonastawny?
-
Mercedes 124 coupe
Gdyby sie ktoś zastanawiał co z mercedesem, to wszystko w porządeczku? Wymieniam sobie jakieś eksploatacyjne rzeczy, co jakiś czas dokupie jakąś listewke, jakąś zawleczke co by wszystko było na tip top Sprzedałem felgi z zimówkami, auto już nie będzie jeździć zimą Wymieniłem dekor drzwi kierowcy na ładniejszy Z poważniejszych wymian to powalczyłem z tulejami tylnej belki. Wojna była straszna żeby to wymienić bez opuszczania sanek- ale poszło Wymieniłem też końcówki drążków kierowniczych. 3 z 4 były jeszcze oryginalne mercedes benz. Nie miały nawet luzu, ale już gumy sie rozpadły i piach sie ze środka wysypywał. Kiedyś to robili samochody jednak. 29lat wytrzymały. Do tego zestaw naprawczy wspornika drążków kierowniczych.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Nie, w samym b6 występuje conajmniej 5 różnych odlewów. Przyjrzyj sie na początek dokładnie jednej i drugiej wizualnie bo są różne. Numery zwrotnic w razie czego są na dole pod osłoną tarczy kotwicznej. Zasada taka jak zawsze, numer ma być identyczny po za ostatnią CYFRĄ bo tam będzie 1 i 2 i to oznacza strone lewą lub prawą
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Krzywa zwrotnica jest możliwa, ale bardziej bym obstawiał zwrotnice o innym numerze. Jak przy odkręcaniu górnej śruby komuś pęknie, to zwykle sie szuka na szybko i wkłada cokolwiek bo przecież pasują wszystkie. Nie, nie pasują zamiennie
-
Wysyłkowe obicie tarczy sprzęgła w kevlar.
Ja również oddawałem na Skoczylasa i polecam. Chociaż dosyć ciężko się z nim skontaktować ale robota b solidna.
-
Układ wydechowy strzela (stuka) po wyłączeniu auta [1.8T]
Wszystko ok. Ma strzelać
-
Bmw e34 czarna blacha
Nie wiem czy ktoś z was tutaj zajrzy ale powrzucam zdjęcia z renowacji dla siebie, żebym mógł komuś podesłać linka jak będzie chciał Żeby ogarnąć mechanikę pojechałem do wioski obok i rozgraciłem drugi samochód. Dyfer, belka, heble, wał, skrzynia, silnik. Wszystko przywiezione rozkręcone odrdzewione odświeżone i do auta. Silnika i skrzyni nie podmieniałem, leżą w garażu. Dobrze że jak na razie to można kupić pół samochodu za czapke śliwek Taka maszyna prosta do odrdzewiania śrub i całego syfu 30 letniego Do auta poszły nowe klocki, nowe tarcze, wszystkie zestawy naprawcze zacisków hamulcowych, przewody elastyczne i miedziane hamulcowe i paliwowe, linki ręcznego. Nowe tuleje w tylną belkę, w wahacze tylne poduszki dyfra. Uszczelniacze dyfra x3 i nowy olej. Nowy wydech od portek aż po końcówki. Dwie nowe opony, jedna z felg wyprostowana, wszystkie wyważone. Jedyna rzecz nietknięta to półośki W następnym odcinku wnętrze
-
Wymiana uszczelki pod pod pokrywa zaworow
To nie kolejność dokręcania jest powodem krzywienia sie pokrywy, tylko starość i wpływ zmiennych temperatur na tworzywo sztuczne. Temat rzeka na tym forum ale jak ma być szczelnie to albo silikon albo pokrywa z aso
-
Prawy intercooler do BPW z 2.0tfsi, montował ktoś?
mam do sprzedania cały komplet z BRD. Razem z rurą pasa przedniego