Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Kolego "Bania" manetka tempomat a4 b5 jeszcze aktualna czy już poszła?
  2. Poprosze na priv )
  3. Chodziło o mnie tak, mam ten sam problem. Dzisiaj wgrałem inny wsad- który dostałem od kolegi Arre ale niestety okazało się że też jest to 932fx więc nie sądze, żeby była jakaś różnica. Czy ktoś posiada jakiś zamiennik? tj. Diesel, eu, zegar cyfrowy(nie radiowy), 6 wskaźników.
  4. Witam Panowie! Jestem z okolic JG i potrzebuje pomocy przy liczniku a mianowicie zmianie wsadu w liczniku. Czy ktoś z was potrafił by mi pomóc? Mam odpowiedni wsad, potrzebuje kogoś kto mi go wrzuci:)
  5. wsad chce zmienić, ponieważ tarczki mam europejskie a wsad angielski i 130km/h to 100km/h. A ten inny commander to konkretnie jaki? bedzie on współpracował ze starszym kabelkiem?
  6. Potrzebuje jakiejś instrukcji obsługi Vag Commandera 1.4. Konkretnie chodzi mi o zmiane wsadu. Nie moge na necie znaleźć żadnego manuala ani nic. Czy ktoś mi w prosty sposób wytłumaczy co i gdzie kliknąć? Interface połączony z licznikiem, wsad który chce wgrać przygotowany. Co teraz? Z góry dzieki ) licznik:
  7. Zadałem pytanie ale nikt mi jeszcze nie odpowiedział. Znalazłem w necie taki oto wsad: "audi_a4_diesel_8D0_920_932_FX_93c86.zip" czy bedzie to działać?
  8. Witam, potrzebuje wsad EU do licznika VDO, pełny fis, zegarek cyfrowy, 100kmh na środku, b5 2000r AJM.
  9. Myśle, że niczego nie brakuje teraz
  10. Witam. Licznik w mojej b5 pochodzi prawdopodobnie od anglika i prędkościomierz pokazuje mi za małą prędkość, ponieważ zostały przełożone same tarcze, bez zmiany wsadu. Chciałbym coś z tym zrobić. Pacjent to b5, 2000r. AJM, pełny fis. Czy ktoś z was robił coś takiego? Co jest mi potrzebne? Jak się do tego zabrać?
  11. Witam, nazywam się Michał. Od miesiąca posiadam Audi a4b5 z silnikiem AJM. W związku z tym że w samochodzie ciągle coś naprawiam bądź poprawiam, jestem na tym forum częstym bywalcem. Postanowiłem się przywitać Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.