Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hubertus01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hubertus01

  1. Hubertus01 odpowiedział(a) na OTom temat w Audi A4 B8
    ktoś przerobił końcówki na podwójne albo cały wydech założył inny niż seria
  2. Hubertus01 odpowiedział(a) na OTom temat w Audi A4 B8
    oryginalny s-line przedliftowy tylko, że na dwa kominy końcówki ktoś wstawił coś ala S4
  3. ja tam bym się nie bał robić programu u @edraven nawet jeśli to automat skoro trzeba wrzucić na N to trzeba...wątpię, żeby przy tak krótkim czasie skrzynia miała się zepsuć
  4. na tył przymierzałem felge z a5 8.5j et 29 i jeszcze był zapas tzn. felga chowała się w nadkole, z przodu natomiast było prawie na równo z błotnikiem ( leciutko felga wchodziła do środka). Nie sprawdzałem jak by to było na max obciążeniu ale myśle, że nie powinno być przycierki tym bardziej jak masz założoną oponę 245/35 zamiast 255/35. Może ktoś się odezwie kto próbował jazdy na takim zestawie
  5. ja mam Eibach Sportline ale mam felge 8.5 J et 43 - nie ma mowy o przycierkach bo jeszcze by wszedł dystans z 10mm z porzdu z 15 mm z tyłu spokojnie... spójrz na ten temat, felga 20' 9j et 33 i podobno nic nie przyciera
  6. felga z s5 nawet nr 8T0 to potwierdza
  7. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @WydRos poszukaj 19 z Q5 8j et 39 opony mógłbyś przełożyć że swoich 19 a wzór miałbyś ten sam co w 18' ?
  8. Hubertus01 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    nie trzeba zmieniać slizgów na polfitowe zdejmujesz zwykły zderzak zakładasz s-line po lift i wszystko pasuje idealnie
  9. Hubertus01 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    no cena spoko :] to ile już nalotu ma, że wymieniasz ?
  10. Hubertus01 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    ile taka przyjemność?
  11. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wygląda na to, że te rejestracje są plastikowe
  12. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i to 3M to stworzył
  13. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pewnie, że lepiej jak tablicę widać gorzej niż lepiej ale widzialem taka tablice na żywo i jadąc za kimś myślisz sobie :-] czy masz takie mocne światła, że tak się odbija czy co jest grane
  14. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co o tym myślicie?
  15. szukaj sprężyn eibach sportline, nisko siedzi i komfort bardzo dobry :]
  16. średnica opony jak przy 255/35/r19 także jak ktoś ma auto obniżone zawsze to ciutke wyżej stoi a i kierownicą tak nie wyrywa
  17. ja na zime mam 225/45/ r18 na 8j i nie zamieniłbym na 245/40
  18. nie powinno nic się stać, sam używałem w kilku typach felg - polerowane, oryginalne, regenerowane z firmf SG lub RRC ...jedynie to bałbym się go użyć do felgi chromowanej
  19. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    obawiam się, że skoro monitoringu nie ma i świadków też nie to sprawę umorzą i na własny koszt trzeba zrobić audice ?
  20. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i a właściciel niech wykłada kase za czyjeś "umiejętności" za kierownicą ?
  21. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy ktoś kupował może szkła do lusterek poliftowych - podgrzewane, asferyczne- te z allegro? jak z jakością?
  22. @wrclaguna jaki koszt u Ciebie wgrania nowych map 2018 -19 + polskie menu w 3g HIGH?
  23. Odświeżę trochę temat: 1. Wybieramy interesujące nas teledyski na youtube 2. Ściągamy je za pomocą https://www.onlinevideoconverter.com/pl/youtube-converter w formacie .mp4 3. Za pomocą programu Free Make Video Converter konwertujemy pliki .mp4 na .mpeg ( dokładnie tak jak opisane w 1 poście) 4. Instalujemy program NERO VIDEO i tworzymy DVD VIDEO z interesujących nas już przekonwertowanych plików .mpeg 5. Po nagraniu wszystko działa na 3G HIGH
  24. KOT mega różnica, dużo idzie wyciągnać z tego lakieru :]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.