Treść opublikowana przez Hubertus01
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
tak z ciekawości to ile wyszło Cie dołożenie ambiente?
-
Dyfuzor S Line
ktoś przerobił końcówki na podwójne albo cały wydech założył inny niż seria
-
Dyfuzor S Line
oryginalny s-line przedliftowy tylko, że na dwa kominy końcówki ktoś wstawił coś ala S4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam bym się nie bał robić programu u @edraven nawet jeśli to automat skoro trzeba wrzucić na N to trzeba...wątpię, żeby przy tak krótkim czasie skrzynia miała się zepsuć
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
na tył przymierzałem felge z a5 8.5j et 29 i jeszcze był zapas tzn. felga chowała się w nadkole, z przodu natomiast było prawie na równo z błotnikiem ( leciutko felga wchodziła do środka). Nie sprawdzałem jak by to było na max obciążeniu ale myśle, że nie powinno być przycierki tym bardziej jak masz założoną oponę 245/35 zamiast 255/35. Może ktoś się odezwie kto próbował jazdy na takim zestawie
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
ja mam Eibach Sportline ale mam felge 8.5 J et 43 - nie ma mowy o przycierkach bo jeszcze by wszedł dystans z 10mm z porzdu z 15 mm z tyłu spokojnie... spójrz na ten temat, felga 20' 9j et 33 i podobno nic nie przyciera
-
Co to za felga?
felga z s5 nawet nr 8T0 to potwierdza
-
B8 TrOOOOp
@WydRos poszukaj 19 z Q5 8j et 39 opony mógłbyś przełożyć że swoich 19 a wzór miałbyś ten sam co w 18' ?
-
Audi a3
nie trzeba zmieniać slizgów na polfitowe zdejmujesz zwykły zderzak zakładasz s-line po lift i wszystko pasuje idealnie
-
Audi a3
no cena spoko :] to ile już nalotu ma, że wymieniasz ?
-
Audi a3
ile taka przyjemność?
-
B8 TrOOOOp
wygląda na to, że te rejestracje są plastikowe
-
B8 TrOOOOp
i to 3M to stworzył
-
B8 TrOOOOp
pewnie, że lepiej jak tablicę widać gorzej niż lepiej ale widzialem taka tablice na żywo i jadąc za kimś myślisz sobie :-] czy masz takie mocne światła, że tak się odbija czy co jest grane
-
B8 TrOOOOp
co o tym myślicie?
-
Chciałbym utwardzić zawieszenie
szukaj sprężyn eibach sportline, nisko siedzi i komfort bardzo dobry :]
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
średnica opony jak przy 255/35/r19 także jak ktoś ma auto obniżone zawsze to ciutke wyżej stoi a i kierownicą tak nie wyrywa
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
ja na zime mam 225/45/ r18 na 8j i nie zamieniłbym na 245/40
-
Lakier matowy na felgach
nie powinno nic się stać, sam używałem w kilku typach felg - polerowane, oryginalne, regenerowane z firmf SG lub RRC ...jedynie to bałbym się go użyć do felgi chromowanej
-
B8 TrOOOOp
obawiam się, że skoro monitoringu nie ma i świadków też nie to sprawę umorzą i na własny koszt trzeba zrobić audice ?
-
B8 TrOOOOp
i a właściciel niech wykłada kase za czyjeś "umiejętności" za kierownicą ?
-
B8 TrOOOOp
czy ktoś kupował może szkła do lusterek poliftowych - podgrzewane, asferyczne- te z allegro? jak z jakością?
-
MMI 2G HIGH
@wrclaguna jaki koszt u Ciebie wgrania nowych map 2018 -19 + polskie menu w 3g HIGH?
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Odświeżę trochę temat: 1. Wybieramy interesujące nas teledyski na youtube 2. Ściągamy je za pomocą https://www.onlinevideoconverter.com/pl/youtube-converter w formacie .mp4 3. Za pomocą programu Free Make Video Converter konwertujemy pliki .mp4 na .mpeg ( dokładnie tak jak opisane w 1 poście) 4. Instalujemy program NERO VIDEO i tworzymy DVD VIDEO z interesujących nas już przekonwertowanych plików .mpeg 5. Po nagraniu wszystko działa na 3G HIGH
-
House of Detailing Lublin :)
KOT mega różnica, dużo idzie wyciągnać z tego lakieru :]