Treść opublikowana przez dydek1
-
Listwy drzwi chrom jak zdjac
Szukajka nieznalazła dlatego pytam: Chodzi mi o listwy chrom widoczne na zdjęciu Czy trudno zdjąć/odkleić taką listwe???? Ktoś coś takiego robił? Czy pod nią zastane taki widok -> tzn zwykły bez chromu Oraz czy ciężko póżniej doczyścić pozostałości kleju jaki pozostał??
-
Czy da się tą rysę usunąć bez malowania
Niestety ze zdjęć widać że rysa jest zbyt głęboko by całkowicie usunąć ją polerką
-
Żarówki kierunkowskazu
Fakt Mój bład:facepalm: Ale chciałem pokazać obrazowo o co mi chodziło:wink: Oczywiście piny muszą byc niesymetryczne
- Żarówki kierunkowskazu
-
Elektromechanik
Zapraszamy Do Alka do Włocławka
-
Żarówki kierunkowskazu
Zgadza się pomarańczowy odcień daje żarówka od siebie moge polecić te żarówki : żarówki migaczy OSRAM tęczowe DIADEM FV (4374141745) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Krzysiek daj zdj 2 furaczy od tyłu to porównamy sobie oba wydechy
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Dzięki już znalazłem
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Jak mogę coś doradzić,to polecam ci trochę dołożyć i zamówić od kolegi TOMNIKA z forum bo efekt jest:slina: Skoro są tak polecane to ok
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
Mam pytanie . Zdjęcie 3 ukazuje jak lampka już siedzi w uprzednio wycietym otworze. Ale jak mocujemy by siedziała tam ciasno i sztywno ??lampka ma jakieś zatrzaski do tapicerki??Czy coś stosujecie ?
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Dzieki.Tak 90,myślałem ze 100 nie wejdą a jednak by pasowały. 100 wejdą ale wtedy jak dla mnie wygląda to U brata w sobotę montujemy wiec sie okaże . ooo to czekam na efekt bo planuje zdesio s4 i także końcówki ulter to porównam choć osobiścię skłaniam się ku 90 mm
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Do podświetlenia tablicy rejestracyjne podane jest 36 mm , 39 mm i 41mm do b6 sedan wszystkie 3 rozmiary podejdą ??? bo czytałem i na 1 str jest info że p tylko 36 mm Pytam bo chciałem takie do siebie założyć i juz się pogubiłem
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Dzieki.Tak 90,myślałem ze 100 nie wejdą a jednak by pasowały. 100 wejdą ale wtedy jak dla mnie wygląda to
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Piękna furka:wink: Końcówki Ulter to siedzą tu 90???
-
B6 awx wizyta w BRK TUNING
Zgadza się . Szkoda że nie mają sprzętu na Q ale i to ma się zmienić
-
schowek z b8 do b6 ?
Reasumując podejdzie chociaż sam tył tego schowka na mocowania??
-
Czy warto zmieniać fotele na RECARO ?
Piękne ale gdyby były całe białe to fiu fiu
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Ok dzięki za podpowiedz:wink:
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Przejrzałem temat i mam pytanie by być w 100 % pewien : czy wydech od 2,5dti avant (ośka) podejdzie do sedana???
-
B6 awx wizyta w BRK TUNING
2 dni na strojeniu .Żłe pompki out , BA in
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
aaaa rozumiem , dzięki Bixy się montują a ja myśle już o halo.. Znalazłem zdj z zółtymi halo Teraz pytanie do tych co to już mają : Lepiej zakładać taką folie? Jeśli tak to jaką ?? Czy założyć takie żarówki : Super White H8 H11 HB3 HB4 9005 9006 cool LED BMW (4249407688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wiele osób na forum bardzo je poleca io tak sie zastanawiam Myslałem tez o tym : Żarówka diody LED H11 18 SMD Xenon look (4236666634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale podobno transport jest dla nich zabójczy , słaba jakość wykonania i należy chyba bieguny zmieniać ....
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Śruby które zaznaczyłeś służą do ustawiania ręcznego:wink: a silniczek jest w środku Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności 1 i 2 ?? Chodzi mi o to w której śrubie jest ten silniczek bo chce wymienić w nim końcówke którą wezme z passka b6
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Witam Wszystkich W tym wątku chciałem przedstawić moje skromne wozidło którego posiadaczem jestem A4 B6 1.9 TDI AWX 131KM 5 Gear Kolor : LY7W Wnętrze: RECARO speed + schowki RNSE LED + Tv Climatron b7 i grzane tyłka Schowek ze zmieniarka BOSE b7 + tuba Q5 na wzmacniaczu RS6 Drl Clh Lustro fotochrom z kompasem Kolor FIS Ręczny RS4 Klamki RS4 Sufit Sline + Ambient Start RS4 Przyciski szyb a6 c7 Dekory 1NK Tempomat Pamięć foteli Dodatkowe gniazdo zapalniczki w popielniczke USA Włącznik z Q3 
-
Żarówki kierunkowskazu
Ok dzieki wielkie za podpowiedz
-
Żarówki kierunkowskazu
Rozumiem że pasują p&p i to są te ,,niesymetryczne " tak??