Treść opublikowana przez marcinch001
-
A6 C7 3.0 TDI Quattro
Piękna , niech się sprawuje .
-
Swiatła przednie
Xenon 25w gorzej świeci niż tradycyjny xenon .
-
Swiatła przednie
W osramach masz regulację ręczną i nie trzeba sprysków , gdyż lampa wyładowcza ma mniejszą moc .
- S-Line Klapa Tył
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
No nie ale 2 ma lepszy ten rant ochronny .
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
TE 3 mają kiepski rant ochronny , model wcześniejszy ma lepszy - lepiej to wygląda .
-
Dziwne stuki dochodzące z tyłu auta .Pomocy
Odbój nawet jak go nie ma nie powoduje stuków , to jest tylko ogranicznik żeby auto za mocno nie siadło przy obciązeniu .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Pewnie już felgi 19 zakupione - czeka na wiosnę :-) .
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Po co Ci ta siatka w swiatłach przeciwmgielnych ?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ile dałeś za blaszki S4 ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nie bierz z takim et bo będziesz musiał dać duży dystans - lepiej poszukać 43
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Masz już dystanse więc możesz szukać felgi z et 43 - jest tego więcej i lepiej będziesz mógł dystansem wypchać koło na zewnątrz .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kupowałeś u tego gościa co ja ? dokładnie tak , i mimo wszystko nie działa , kupiłem dzisjaj używke i śmiga jak talala U mnie te przetwornice działają i oby się nie skończyły tak jak u Ciebie . Co do zmiany kiery to wszystko będzie Ci działać tylko przed wymianą odłącz klemę akumulatora .
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Może mechanizm uszkodzili jednak .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kupowałeś u tego gościa co ja ?
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Tak wygląda ta felga w rozmiarze 19
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Klapa już taka była jak kupił .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Doszedłeś w czym jest problem ?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Też mi się marzy taka kiera .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Krótkie Ci świecą , tylko długich nie masz ?
-
[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"
No raczej 19 , masz w modach napisane - felgi od rs
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
A sprawdzałeś amorki , u mnie właśnie one były odpowiedzialne za stuki .
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Co za ledy dałeś do DRL?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Wystarczy ze poczytasz 2-4 stron wstecz i wszystko będziesz wiedział .
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Łukasz nie sądzę zebyś miał rację co to tego ze rozrząd nowego typu jest bardziej narażony na uszkodzenia wynikające ze zwiększenia mocy . Poniżej fotki 1.8t bez hydraulicznego napinacza w silnikach o mocach ok 500 ps. Tu trochę mniej ale też grubo