Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. to akurat wiem wtyczki ślizgi sprężyny do klapy i coś tam jeszcze by się znalazło Co to za felgi i jakie mają parametry ?
  2. Nie no masakra nowe auto a trzeba jeżdzić z butelką oliwy - porażka .
  3. Znów temat odblokowany i znów się pisanie zaczyna .
  4. Pewnie będziesz musiał to zrobić bo od temp może ta dokładka trochę się podtopić , nie zapomnij ze wydech też trochę się rusza w czasie jazdy .
  5. Podcinałeś dokładkę pod te końcówki wydechów , jakie wymiary mają te ultery ?
  6. Raczej to nie jest informacja ze auto na sprzedaż .
  7. Kupione na motohid.pl http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-4x-Cree-XB-D-METAL-SILVER-20W-biala-4500k/1547 Świecą super, tylko jeszcze postojówki do wymiany, bo przeoczyłem i zostały żółte
  8. Felgi masz duże więc 345 mm tarcza jak najbardziej będzie dobrze wyglądała i już hamowała .
  9. To ciekawe bo jeszcze nie widziałem brudnego Twojego auta na zdjęciach
  10. Super , też mi się wydaje ze będziesz je rozklejał i wywalał ten pomarańczowe szkiełko . Bi xenon skrętny ?
  11. Radio zajeb.... masakra , ręce poucinać .
  12. Tak końcówki były spawane stare były ucinane a co mam robic dziure w dachu na panorame takie cudo sobie kupiłem do zabawy jakis czas temu - Rok 2011 przebieg 32400 km - Silnik 2.0 TFSI symbol: CDLA - Skrzynia S-Tronic - Napęd : QUATTRO - MOC : 300 KM Click here to view the original image of 656x492px. Click here to view the original image of 656x492px. Click here to view the original image of 656x492px. Click here to view the original image of 656x492px. Fajna s3 , zakładasz temat ?
  13. Na allegro jest dużo bi-xenonów z białymi kierunkami .
  14. marcinch001 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Dpf najgorsze zło często olej miesza się z paliwem i smarowanie jest pogorszone .
  15. Ten opornik do drl podłączyłeś pod plus czy minus , on jest podpięty też pod postojówki ?
  16. Znaczek został wycięty , oryginalnie grill ma znaczek i nie da się kupić bez . Uważam ze grill S4 jest ładniejszy niż s-line - sam mam taki .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.