Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Też nie mam dobrej opinie o ASO , partacze i tyle .Szkoda tylko nerwów i kasy .
  2. Pisałem ze będzie obcierać , może tylko o zewnętrzne wygłuszenie nadkola obciera .
  3. Po to tu jesteśmy żeby czasami sobie na wzajem pomagać .
  4. Odkręć wąz 7 jak bierze to powinien być olej .
  5. Zeby sprawdzić czy reflektor swieci tak na szybko to plus i minus z akumulatora muszę do jakich numerów na wtyczce podłączyć ?
  6. Byłem u mechanika z tym samym problemem, polecił mi abym zalał gęstszym olejem i polecił mi to ----> To prowokacja, kiepski żart, czy faktycznie na takiego idiotę trafiłeś? Jeżeli to mechanik i jeżeli serio mówił to... To taki mechanik... powiedział mi, że mam popękane szklanki i żeby takie cuś wlać. Masakra , jak najszybciej zmień mechanika . Posprawdzaj wszystko czy szczelne i tak jak koledzy wyżej piszą sprawdz wąż od turbo czy nie ma tam oleju .
  7. Te kostki co podałem to jedna jest dobra 14 pinów , zeby zrobić adaptery trzeba jeszcze gniazdo 10 pinów .
  8. Co za reflektory chcesz wstawić ,ze sprzedajesz ?
  9. Nic nie daje - bardziej chodzi o wygląd
  10. Może zmierz suwmiarką jaka faktycznie jest średnica rury ( nie piszę tu o dospawanej końcówce ) bo tak to wróżenie z fusów .
  11. To coś dobierzesz , masz tu fajne ultery i możesz je przymocować na obejmy . http://www.kadex-tlumiki.pl/1880,Koncowka-ULTER-N1-90RS---oslash--90mm
  12. Pokaż te reflektory po przyciemnieniu .
  13. A jaką tą średnicę montażową potrzebujesz ?
  14. Panowie żeby zrobić adaptery potrzebne są gniazda i wtyczki czy z tej aukcji są odpowiednie końcówki ? http://allegro.pl/kostka-zlacze-1j0973737-1j0973837-wtyk-14-ksenon-i6408913780.html
  15. Eibach -30 + amorki s-line
  16. Złopie olej , co do marki oliwy to zmień ją jak najszybciej i nie chodzi mi o to ze po zmianie będzie mniej brał ale ten olej to syf .
  17. Co tam jest przy wlewie gazu takiego brązowego ?
  18. Zeby nic nie uszkodzić zróbcie sobie ściągacz albo dajcie do wyspecjalizowanego warsztatu który ma odpowiednie narzędzia . Podgrzewanie , walenie młotkiem , rozwiercanie może w przyszłości spowodować wypadek .
  19. Temat może śledzisz , ale widzę ze temat o olejach już pominąłeś . Poczytaj sobie jaki olej lać do 1.8t i o jakich parametrach .
  20. Jak nie zmieniasz amorków to tylko eibach -30 .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.