Treść opublikowana przez marcinch001
-
Siemianowy Golfik Gti
Też nie mam dobrej opinie o ASO , partacze i tyle .Szkoda tylko nerwów i kasy .
-
Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
Pisałem ze będzie obcierać , może tylko o zewnętrzne wygłuszenie nadkola obciera .
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Po to tu jesteśmy żeby czasami sobie na wzajem pomagać .
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Działaj i pochwal się jak siadło
-
Problem! Bierze olej pomocy
Odkręć wąz 7 jak bierze to powinien być olej .
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Dzięki
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Zeby sprawdzić czy reflektor swieci tak na szybko to plus i minus z akumulatora muszę do jakich numerów na wtyczce podłączyć ?
-
Problem! Bierze olej pomocy
Byłem u mechanika z tym samym problemem, polecił mi abym zalał gęstszym olejem i polecił mi to ----> To prowokacja, kiepski żart, czy faktycznie na takiego idiotę trafiłeś? Jeżeli to mechanik i jeżeli serio mówił to... To taki mechanik... powiedział mi, że mam popękane szklanki i żeby takie cuś wlać. Masakra , jak najszybciej zmień mechanika . Posprawdzaj wszystko czy szczelne i tak jak koledzy wyżej piszą sprawdz wąż od turbo czy nie ma tam oleju .
-
Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
Wydaje mi się ze to 17.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
- Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Te kostki co podałem to jedna jest dobra 14 pinów , zeby zrobić adaptery trzeba jeszcze gniazdo 10 pinów .- Eibach sportline czy Prokit
- Purple Haze Air Force C6 in progress
Co za reflektory chcesz wstawić ,ze sprzedajesz ?- A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Nic nie daje - bardziej chodzi o wygląd- A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Może zmierz suwmiarką jaka faktycznie jest średnica rury ( nie piszę tu o dospawanej końcówce ) bo tak to wróżenie z fusów .- A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
To coś dobierzesz , masz tu fajne ultery i możesz je przymocować na obejmy . http://www.kadex-tlumiki.pl/1880,Koncowka-ULTER-N1-90RS---oslash--90mm- A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Pokaż te reflektory po przyciemnieniu .- A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
A jaką tą średnicę montażową potrzebujesz ?- Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Panowie żeby zrobić adaptery potrzebne są gniazda i wtyczki czy z tej aukcji są odpowiednie końcówki ? http://allegro.pl/kostka-zlacze-1j0973737-1j0973837-wtyk-14-ksenon-i6408913780.html- Eibach sportline czy Prokit
Eibach -30 + amorki s-line- A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Złopie olej , co do marki oliwy to zmień ją jak najszybciej i nie chodzi mi o to ze po zmianie będzie mniej brał ale ten olej to syf .- A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Co tam jest przy wlewie gazu takiego brązowego ?- Sruba od gornych wahaczy
Zeby nic nie uszkodzić zróbcie sobie ściągacz albo dajcie do wyspecjalizowanego warsztatu który ma odpowiednie narzędzia . Podgrzewanie , walenie młotkiem , rozwiercanie może w przyszłości spowodować wypadek .- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Temat może śledzisz , ale widzę ze temat o olejach już pominąłeś . Poczytaj sobie jaki olej lać do 1.8t i o jakich parametrach .- Eibach sportline czy Prokit
Jak nie zmieniasz amorków to tylko eibach -30 . - Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy