Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. To masz łańcuch czy pasek ?
  2. No tak:-) inspiracji na tym forum nie brakuje:-) Numer 8E0 905 217 Kupowalem tutaj http://www.ebay.de/itm/Audi-RS4-Start-Schalter-Steuerung-Umbausatz-Enginestart-B7-Taster-Switch-A4-Umru-/152188292908?hash=item236f210f2c:g:dhoAAOxyuDpSE8BM Tanio nie jest ale jest wszystko poza obracana popielniczka żeby uruchomic moda:-) czyli: - Oryginalne Audi RS4 (B7 ) Przycisk Start - Wiązki przewodów - Przekaźnik sterowania - Instrukcje konwersji z przełącznikiem i planu okablowania. A bixenon będzię będzie:-) ale czekam Marcinie aż zrobisz to pierwszy:-) :-) Dużo dałeś na getem 283 zł http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0905217&action=katalog&kat=72&x=15&y=19 Ja w skrętne już się nie będę bawił .
  3. Zastanawiam się czy kupić z białymi kierunkami czy z pomarańczowymi . Cieżko dostać w bardzo dobrym stanie a Ty jak ja musimy mieć idealne .
  4. Pewnie tak , mi po prostu ta charakterystyka pracy nie pasowała . Nie zapomnij zmienić odbojów na krótsze .
  5. Ty widzę to tak jak ja - wszystko nowe Pora nam bixenon rezać . Daj nr tej części .
  6. Fajnie wygląda, a gdzie kupiłeś kolego? ASO? Grill aso , blenda sklep getem tylko tam dłużej się czeka bo części przychodzą z Niemiec ok 2-3 tyg. http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0807285AT3FZ&action=katalog&kat=72&x=15&y=16 http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0807083A&action=katalog&kat=72&x=9&y=10
  7. Tą blendę przykręcasz na zamontowanym grillu cena z adapterem ok 300 zł Sklep getem.pl lub serwis , ceny podobne .
  8. Każdy robi jak uważa swoje auto . Oryginalne też masz ścięte u dołu , ale jak tobie się tak podoba to nie było tematu .
  9. Czyli coś dla mnie i to zaczepia się rejestracje tak jak w ramkach na zatrtzaskach? nie trzeba jej przykręcac śrubkami? Od dołu się przykręca 4 śrubkami do grilla . Śrubki są nie widoczne .
  10. 100 % prawdy .Po założeniu eibacha na amorki 1BA zmienia się zakres pracy amora . Jego praca już nie jest taka jak powinna być . Czemu eibach w zestawie B12 PRO-KIT nie proponuje amorków bilstein b4 lub b6 tylko od razu b8 . Zasada krótsza sprężyna - krótszy skok tłoka . http://eibach.pl/catalog.html?marka=2&model=37 Miałem eibach -30 i amorki 1BA i szybko je zmieniłem na 1BE . Różnica w prowadzeniu i resorowaniu duża .
  11. Czarna ramka rejestracji 8E0 807 285 AT 3FZ Podkładka adapter pod rejestrację 8E0 807 083 A Oczywiście pod grill s-line .
  12. Te końcówki powinny być trochę przekręcone, żeby napis był centralnie na górze .
  13. Kolego jak byś przeczytał 2 ostatnie strony to byś nie zadawał takich pytań .
  14. No przecież powyżej dodałem zdjęcia z numerami amortyzatorów . Do Ciebie o końcówce DG Co do ceny amorków nowych to 450 zł sztuka Kupowałem nówki . Poniżej link do mojej strony . http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288878-b7-bfb-audi-a4-b7-18t-s-line/page-9
  15. Średnio wyglądają , ja nigdy bym nie kupił używek bo jest z tym różnie .To ma wpływ na bezpieczeństwo więc ja nigdy na tym nie oszczędzam .
  16. Polecam taki zestaw
  17. Tak takie same tylko przy zawiasie 1BE są dwa rodzaje amorków końcówka numerów DF i DG . DG chyba do 2.0 tdi i innych diesel . Amorki na przód Na tył
  18. Było twardo może przez gwint a nie koła .
  19. Szukaj s-line , wszystko pasuje p&p .
  20. W idealnym stanie nie znajdziesz zderzaka więc pewnie malowanie Cię nie minie . Co do malowania błotników to wydaje mi się ze dobry lakiernik dobierze tak lakier ze nie będzie trzeba tego robić .
  21. Po pierwsze zmień mechanika . Płukanka i olej 5W40 ewentualnie 0W40 Ja zawsze robię płukankę i zawsze ten sam olej leję .
  22. Lakiernia ogarnie tej części z tłoczkiem nie musisz dawać .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.