Treść opublikowana przez marcinch001
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Pokaż z boku jak to wygląda
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
W sensie, że łatwiej patyczek pocienkować niż pogrubić? Przy ET35 może wyjść za szeroko i problem tak? Hmm... według tej tabeli klik wychodzi mi, że np, dla szerokości opony 235 felga powinna mieć optymalnie szerokość 8.0, ale dopuszczalne są w zakresie 7-9. Rozumiem, że im węższa felga tym bardziej opona za nią wystaje (patrząc z boku), co jest niefajne, bo daje efekt brzydkiego balona? Jak kupisz felgę z takim małym ET np. 35 to już dystansu takiego małego nie założysz i może być tak ze koło będzie jeszcze schowane w nadkolu .Co do szerokości to oryginale 18 mają 8 cali przy 19 powinno już być 8.5
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
Kolejność odpowietrzania zacisków .
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Mam takie same felgi jak Ty , z tyłu mam dystans 11 mm na stronę ale myślę nad 15 mm i to jest max .
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Panie, to nie takie proste, jak mi się wydawało. Szczególnie pierwszy raz boli najbardziej. Siedzę już z 2h i ogarniam te wszystkie rozmiary, ET, profile i cuda na kiju. Ogarnąłem, że najlepiej wyjdzie jakieś 235/35/19 na ET ok 35, i szerokości felgi 8J. Teraz staram się wybrać model. Długa nocka się szykuje Jutro chciałem jechać coś przywieźć Lepiej poszukać felgę z ET ok 43 i dystansem to wszystko wyrównać . Co do felgi 19 to szukaj szerokości 8.5-9 cali
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
20 mm na stronę te dystanse chcesz dać czy na oś ? Jeżeli na stronę to max 15mm
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Wrzuć więcej fotek .
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Wrzucaj 19 . 18 za małe do B8 . Powodzenia w modach .
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dzięki kolego , niech służy jak najdłużej bezawaryjnie .
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
Dobrze ze tak lekko i przód
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
A jak po zdjęciu głowicy wyglądały kanały - był nagar czy juz dwa rodzaje wtrysku zniwelowały ten problem ?
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Jak ten nowy 1.8 tfsi się sprawuję , będziesz robił program ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Czyli s4 Ja z tyłu założę od S
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jakiej średnicy tarcze ? Trzeba brać przykład od starych bywalców na forum i z ich doświadczenia od razu pakować większe hamulce . Ja po roku czasu zmieniłem na 320 a można było zrobić to od razu .Zastanawiałem się nad 345 ale felga zimowa 16 już by nie weszła więc padło na 320 .
-
Zawieszenie s-line ori jakie wahacze?
Wszystko możesz dostać oryginalne w sklepie GETEM albo serwis
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Niemiecki castrol jest ok ale w Polsce już gorsza jakość . Lepiej lać millers , LM , motul .
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
O wiele lepiej się prezentuje na tych kołach .
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Tylko nie castrol .
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Akcyza jest taka sama , nic się nie zmieniło w tej kwestii . Odpada tylko 500 zł - ochrona środowiska .
-
Audi a4 b7 by Hany ,zwykly avant 19'
A jak nie chcesz gwintu to ja bym dał amorki s-line i sprężyny eibach -30
-
Audi a4 b7 by Hany ,zwykly avant 19'
Zrób normalne zdjęcia . Powodzenia w modach .
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
Najlepiej kupić oryginalną uszczelkę i dajemy trochę silikonu w miejsca jakie podane są w książce . Dokręcamy nakrętki kluczem dynamometrycznym z siłą 10 NM
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Czeka mnie wymiana płynu hamulcowego jaki najlepiej kupić o podwyższonym wrzeniu ? 1 motul RBF 600 2 ATE typ 200 Czy może inny ?- Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
ET 28 ? może obcierać . - Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?