Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. W sensie, że łatwiej patyczek pocienkować niż pogrubić? Przy ET35 może wyjść za szeroko i problem tak? Hmm... według tej tabeli klik wychodzi mi, że np, dla szerokości opony 235 felga powinna mieć optymalnie szerokość 8.0, ale dopuszczalne są w zakresie 7-9. Rozumiem, że im węższa felga tym bardziej opona za nią wystaje (patrząc z boku), co jest niefajne, bo daje efekt brzydkiego balona? Jak kupisz felgę z takim małym ET np. 35 to już dystansu takiego małego nie założysz i może być tak ze koło będzie jeszcze schowane w nadkolu .Co do szerokości to oryginale 18 mają 8 cali przy 19 powinno już być 8.5
  2. Kolejność odpowietrzania zacisków .
  3. Mam takie same felgi jak Ty , z tyłu mam dystans 11 mm na stronę ale myślę nad 15 mm i to jest max .
  4. Panie, to nie takie proste, jak mi się wydawało. Szczególnie pierwszy raz boli najbardziej. Siedzę już z 2h i ogarniam te wszystkie rozmiary, ET, profile i cuda na kiju. Ogarnąłem, że najlepiej wyjdzie jakieś 235/35/19 na ET ok 35, i szerokości felgi 8J. Teraz staram się wybrać model. Długa nocka się szykuje Jutro chciałem jechać coś przywieźć Lepiej poszukać felgę z ET ok 43 i dystansem to wszystko wyrównać . Co do felgi 19 to szukaj szerokości 8.5-9 cali
  5. Wrzucaj 19 . 18 za małe do B8 . Powodzenia w modach .
  6. Dzięki kolego , niech służy jak najdłużej bezawaryjnie .
  7. Dobrze ze tak lekko i przód
  8. A jak po zdjęciu głowicy wyglądały kanały - był nagar czy juz dwa rodzaje wtrysku zniwelowały ten problem ?
  9. Jak ten nowy 1.8 tfsi się sprawuję , będziesz robił program ?
  10. Jakiej średnicy tarcze ? Trzeba brać przykład od starych bywalców na forum i z ich doświadczenia od razu pakować większe hamulce . Ja po roku czasu zmieniłem na 320 a można było zrobić to od razu .Zastanawiałem się nad 345 ale felga zimowa 16 już by nie weszła więc padło na 320 .
  11. Wszystko możesz dostać oryginalne w sklepie GETEM albo serwis
  12. Niemiecki castrol jest ok ale w Polsce już gorsza jakość . Lepiej lać millers , LM , motul .
  13. Tylko nie castrol .
  14. Akcyza jest taka sama , nic się nie zmieniło w tej kwestii . Odpada tylko 500 zł - ochrona środowiska .
  15. A jak nie chcesz gwintu to ja bym dał amorki s-line i sprężyny eibach -30
  16. Zrób normalne zdjęcia . Powodzenia w modach .
  17. Najlepiej kupić oryginalną uszczelkę i dajemy trochę silikonu w miejsca jakie podane są w książce . Dokręcamy nakrętki kluczem dynamometrycznym z siłą 10 NM
  18. Czeka mnie wymiana płynu hamulcowego jaki najlepiej kupić o podwyższonym wrzeniu ? 1 motul RBF 600 2 ATE typ 200 Czy może inny ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.