Treść opublikowana przez marcinch001
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Co tam za amorki wrzuciłeś ?- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Pięknie .- Audi A4 B7 S-LINE 2.0T QUATTRO by LewY
Zazdroszczę wnętrza , auto prawie jak moje tylko ja mam pakiet s-line zewnętrzny .- [BRE] Niebieski Avant 2006r yeti93
To miałeś farta- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Podas mi ten nr cześci to ci poszukam i wrzucę link .- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
getem.pl W wyniku wyszukiwania wyskakują amortyzatory pozbawione jakiegokolwiek opisu. Nawet w google ciężko cokolwiek znaleźć po ich numerach. Kot w worku. A co ty chcesz mieć za opis , wpisujesz nr części i wyskakuje ci cena i mozliwość zamówienia oryginalnej części . getem.pl W wyniku wyszukiwania wyskakują amortyzatory pozbawione jakiegokolwiek opisu. Nawet w google ciężko cokolwiek znaleźć po ich numerach. Kot w worku. A co ty chcesz mieć za opis , wpisujesz nr części i wyskakuje ci cena i mozliwość zamówienia oryginalnej części . Wiele razy zamawiałem w tym sklepie i wszystko było oryginalne sprowadzone z Niemiec .- 1bv z eibach -30mm?
1BV to to samo co 1BE z tym ze te pierwsze twardsze .- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Nie będzie .- Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Super to wygląda .- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
getem.pl- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Amortyzatory oryginalne 1BE mozesz kupić za 450 zł- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Wszystko pasuje , nic nie trzeba zmieniać .- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Odboje na przód też są różnej długości zaleznie od rodzaju zawieszenia . Na przód szukaj 77mm- [BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
40 tyś to minimum .- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Witam mają też stronę internetową : http://oem-shop.pl/p/34/103/amortyzator-tyl-audi-a4-b6-prawy-lewy-8e0513033n-amortyzatory-zawieszenie-i-uklad-kierowniczy.html Muszę porównać ceny z moimi po zniżkach z IC ale chyba się skusze na komplet Przy okazji wymiany amortyzatorów, wymieniamy też odboje z osłonami? https://webcat.zf.com/index.asp?country=PL&SPR=19 Osłony jak są dobre mozesz zostawić , odboje krótsze trzeba kupić .- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Daj do serwisu niech Ci wycenią naprawę wraz z kosztami części i powiedz ze chcesz lift zrobić . Policzą Ci ile wyjdą części do lifta i róznicę będziesz musiał dopłacić .- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Kup na przód sprężyny eibacha -30 Widzialem same zestawy nie widzialem na sam przod Wystarczy napisać do nich , sprzedadzą Ci na sam przód .- Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
To ze amorki sprawne w 80 % to nie oznacza ze nie pukają , ja miałem to samo .- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Kup na przód sprężyny eibacha -30- Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Mi pukały amorki , po wymianie cisza .- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dość wysoką cenę , kolego jaka to jest róznica z 50 zł nie przesadzaj . Będziesz lał syf to i szybciej coś może zacząć nawalać .- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Kolego wystarczy poczytać dwie ostatnie strony i wszystko będziesz wiedział . Zalej 0W40 lub 5W40 LM lub millers . Zalej LM lub millers 5W40 i będzie git .A castrol sobie odpuść .- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ja też latam na continental i nie narzekam , zużycie w normie .- A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
oryginał (650zł całość) skąd taka cena , oryginał ok 2 tyś zł ? Nie wiem gdzie ty szukałeś, za sam napinacz dałem niecałe 500 zł, chinole masz po 300 zł Kolego ktoś ci sprzedał podróbkę cena nowego oryginalnego w sklepie gdzie i tak są tanie części to 2200 zł . Poniżej link do sklepu , części sprowadzają z Niemiec . http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=058109088K&action=katalog&kat=5&x=18&y=14 - Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM