Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Zazdroszczę wnętrza , auto prawie jak moje tylko ja mam pakiet s-line zewnętrzny .
  2. To miałeś farta
  3. Podas mi ten nr cześci to ci poszukam i wrzucę link .
  4. getem.pl W wyniku wyszukiwania wyskakują amortyzatory pozbawione jakiegokolwiek opisu. Nawet w google ciężko cokolwiek znaleźć po ich numerach. Kot w worku. A co ty chcesz mieć za opis , wpisujesz nr części i wyskakuje ci cena i mozliwość zamówienia oryginalnej części . getem.pl W wyniku wyszukiwania wyskakują amortyzatory pozbawione jakiegokolwiek opisu. Nawet w google ciężko cokolwiek znaleźć po ich numerach. Kot w worku. A co ty chcesz mieć za opis , wpisujesz nr części i wyskakuje ci cena i mozliwość zamówienia oryginalnej części . Wiele razy zamawiałem w tym sklepie i wszystko było oryginalne sprowadzone z Niemiec .
  5. marcinch001 odpowiedział(a) na lenus temat w Audi A4 B6/B7
    1BV to to samo co 1BE z tym ze te pierwsze twardsze .
  6. Super to wygląda .
  7. Amortyzatory oryginalne 1BE mozesz kupić za 450 zł
  8. Wszystko pasuje , nic nie trzeba zmieniać .
  9. Odboje na przód też są różnej długości zaleznie od rodzaju zawieszenia . Na przód szukaj 77mm
  10. 40 tyś to minimum .
  11. Witam mają też stronę internetową : http://oem-shop.pl/p/34/103/amortyzator-tyl-audi-a4-b6-prawy-lewy-8e0513033n-amortyzatory-zawieszenie-i-uklad-kierowniczy.html Muszę porównać ceny z moimi po zniżkach z IC ale chyba się skusze na komplet Przy okazji wymiany amortyzatorów, wymieniamy też odboje z osłonami? https://webcat.zf.com/index.asp?country=PL&SPR=19 Osłony jak są dobre mozesz zostawić , odboje krótsze trzeba kupić .
  12. Daj do serwisu niech Ci wycenią naprawę wraz z kosztami części i powiedz ze chcesz lift zrobić . Policzą Ci ile wyjdą części do lifta i róznicę będziesz musiał dopłacić .
  13. Kup na przód sprężyny eibacha -30 Widzialem same zestawy nie widzialem na sam przod Wystarczy napisać do nich , sprzedadzą Ci na sam przód .
  14. To ze amorki sprawne w 80 % to nie oznacza ze nie pukają , ja miałem to samo .
  15. Kup na przód sprężyny eibacha -30
  16. Mi pukały amorki , po wymianie cisza .
  17. Dość wysoką cenę , kolego jaka to jest róznica z 50 zł nie przesadzaj . Będziesz lał syf to i szybciej coś może zacząć nawalać .
  18. Kolego wystarczy poczytać dwie ostatnie strony i wszystko będziesz wiedział . Zalej 0W40 lub 5W40 LM lub millers . Zalej LM lub millers 5W40 i będzie git .A castrol sobie odpuść .
  19. Ja też latam na continental i nie narzekam , zużycie w normie .
  20. oryginał (650zł całość) skąd taka cena , oryginał ok 2 tyś zł ? Nie wiem gdzie ty szukałeś, za sam napinacz dałem niecałe 500 zł, chinole masz po 300 zł Kolego ktoś ci sprzedał podróbkę cena nowego oryginalnego w sklepie gdzie i tak są tanie części to 2200 zł . Poniżej link do sklepu , części sprowadzają z Niemiec . http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=058109088K&action=katalog&kat=5&x=18&y=14

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.