Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. oryginał (650zł całość) skąd taka cena , oryginał ok 2 tyś zł ?
  2. Fajne te koła tylko ciut mniejsze i będzie ok.
  3. Kolego to wrzuć fotki jak to wygląda na Twoim aucie i porównanie jak to świeci przy oryginalnych bixach .
  4. Jak możesz to te opaski obróć tak aby gwint był u góry - będą mniej widoczne .
  5. Pięknie , tylko wydaje mi się ze ciut za blisko te ultery przylegają do dokładki . trochę szerzej i będzie ok . A takiego golasa miałeś , pięknie działasz - wydech jak nowy . Chyba tylko takie złudzenie .
  6. Kolego po co zadajesz pytania jak i tak robisz swoje , myślę ze dużo osób ma większe tutaj doświadczenie od Ciebie . Kup płukankę zlej to wszystko i zalej porządną oliwą 5w40
  7. NIE
  8. Płukankę wlewasz najlepiej przez bagnet na ciepłym silniku i przez max 15 min niech pochodzi na luzie na wolnych obrotach . pózniej wszystko zlewasz
  9. Nie wprowadzaj kolegę w błąd to nie są te same amorki
  10. Tutaj masz taniej te lampy http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html a tutaj trochę fotek z tymi reflektorami http://a4-klub.pl/index.php?/topic/70786-przednie-lampy-dayline-jakie-wybrac/page-8
  11. Bierz 19 będzie o wiele lepiej wyglądać .
  12. A po co nie szybciej i dokładniej bagnetem .
  13. To nie wiem jak to jest bo mnie to gdzieś tam gryzie że przepłaciłem za coś co można kupić taniej. A Dzika z forum polecam....już zbieram na kolejną wymianę i kupie na pewno u niego. Taniej i szybciej nie znalazł Polecam kolegę z forum , często zamawiam olej i ostatnio brałem oryginalne części zawieszenia .
  14. Ja też tak jeżdziłem ale krótko , w obecnym zestawieniu o wiele lepiej więc pewnie i Ty długo nie będziesz jezdził na amorkach 1BA
  15. Powinno się robić ale ja tego nie robiłem u siebie .
  16. To jest sruba centralna , albo specjalny ściągacz , albo ucinasz główkę śruby i wyciągasz drugą stroną kręcąc nakrętką i podkładając podkładki . Tylko nie powiększaj tych otworów tak jak mówią w filmiku , możesz posmarować przy montażu śrubę pastą do nie zapiekania się .
  17. Roboty jest na parę godz jak się ma odpowiednie narzędzia .
  18. Uważam ze prościej jest wymienić z przodu sprężyny niz z tyłu . Jak nie masz ściągacza do śruby centralnej to jest trudno , niektórzy obcinają główkę tej śruby i kręcąc nakrętką wyciągają z drugiej strony podkładając co jakiś czas podkładki . Oczywiście w tedy trzeba założyć nowe śruby i nakrętki .
  19. Będzie jak nówka .
  20. Potwierdzam mozesz zalać jeszcze millers 5w40 , jak ściągniesz pokrywę to ten osad wyczyść bo pewnie to są skutki wymiany co 30 tyś i lania castrola
  21. Kiera na aucie w lepszym stanie nie ta multi .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.