Treść opublikowana przez marcinch001
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Najlepiej będzie zadzwonić do nich i się zapytać .
-
Zmiana z 1BE na 1BA
To nie są te same amory , przy 1BE jest krótszy skok .
- Corvette C5- Stano
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
Dobry rozmiar , idealny do A6
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
20 ?
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
Z tymi dekorami też tak mam jak kolega .
-
Czarny bandyta A5 8T 3.0 TDI
18 za małe do tego auta , wrzucaj min 19 i będzie git .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No i pięknie .
-
Amortyzatory 1BA + sprężyny 1BE
Róznica między oryginalnym amorkiem 1BA a 1BE to 0.5 cm . W 1BE jest niżej
-
1bv z eibach -30mm?
Jak masz takie dziury i wyboje to czemu kupujesz najtwardsze seryjne zawieszenie , przejdz na 1BE lub 1BA
-
Czarny bandyta A5 8T 3.0 TDI
Lift robi robotę .
-
Takie tam M4
To napisz do niego priv .
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Jest piękna .
-
Takie tam M4
kolego nie zaśmiecaj Karolowi swoimi linkami jego tematu . Na tym forum jest inny dział do tego typu pytań .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
To jest odbój i przy zmianie zawieszenia na niższe trzeba ten element też krótszy . Nr krótszego odboju 8E0512131P poszukaj w zamienniku waże zeby był krótszy niż 120mm tak 115 bedzie ok
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Chodzi Ci o odboje czy guma którą zakłada się na spręzynę u góry ?
-
Ciężko pracujący lewarek skrzyni biegów
Nasmaruj sobie wszystkie cięgna i sprawdz jaki olej masz w skrzyni bo może ktoś zmieniał i wlał niewłaściwy .
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
4 sztuki za niecałe 800 zł kolego dobry jeden amor kosztuję ok 500-600 zł
-
Czarny bandyta A5 8T 3.0 TDI
Kolego fotki wrzuć . Witaj na forum .
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Wszystko w tajemnicy trzymasz . wrzuć fotki z postępu prac .
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Pewnie trzeba będzie trochę pomodzić , ciekawy jestem jak to będzie świecić bo nikt jeszcze nie zakładał tego zestawu chyba z forum .
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
a łańcuch wymieniałeś ? Sprawdz ciśnienie i smok .
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Producent systemów oświetleniowych miał na stoisku wyjątkową nowość, dostępną w sprzedaży od zaledwie dwóch tygodni – kompletny reflektor do Audi A4 B7. „Jest to jedyny na rynku reflektor tuningowy, którzy może zastąpić fabrycznie montowany reflektor halogenowy bez żadnej modyfikacji auta. Nasz reflektor ma światła LED do jazdy dziennej oraz ksenonowe światła mijania (D8S), które nie wymagają systemu poziomowania i spryskiwaczy. W reflektorze zabudowana jest przetwornica, więc wystarczy go po prostu zamontować i podłączyć do fabrycznej wtyczki w samochodzie” – opisywał Piotr Stachacz z firmyOsram. Rozrasta się także oferta świateł do jazdy dziennej LEDriving Fog – pojawił się model z znaczeniem „PL”, który w jednej lampie integruje światło do jazdy dziennej z przeciwmgłowym. Dostępny w różnych kolorach – srebrnym, złotym, różowym, niebieskim i pomarańczowym. Zaś w październiku do oferty Osram trafią retrofity LED do oświetlenia wewnętrznego pojazdów.
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Kolego tutaj masz taniej te lampy http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html Firma osram więc pewnie dobrze to będzie świecić i wszystko nowe myślę ze nie ma co kombinować z wymianą soczewki . Moc trochę słabsza z wiązku z czym nie ma potrzeby montowania sprysków . Montuj do auta i pochwal się fotkami i napisz jak to świeci bo też jestem zainteresowany tym zestawem .
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Dawaj dawaj fajny projekt dobrze się to czyta i podziwia postępy .