Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Udało się większe fotki .
  2. Nie uda się i to nie jest żarówka tylko żarnik D8S
  3. Tylny zderzak też bym przerobił i wsadził od RS4 , poza tym rury tłumika chyba trochę za mocno wystają .
  4. Jak już dodasz zdjęcie i ci się wyświetli na zapodaj .net to kopiujesz adres grafiki i pózniej ten adres wklejasz w adres url grafiki tutaj już na forum
  5. Jaki zawias , wrzucaj fotki kolego .
  6. Już dupsko zrobiło się szerokie , daj więcej fotek .
  7. Dobrze działasz , powodzenia w modzeniu .
  8. No ładnie Ci ta folia wyszła , przydało by się ciut niżej posadzić i jakąś minim 18 wrzucić .
  9. A czy dystans 5mm będzie miał rant centrujący ?
  10. To są nowego typu xenony na stronie osram są opisane te lampy poniżej link http://www.osram.pl/media/resource/hires/616320/ledriving-xenarc---leaflet-gb.pdf Jest tam adnotacja ze nie potrzeba samopoziomowania i spryskiwaczy No additional outlay for extra parts OSRAM helps customers save money: There’s no requirement to fit automatic leveling or a headlight cleaning system. Poniżej link do strony na allegro gdzie jest także napisane że DZIĘKI ZASTOSOWANIU LAMPY D8S NIE WYMAGA STOSOWANIA SYSTEMU POZIOMUJĄCEGO I SPRYSKIWACZY PONIEWAŻ ZARNIK NIE JEST 35W tylko 25W http://allegro.pl/audi-a4-b7-zestaw-reflektory-xenon-led-drl-osram-i5656110928.html http://www.osram.pl/osram_pl/produkty/lampy/oswietlenie-pojazdow-i-rowerow/samochody/przednie-lampy-samochodowe/ledriving-xenarc/index.jsp Link do sklepu , troszkę taniej http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html
  11. Znalazłem je trochę taniej za 3100 zł i też się nad nimi zastanawiam . Same żarniki kosztują komplet ok 1000 zł , bardzo dobrze zrobiona lampa i nie trzeba spryskiwaczy oraz samo poziomowania . https://www.youtube.com/watch?t=169&v=UUTtAL2sTnY
  12. Jak ET 43 to dystans od 12 do 20 mm . 15 będzie idealna
  13. Ja nie wymieniałem , tak jak piszesz zależy od stanu .
  14. Ja wrzucałem gdzieś link .
  15. Przy 20 mm nie obciera z tyłu ? Felgi 18 ET 43 ?
  16. Pięknie i ten przód

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.