Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Piękne te Twoje audi , co do klamek kwestia gustu ja bym zostawił je czarne .
  2. Jakiś opis , plany modów .
  3. Dobrze to wygląda , pokaż jak siedzi na kołach .
  4. Mogłeś załatwić te gumy właśnie przez to że auto było skręcane na podnośniku , powinieneś żądać kasy od mechanika który to robił .
  5. Gdzie taki zestaw można kupić ?
  6. Troche sie boje sam zabierac za takie rzeczy, bo nigdy sie nie bawilem plastidipem ani sprayami :/ Mam tu na mysli zacieki.Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Podstawa to nakładanie cienkiej warstwy i jak przeschnie to powtórzyć zabieg aż osiągniesz założony kolor .Jak się nie uda to to ściągniesz .
  7. Podejrzewam ze możesz mieć coś na dole wahaczy za mocno skręcone , tam gdzie chodzi zwrotnica . Nie jestem w stanie nic więcej napisać bo nie wiem jakie masz te wahacze .
  8. Przy 1BE chyba się nie róznią dopiero 1BV ma wzmocnione wahacze ale nie wszystkie . Jakiej firmy kupiłeś te wahacze ? Ja wymieniałem górne wahacze od audi A4 B6 nowe lemfordery
  9. Jak będziesz miał na podnośniku skręcone zawieszenie to długo nie wytrzyma popękają gumy na wahaczach . Jak masz 1BE to jest to zawieszenie sportowe s-line , standard to 1BA .1BE - 20 mm nizej od standardowego 1BA Jakiej firmy te wahacze wkładałeś ?
  10. Średnio w to wierzę bo niby czym mają to robić , twardością ? Tak tego się nie liczy że im twardszy amor tym wyżej bedzie stał , to bardziej spręzyny mają w tym udział .
  11. Amorek 1BA - 370 mm Amorek 1BE - 365 mm
  12. Jak najbardziej tak samo ale jak mi podawali wymiary dolnego mocowania to w porównaniu do serii czyli amorka 1BA , bilstein był o 1 cm nizej
  13. Czy bilstein b6 czy B8 wysokość będzie ta sama skrócony skok nie ma tu nic do znaczenia . Pisałem do nich i podpora spręzyny na dole amora jest na tej samej wysokości . Z ciekawości w amorze oryginalnym s-line ta podpora jest wyżej o 0.5 cm od bilstein b6 , b8 .
  14. Spalanie w granicach 7-8 litrów (spokojna jazda) w silniku benzynowym doładowanym to dla ciebie psliwozerne? Kup Vke o takiej samej mocy i dopiero wtedy argumentuj swoje wypowiedzi.Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka Kolego zobacz co ja napisałem a później komentuj .
  15. Dzieje się . Powodzenia w grubych modach .
  16. Też mam taką szybę ale nie mam porównania .
  17. Jak już kupujesz nowe felgi to czy nie lepiej pomysleć o 19 .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.