Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. zawieszenie 1BA i eibach prokit -30
  2. To kup podkładki pod sprężyny .
  3. Może coś takiego firmy OSRAM https://www.facebook.com/osram/videos/921249754577546/ http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html Nie potrzeba samo poziomowania i sprysków i wszystko legalnie .
  4. Olej jest taki sam nie zależnie czy to benzyna czy gaz . To tylko chwyt marketingowy ze do gazu powinno się lać inny olej .
  5. Panowie tyle razy jest tu opisywany olej jaki stosować , poczytajcie a nie kombinujecie . Dużo bierze , mi od wymiany do wymiany -robię wymiankę co 12 tyś nie bierze nic , przebieg 155 tyś
  6. Ładny avancik , czemu przednią rejestrację masz przykreconą na śrubki przecież ta blenda powinna ją trzymać w odpowiedniej pozycji . Powodzenia w modach .
  7. I jak nowe amory się sprawują ?
  8. Jak masz eibach to ustaw pod 1BE
  9. Bardzo dobrze te czarne koła wyglądają .
  10. Oryginalne odboje w zawiasie 1BE , BV mają długość 85mm . Faktycznie te co podałeś i ja też mam takie mają 77mm , krótszych nie znajdziesz ale zawsze możesz trochę je podciąć .
  11. Przy zaiwasie 1be , 1bv odboje mają 77mm a to tylko nizsze zawieszenie wzgedem 1BA o 20mm . Więc jeżeli zakładasz eibach -30mm lub niżej to odbój też musi być krótszy , bierz ten 66mm . Zawsze po zmontowaniu wszystkiego możesz podłożyć klocek pod wachacz dony opuść auto i sprawdzić czy odbój ma jeszcze jakiś ruch .
  12. Jak ET 33 to nie ma prawa obcierać , ja mam ET 43 i dystans 11mm to daje ET 32 i też nic nie obciera .
  13. Zmieniłeś już tylną klapę ?
  14. marcinch001 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Jak dla mnie średnio to wygląda , szkoda ze ramienia nie są proste .
  15. Produkty bardzo dobre , audi wymiata - super ten czarny grill .
  16. Kolego tak jak pisałem to nie moje auto ja mam felgi s-line 18 , chciałeś rotory to ci znalazłem na b7 . Podejrzewam ze jest tutaj gwint .mój wyglada tak zawias amorki s-line a sprężyny eibach -30
  17. Fajny kolor , dobry kapeć i będzie super.
  18. Ja mam oryginalne s-line ale mam fotki z rotorami
  19. Jak założysz oryginalne amorki s-line na przód to powinien trochę niżej samoch zejść .
  20. Czerwony kolor wymiata .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.