Treść opublikowana przez marcinch001
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
zawieszenie 1BA i eibach prokit -30
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
To kup podkładki pod sprężyny .
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Może coś takiego firmy OSRAM https://www.facebook.com/osram/videos/921249754577546/ http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html Nie potrzeba samo poziomowania i sprysków i wszystko legalnie .
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Olej jest taki sam nie zależnie czy to benzyna czy gaz . To tylko chwyt marketingowy ze do gazu powinno się lać inny olej .
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie tyle razy jest tu opisywany olej jaki stosować , poczytajcie a nie kombinujecie . Dużo bierze , mi od wymiany do wymiany -robię wymiankę co 12 tyś nie bierze nic , przebieg 155 tyś
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Ładny avancik , czemu przednią rejestrację masz przykreconą na śrubki przecież ta blenda powinna ją trzymać w odpowiedniej pozycji . Powodzenia w modach .
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
I jak nowe amory się sprawują ?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Ja też nie widzę .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Jak masz eibach to ustaw pod 1BE
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
POZYCJA 3
-
[RS4 B7] by y0p5
Bardzo dobrze te czarne koła wyglądają .
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Odboje
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Oryginalne odboje w zawiasie 1BE , BV mają długość 85mm . Faktycznie te co podałeś i ja też mam takie mają 77mm , krótszych nie znajdziesz ale zawsze możesz trochę je podciąć .
-
Odboje od B6 do B7
Przy zaiwasie 1be , 1bv odboje mają 77mm a to tylko nizsze zawieszenie wzgedem 1BA o 20mm . Więc jeżeli zakładasz eibach -30mm lub niżej to odbój też musi być krótszy , bierz ten 66mm . Zawsze po zmontowaniu wszystkiego możesz podłożyć klocek pod wachacz dony opuść auto i sprawdzić czy odbój ma jeszcze jakiś ruch .
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Jak ET 33 to nie ma prawa obcierać , ja mam ET 43 i dystans 11mm to daje ET 32 i też nic nie obciera .
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Zmieniłeś już tylną klapę ?
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Ciągle mało tych fotek .
-
BMW F11 535d
Jak dla mnie średnio to wygląda , szkoda ze ramienia nie są proste .
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Produkty bardzo dobre , audi wymiata - super ten czarny grill .
-
A4 b7 s-line avant 19"
Kolego tak jak pisałem to nie moje auto ja mam felgi s-line 18 , chciałeś rotory to ci znalazłem na b7 . Podejrzewam ze jest tutaj gwint .mój wyglada tak zawias amorki s-line a sprężyny eibach -30
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Fajny kolor , dobry kapeć i będzie super.
-
A4 b7 s-line avant 19"
Ja mam oryginalne s-line ale mam fotki z rotorami
-
A4 b7 s-line avant 19"
Jak założysz oryginalne amorki s-line na przód to powinien trochę niżej samoch zejść .
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Też tak uważam .
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Czerwony kolor wymiata .