Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Kup oryginalną uszczelkę i nowe śruby .
  2. A co ma nie znieś 10w40 to zabójstwo dla silnika przy niskich temperaturach . 5W40 albo 0W40 zalewaj i będzie git oczywiście dobrej firmy olej .
  3. Wolał bym kupić oryginalne s-line za 430 zł niż jakiś zamiennik .
  4. Na rotorach będzie bajka , dobry wybór .
  5. tak mam na myśli b8 po lifcie 1.8tfsi o mocy 170ps http://www.auto-swiat.pl/testy/jaki-wtrysk-paliwa-jest-lepszy/17enx
  6. Też szukałem trochę w tym sklepie najtaniej mają .
  7. Poprawili to w nowych silnikach montując do silnika z wtryskiem bezposredni także wtrysk pośredni , przynajmniej tak jest w 1.8 tfsi
  8. Też się zastanawiam nad tymi reflektorami i pewnie w niedługim czasie kupię .
  9. A możecie polecić nowe amorki zamienniki BE? Jaka firma, jakie oznaczenie? Również chcę wymienić zawieszenie 1BV na bardziej komfortowe 1BE. Kup oryginale amorki s-line cena sztuki 420 zł
  10. Amorki B8 bedą twardsze niż s-line .
  11. Powodzenia w modach . Fajnie ze quattro .
  12. Po zmianie sprężyn na eibach -30 samochód powinien obniżyć się o 1 cm względem zawieszenia 1BE
  13. marcinch001 odpowiedział(a) na Carlos* temat w Inne marki
    Marzenie .
  14. Jak zmienisz odboje na krótsze to nic nie będzie dobijać ale polecam amory o skróconym skoku - s-line , bilstein B8. Na amorach 1BA jest za miękko .
  15. Też bym skłaniał się za oryginałem .
  16. No niestety nie mają .
  17. http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=058198025A&action=katalog&kat=5&x=19&y=17
  18. Po zmianie amorków z 1BA na s-line przód pójdzie 0.5 cm niżej .
  19. jesli kupujesz "z ulicy" jak masz kogos w sklepie to bedzie juz porzadna 80 zł oryginalna kosztuje
  20. Mi też jakiś rok temu ktoś zaparkował hakiem na grillu i zmieniłem na czarny S4 . Szkoda została pokryta z ubezpieczenia :-)
  21. U mnie po zmianie springów na eibach -30 tył jest równo z przodem a nawet przód lekko niżej .
  22. Popieram , możesz też założyć amor s-line - cena podobna .
  23. Panowie cały wątek jest o olejach a wy ciągle się pytacie jaki kupić , wystarczy przeczytać nawet ostatnią stronę i wszystko już zostało napisane . 0W40 lub 5W40 LM lub millers
  24. zawieszenie 1BA i eibach prokit -30 z przodu i z tylu jest 225/40 ? Tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.