Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Witam czy ktoś może wrzucić moment dokręcania wszystkich śrub przedniego zawieszenia ? Najbardziej mi chodzi o te nakrętki zaznaczone strzałką ale jeśli ktoś ma całoś to było by bardzo dobrze .
  2. Panowie czy ktoś mi jest w stanie napisać albo dać jakąś instrukcję momentu dokręcania zaznaczonych nakrętek .
  3. marcinch001 odpowiedział(a) na duffy temat w Audi A6/S6/RS6
    Tarcze 420 mm ?
  4. Robisz wszystko bardzo pedantycznie ze smakiem , dbasz o szczegóły a kierownicą moim zdaniem dobrze nie wygląda i rzuca się to w oczy .
  5. Ta kiera słabo wygląda , chodzi mi o obszycie . Dla kogo ją zabezpieczyłeś , dla następnego właściciela ?
  6. Nie odpowiem na to pytanie bo nie zapieprzam tym autem ale jestem zadowolony z takiej konfiguracji .
  7. Tarcze kosztowały mnie 2 tyś za komplet , a podkładka jaką musiałem zastosować ma 4 mm - więc bardzo mało . Zależało mi aby nie zwiększać już wagi całego zestawu , ja jestem zadowolony .
  8. W sedanie jest elektryczna i bardzo przydatna .
  9. Zgadzam się z Tobą , co do aktualnych tarcz 380 to są zimmermanny a klocki to EBC czerwone - wziąłem takie bo mniej syfią zacisk i felgę .
  10. Ciężko napisać bo tarcza i klocek się dopiero dociera , 390 była bardziej agresywna - nawiercana , nacinana więc pewnie lepiej to hamowało ale mogę się mylić . Po jakimś czasie napiszę odczucia z hamowania . Napiszę tak zacisk akebono 375 mm maksymalnie pasuje pod tarczę 380 mm , tarcza 390 jest za duża pod ten zacisk . Jeżeli chciał bym większe zaciski np 400 mm to jest taki zacisk akebono - występuje np w nowym audi c8 ale tam już nie pasuje wszystko tak p&p i koszta się robią większe , no i wagowo też więcej . Jak ktoś ma pneumatykę to pewnie tego nie zauważy , chodż mogę się mylić .
  11. 380 ważą 13.40 kg a 390 Brembo 17.30 kg
  12. Aktualizacja układu hamulcowego z przodu , tarcze 390 zostały zdjęte jest parę powodów które do tego się przyczyniły a jednym z najważniejszych to waga samej tarczy która jest bardzo duża i to czuć przy zawieszeniu s-line . Nowe tarcze pochodzą od audi d4 380 mm i mają aluminiowy dzwon , są lżejsze niż tarcze 356 mm . Dodatkowo nowe tarcze kotwiczne zostały pomalowane na nowo bo trochę trzeba było je przerobić .
  13. Było black piano ale jak kupiłem auto to były bardzo styrane więc na szybko wleciały srebrne dekory - wiem słabo to wygląda ( biednie ) . Może w przyszłości wleci coś lepszego .
  14. Dzisiaj trochę posprzątałem w aucie i zabezpieczyłem skórę colourluck , został też usunięty znaczek audi z klapy oraz tablica przyklejona bez ramki bezpośrednio do klapy bagażnika .
  15. marcinch001 odpowiedział(a) na Tomafx temat w Audi A5/S5/RS5 F5
    A jak z wyciszeniem w tym aucie bo wiadomo drzwi bez ramek ?
  16. marcinch001 odpowiedział(a) na Tomafx temat w Audi A5/S5/RS5 F5
    OW20 nie lej tej oliwy , kup 0W30 a nie takie siki . film olejowy jest bardzo słaby przy takich parametrach oleju .
  17. Znaczek czarny dobrze wygląda .
  18. Antena pasuje p&p masz webasto ?
  19. Gdzie zamawiałeś ten dodatkowy filter oraz ile kosztowała Cię antena ?
  20. Jak się od razu nie wrzuci dużych hebli to póżniej trzeba za ten błąd ponownie płacić . Nowe osłony i tarcza 390 mm . Jutro wrzucę fotki zacisków .
  21. Panowie co trzeba za moduł dokupić żeby to grało ?
  22. A co trzeba dokupić żeby to wszystko grało w c7 - bo chyba jakiś moduł trzeba dołożyć .
  23. Jakie masz średnie spalanie , skrzynia w nim to tip ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.