Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Nowy grill czarny S4 kosztuje ok 1100 zł
  2. Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna Zderzak już pod PDC I nie robi się na lpg nagar przy bezpośrednim wtrysku
  3. Sama gałki się nie róznią od siebie róznica jest w mieszku wielkości i szwach jakie tam idą . Jak założysz od A3 to rogi ramki będą odstawać bo orginalnie w tych rogach powinny iść szwy od mieszka .
  4. Wszystko pasuje .
  5. To szkoda ze nie robisz płukanki . Wydmuchanie nic nie da tylko pozbywasz się starego oleju dokładniej
  6. Super fura , fajne mody . Kolego tył auta też poszerzałeś ?
  7. Szkoda ze przed wymianą nie odkręciłeś miski olejowej moze by sie coś wyjaśniło ze smokiem bo jak jest zapchany to wymiana oleju nic Ci nie da Ps. robisz płukanke przed wymianą oleju .
  8. Własnie moze smok zapchany . Czemu nie szukałeś kierownicy pod swoją poduszkę od b8 , q7, a5 tylko zamawiałeś nową ?
  9. No z B8 kierę się o wiele lepiej trzyma niz w poprzednim modelu .
  10. A poduszkę do tej kiery jaką zakładasz ? Bo ta z b7 b8 nie bedzie pasowała bo śruby które trzymają poduszkę są pod innym kątem powinna być taka
  11. Od razu nabrał agresywności .
  12. Moze pomyśl o zmianie grilla na czarny s-line , s4 jak bedziesz kompletował graty Ktoś z forum w kat .części obszywa kierownicę i gałki poszukaj
  13. Manual i quattro super auto . Bezawaryjności
  14. Fajnie to wygląda . Kupiłeś takie lampy czy rozklejałeś i sam malowałeś ?
  15. Po jeździłem dwa dni na 19" do wczoraj i stwierdzam że to nie dla mnie xD dzisiaj jadę je oddać bo mają wadę biją powyżej 140km/h .Myślę nad takimi dwoma 18stkami : S4 Bbs Ch 7,5j : S-Line a8 7,5j chyba: Znalazłem BBS z S4 za 1400 same fele, i za 1550 zł s-linowe 18" z oponami . Nie wiem sam .. 18 s-line wydają mi się lepszą propozycją sam mam takie i fajnie to wygląda .
  16. ja mam ET 43 I dystans 11mm i jeszcze jest spory luz felga 18 8 cali opona 225/40
  17. No to org. gałka s-line trochę kosztuję ale warto :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.