Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Ja też szukam tylko bardziej chodzą mi po głowie fotele od b8 .
  2. A jaka szerokość tej felgi ?
  3. A co ma szerokość do wskazań licznika to chyba profil opony moze zle wskazywać prędkość
  4. To chyba lepiej ze manual bo automat chyba nie wytrzymał by takiego momentu bez wzmocnienia .
  5. Taka felga jest fajna jak ma min 19 cali , co do szerokości opon szukaj albo 225,235
  6. Coś planujesz jeszcze modzić w aucie ? Bezawaryjności .
  7. Nie wiem jak jest u Ciebie w silniku TFSI z pewnością jest tu wielu kolegów posiadających większą wiedzę ode mnie, ale w moim przypadku wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody jest zalecana przy 210 tyś. km. I to nie wynika z tego powodu że jak przekroczysz ten próg to ma się już zepsuć czy zerwać, tylko tak przewiduje producent dla bezpieczeństwa silnika. To co przewiduję producent nie jest zadnym wyznacznikiem , przykład silniki 1.4 tfsi na łańcuchu a często wymiana przy przebiegu 50 tyś . Oczywiscie jezeli nic się nie dzieje nie hałasuje to nie ma co się przejmować . Jakie spalanie masz w tym 1.8 tfsi ?
  8. Fajne autko . Bezawaryjności .
  9. Nie wszystkie zalezy jaki pakiet .
  10. Na pewno fotele nie są s-line tylko sport , chyba jeszcze gałka nie jest .
  11. Jak 18x8 cala to ET od 42 do 33 i to jeszcze zależy bo z przodu ET 42 będzie ok to z tyłu bedziesz przy tych 42 ET musiał dać dystans ok 11-15 na stronę zeby koło nie było schowane .Czyli najlepiej szukać z ET 42 i wtedy z tyłu jakiś dystans 11-15 mm . Odpuść sobie te 17 i wogóle ich nie szukaj . Ja mam 18 i teraz chyba kupił bym 19 Zapraszam na moją stronę to zobaczysz sobie jak samoch wygląda na 18 . http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288878-b7-bfb-audi-a4-b7-18t-s-line/
  12. Ja bym miał dylemat ale miedzy 18 a 19 , nie pakuj 17 bo bedziesz załował
  13. Do wiosny masz jeszczę trochę czasu więc spróbuj je sprzedać i poszukaj 18 lepiej to będzie wyglądało . Co do tych 17 jeśli interesuję Cię ten model to pewnie znajdziesz z innym ET
  14. Na lato szukaj 18 komfort podobny a wygląda o wiele lepiej . Jeśli zdecydujesz się na te powyżej to będziesz musiał dać duze dystanse bo masz tam ET 56 a do b7 to et ok 33-42
  15. Nie powinno się tak dziać u mnie cały czas trzyma 90 stopni jak się rozgrzeję . Czesto nowe termostaty nie działają prawidłowo nawet te oryginalne .
  16. Grzeją się strasznie topi się plastik w obudowie
  17. Co to za podkładki które załorzyłeś na tył ?
  18. W trasie przy 90 spalanie 6.3 przy 140 km 8l średnie w trasie 7.5 l w mieście ok 10l
  19. Te ET 28 może przycierać zależy jeszcze jakiej szerokości są .
  20. W czerwcu mogłem komplet kupić za 800 zł a teraz za swoją dałem 1100 zł s-line tak o 100-150 drożej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.