Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Jak nie chcesz zbyt nisko to koni z pro-kitem . U mnie siadło równo i to na zawiasie 1BA
  2. Fajnie siadła .
  3. Jak się moze polużnić jak ta nakrętka jest zabwzpieczona przed odkręcaniem no chyba ze ktoś nie wymienia tej nakrętki za każdym razem jak sie ją odkręca .
  4. W takim aucie słucha sie innej muzyki , dżwięku silnika.
  5. Aco tam może stukać przecież nie ma tam łożysk jak juz coś to amorek stuka .
  6. Fajna sztuka daj więcej zdjęć . Ile przebiegu wymieniony masz rozrząd ?
  7. Fajna fura fajne felgi wrzucić i bedzie miazga .
  8. olej 5W40 albo 0W40
  9. Kolego wyrzuć te swiece kup ngk i zmień przerwę na 0.7mm miałem podobny problem tylko nie w audi po wymianie wszystko wróciło do normy . Normalne do tego modelu nie do lpg
  10. To jest do zwykłego zderzaka za tą cene kupisz nową w serwisie
  11. vfiz wrzucam na dniach w wersji advanced z mozliwoscia podlaczenia sond zewnetrznych. Potem cos zaczne rezac...ale co? Czekam na efekt jak to się będzie sprawować .
  12. Podziekowal Przód nadal stoi trochę wyżej, ale tragedii nie ma, jeżeli i u mnie tak będzie go wyglądać to bede zadowolony [emoji106] Felgi i opony juz jestem, jeszcze najważniejsze - sprężyny i zaczynamy rezać Tak przy okazji zapytam - przed wymiana sprężyn mam sie zaopatrzyć na wszelki wypadek w jakies śruby, itp? Czy wszystko podchodzi p&p i nie mam o co sie martwić? Kolego wszystko zależy od stanu amorkow. Jeżeli sa juz słabe to mogą szybko paść, jeżeli sa w całkiem dobrej dyspozycji to jeszcze trochę na takim połączeniu polatasz Osobiscie jestem ciekaw jak sie będzie jeździć na połączeniu 1BA + Eibach w stosunku do ori zawieszenia 1BA Wysłane z jabłka Na pewno jest niżej komfort ten sam . Nie zapomnij wymienić odboji przód i tył .
  13. Felgi te pierwsze bardzo fajne.
  14. Kolego wszystko zależy od amorów jak masz sportowe to nic nie dobije nawet na eibachu .
  15. Chyba nie mozna sam zobacz
  16. Kolego olej tylko 5W40 . Jak bedziesz lał taki gęsty olej to szybko usłyszysz łańcuch spinający wałki .
  17. Czasami nie ma zadnych oznak poprostu pasek pęka .
  18. W 1.8t wymienia się rozrząd przy 180 tyś tak podaje ksiązka nie ma zadnej wzmianki co do lat . Ja mimo ze nie mam jeszcze 180 tyś to postanowiłem go wymienić przy 140 tyś bo samoch ma juz 7 lat Jeśli wymieniali Ci na oryginalnych częściach to myslę ze spokojnie mozesz jeszcze te 40 tyś zrobić
  19. Kolego jak chcesz tak dokładnie obniżyć to tylko gwint .
  20. marcinch001 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie czy będzie pasował na przód odbój od audi b6 do audi b7 . Szukam krótkiego odboju i znalazłem taki 77mm tylko ze do audi b6 3.0 tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.