Treść opublikowana przez marcinch001
-
Prośba o pomoc przy obniżeniu mojej audiczki
Załóż eibach pro-kit -30
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Drogi ale fajny mod .
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Teraz z daleka jest wrażenie jak byś nie miał wogóle tego znaczka .
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Znaczek audi w przednim grillu zostawił bym srebny . Bixy i od razu agresywniej .
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Napisz jakie oznaczenie amorków przód tył
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Kolego oryginalne amorki do zawieszenia 1BE są firmy monroe- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Popieram- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Jest dobrze ja bym tak zostawił .- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
S Fajnie te dokładki w carbonie wyglądają i nie szpecą śruby które to trzymają .- Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Powodzenia w modach . Bezawaryjności- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Kolego kup nowe jeżeli chcesz dłuzej pojeżdzić autem . Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie.- Audi A4 Avant B8
Kolego nie przesadzaj z tym Szczecinem ze takie drogi dziurawe .- B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Ładnie to wygląda tylko pewnie się rysuję i wszystko na tym widać .- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Wiezialem gdzies koni str.t, koles wola za nie 1200,-Ciekawe czy to warte grzechu, poza tym nawet nie wiem jakie sa oryginalne :-P Wysłano z X10i Oryginalne 1BE to monroe nr 8E0413031DF- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Moze oryginalne .407 zł sztuka na przód- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Wyciągnij te odboje z osłon wtedy Ci powiem .- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bardzo dobrze to wygląda .- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
- Moje Audi A4
18 to minimum w B8 ładuj 19 bo bedziesz załował .- B7 [BPW] Sedan - S-Line, wydech S4, Grandus
Fajne autko . Bezawaryjności .- Audi a4 avant 1.9 tdi
Jak chcesz oryginał to poniżej link do sklepu http://www.getem.pl/sklep/towar.1403.emblemat.znaczek.audi.s-line.8n0853601a.html- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Grubo .- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Panowie twardość w dużej mierze zależy od amortyzatorów a mniej od spręzyny .- AUDI A5 8T 3.0TDI
A jak z grzecznosci nie zaprzecze:D Jak tylko wloze sprezyny obnizajce umyje i nawoskuje auto to zrobie porzadna sesje i wrzuce fotki tylko tutaj jest maly problem eibach czy h&r eibach podobno jest bardziej miekki ale paru chlopakow mialo negatywne opinie ze krzywo siadl inni ze w ogole a znowu h&r podobno twardy i to bardzo a na 20 calach komfort juz mi spadl i boje sie ze jak wsadze h&r to bede plakal Moze ktos was doradzi cos na temat sprezyn obnizajacych chce zejsc docelowo -20mm bo patrzec nie moge na tego "a5 allroad" mam tylko takie zdjecie przodu na zimowych felgach ale niebawem bede mala sesje robil to wrzuce foto z przodu ze bedzie widac wszystko:) Tak jeszcze na koniec ciekawostka jak wiadomo mocy nigdy ze wiele:D To co jest juz brakuje wiec na lato lekkie mody chce wrzucic wydech supersprinta + icka i dolot bo tam juz jest cieplo i finalnie wskoczyc na 340km+ nie wiem jak z nm tutaj cos pomyslimy zeby lekki zapas zostawic bo juz 2 raz sprzegla docisku i dwumasy nie chce robic:D Chociaz po duzej czesci sam sie przyczynilem bo mieszkam w gorach i jak snieg spadl to Q trzeba bylo wykorzystac i troche sprzeglo dostalo po pupie Kolego twardość zależy od amorka a mniej od sprężyny . - Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm