Treść opublikowana przez marcinch001
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Polecam tydzień temu też kupiłem bardzo fajny środek .
-
Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011
Zawsze można obniżyć .
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Pochwal się co to za model felg .
-
MillersOils vs LiquiMoly
Polecam MILLERS XF LONGLIFE 5W40 oraz płukanka Millers Oils Engine Flush zrobione 9 tyś km i zero ubytku .
-
Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011
Przecież swoją kierę mozesz sprzedać wtedy wyjdzie taniej . Dobra kiera z poduchą musisz liczyć ok 1100 zł
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Ja też jak kupiłem auto to miałem 16 to od razu zacząłem szukać 18 bo na takich małych to straszny sztrucel
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Różne są opinię na gwincie podobno fajnie się jeżdżi na 19 ja mam 18 i też już fajnie wygląda tylko trzeba jeszcze obniżyć i będzie oki .
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Tylko to pewnie 19 jak nie większe
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Cool car.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Witaj, Ten lakier z zacisków do ceramiki bajka! Według info z broszur ori w RS to audi antrazit matt, niestety nie ma numeru lakieru, Pozdrawiam! I wszystko się wyjaśniło co to za kolor .
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
nowa jak nowa , pol roku jej palnie w marcu No z podgrzewaniem to już ciężko .
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
Teraz kierownicę przydało by się zmienić .Dobre mody .
-
skromne B7 by kaanntt
Te koła to 17 ?
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Ja mam właśnie taki przycisk i wtedy nie potrzeba podnosić podłokietnika do samej góry aby zmienić wysokość
-
A4 B7 3.0tdi s-line +
Podnosiłeś juz moc ?
-
Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011
Bezawaryjności . Jakiej srednicy felgi chcesz kupić ?
-
skromne B7 by kaanntt
Mamy takie samo serce .Powodzenia w modach.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Te drugie fajny kolor .
-
Zawieszenia a geometria kół po wymianie na EIBACH
Ty weż wyluzuj . Weż jakieś tabsy na uspokojenie ze ktoś nie odpisał to nie trzeba zaraz się tak wk....ć
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Jaka przekątna tego tableta mozna pewnie i coś wiekszego wrzucić .
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Fajny mod szkoda tylko ze ten tablet tak głęboko siedzi i ta ramka trochę toporna .
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
W aso pewnie jeszcze drozsza bedzie . Poniżej link do części kolor alu-srebny http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0864261AQ&action=katalog&kat=5&x=15&y=11
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
trochę odstają te rogi musiałbyś trochę ten plastik pilnikiem półokrągłym zjechać tam gdzie idzie środkowy szew .
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Z tym olejem to masakra nowe samoch a trzeba butelkę z oliwą z tyłu wozić .
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Vectry c są fajne nawet miałem podobną tylko 2.0t z pakietem OPC w pełnej opcji fainie to jeżdzi nawet komfortowe ale poziom głośności w porównaniu do audi to przepaść .Vectry są głośne w środku nawet jak się jedzie 120 km