Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Zawsze można obniżyć .
  2. marcinch001 odpowiedział(a) na stachu86 temat w 1.8T
    Polecam MILLERS XF LONGLIFE 5W40 oraz płukanka Millers Oils Engine Flush zrobione 9 tyś km i zero ubytku .
  3. Przecież swoją kierę mozesz sprzedać wtedy wyjdzie taniej . Dobra kiera z poduchą musisz liczyć ok 1100 zł
  4. Ja też jak kupiłem auto to miałem 16 to od razu zacząłem szukać 18 bo na takich małych to straszny sztrucel
  5. Różne są opinię na gwincie podobno fajnie się jeżdżi na 19 ja mam 18 i też już fajnie wygląda tylko trzeba jeszcze obniżyć i będzie oki .
  6. Tylko to pewnie 19 jak nie większe
  7. Witaj, Ten lakier z zacisków do ceramiki bajka! Według info z broszur ori w RS to audi antrazit matt, niestety nie ma numeru lakieru, Pozdrawiam! I wszystko się wyjaśniło co to za kolor .
  8. nowa jak nowa , pol roku jej palnie w marcu No z podgrzewaniem to już ciężko .
  9. Teraz kierownicę przydało by się zmienić .Dobre mody .
  10. Te koła to 17 ?
  11. Ja mam właśnie taki przycisk i wtedy nie potrzeba podnosić podłokietnika do samej góry aby zmienić wysokość
  12. Podnosiłeś juz moc ?
  13. Bezawaryjności . Jakiej srednicy felgi chcesz kupić ?
  14. Mamy takie samo serce .Powodzenia w modach.
  15. Ty weż wyluzuj . Weż jakieś tabsy na uspokojenie ze ktoś nie odpisał to nie trzeba zaraz się tak wk....ć
  16. Jaka przekątna tego tableta mozna pewnie i coś wiekszego wrzucić .
  17. Fajny mod szkoda tylko ze ten tablet tak głęboko siedzi i ta ramka trochę toporna .
  18. W aso pewnie jeszcze drozsza bedzie . Poniżej link do części kolor alu-srebny http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0864261AQ&action=katalog&kat=5&x=15&y=11
  19. trochę odstają te rogi musiałbyś trochę ten plastik pilnikiem półokrągłym zjechać tam gdzie idzie środkowy szew .
  20. Z tym olejem to masakra nowe samoch a trzeba butelkę z oliwą z tyłu wozić .
  21. Vectry c są fajne nawet miałem podobną tylko 2.0t z pakietem OPC w pełnej opcji fainie to jeżdzi nawet komfortowe ale poziom głośności w porównaniu do audi to przepaść .Vectry są głośne w środku nawet jak się jedzie 120 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.