Treść opublikowana przez marcinch001
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Kolego ja od tygodnia latam na takim zestawie więc Ci nie pomogę jak amorki padną to założę oryginalne z 1BE , na razie jest wszystko oki .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Tak przed obniżeniem tył był niżej niż przód teraz jest w miarę równo .
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Jest dobrze .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
1BA + eibach pro kit -30
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
pro kit -30
-
Tuleja wahacza wzdłużnego tył
Kolego tutaj wchodzi chyba amortyzator chodzi ci o śróbę która trzyma ten amorek ?
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
W sumie racja tylko nie wiadomo w jakim stanie te spręzyny były.
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Kolego pewnie spręzyny nie dobrane wagowo kup jakiś dedykowane spręzyny pod pojemność silnika i bedzie dobrze
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
A jakie masz amorki na przodzie oryginalne czy jakieś zamienniki ? Te spręzyny to masz nowe moze zle dobrałeś wagowo ?
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Tył masakrycznie wysoko siedzi , żle to wygląda .
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Pokaż jak to wygląda .
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Eibach obniżysz jeszcze o 1 cm
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Może załóż podkładki na tylne spręzyny .
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
Kolego nikt Ci nie każe odkręcać dołu ten filmik miał pokazać jak wyjąć tą górną śrubę i tylko tyle . Bo ta górna śruba centralna jak od nowości nie była odkręcana to tak łatwo jej nie wybijesz .
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
Kolego wszystko masz w instrukcji obsługi ksiązka sam naprawiam . Co do przodu to zeby wyjąć amortyzator musisz odkręcić srubę centralną znajduję się u góry wahacza samo odkręcenie nie jest trudne gorzej z jej wyjęciem bez odpowiedniego ściagacza tego nie zrobisz bo często ta sruba jest zapieczona ja sobie sam zrobiłem taki ściagacz wiec poszło w miarę lekko . co do tyłu to juz wymianę spręzyn dałem do warsztatu bo sam nie dałem rady . Poniżej filmik jak rozkręcić zawieszenie z przodu przyjrzyj się jak odkręcają srubę centralną . I jeszcze jedno nie próbuj robić nic na siłę młotkiem bo możesz coś uszkodzić i pamiętaj zeby wszystko dokręcać odpowiednim momentem .Nakrętki które będziesz odkręcał musisz wymienić na nowe bo mają kołnierz zapobiegający samoczynnemu odkręcaniu sie .
-
1.8 t 163km
Ja ma 1.8t i wogóle nie bierze oleju . Bardzo dobry silnik .
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Przód do 1BE monroe 8E0413031DF tył 8E0513036T Fajnie by było bo przymierzam się do kupna na przód .
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Zderzak S4 a s-line różn się tylko grillem i pasuję p&p
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Oryginalne nie są trudne do dostania i kosztują przyzwoicie bo 407 zł za sztukę
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Czyli wychodzi na to ze najlepiej B6 , B8 albo ori 1BE z czego ori wychodzi najtaniej .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Tak pasje .
-
a4 b7 1.8 T quattro ;)
Dobry silnik no i quattro , lekki chip i bedzie fajnie jeżdziło . Daj lepsze fotki .
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
A porównywałeś na jakiej wysokości siedzi kilelich dolny tych amorków ? Daj jakieś fotki jak teraz auto siedzi .
-
Prośba o pomoc przy obniżeniu mojej audiczki
Kolego zamów sobie bezpośrednio od producenta http://www.eibach.pl/search.html
-
problem z zawieszeniem tył audi a4 b7
Ata spręzyna nie powinna być odwrotnie założona ? Te paski nie powinny być na dole