Treść opublikowana przez marcinch001
-
Jaki wosk ? od A do Z
Panowie jakieś opinie o tym produkcie Ultimate Liquid Wax ?
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Koła robią robotę .
-
Tuleja wachaczy :)
Tak samo zrobiłem posmarowałem molykotem.
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Co masz teraz za sprężyny bo jakoś niżej siedzi ?
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Fajnie wygląda tylko przydało by się dystans do tyłu wrzucić .
-
Tuleja wachaczy :)
Ja z tymi tulejami też długo się męczyłem w końcu je wybiłem .
-
pilnie potrzebne wymiary oryginalnej sprężyny tylnej 1ba
Właśnie po co ?
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
Nie da rady ja zrobiłem sobie ściągacz to tej śruby centralnej bo tak ciężko wybić
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Wiem mam takie same .
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Dobra opona i fela
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Super
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Myślę ze będzie w tedy dobrze ja też chciałem założyć podkładki na tył na szczęście mechanik zapomniał je włożyć, bez nich jest ok.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Super fele dawaj na auto .
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Przód ok tył trochę za wysoko stoi .
-
Sprężyny z 1be do amortyzatorów 1ba . Czy to coś da ?
Powinno usiąść ok 20mm
-
A4 B7 1,8T AVANT z 2007 roku
Lipa z tymi fotkami .
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Przez jakiś czas jeśli miałeś dobre amorki będzie ok zmień tylko odboje bo przód na pewno będzie siedział na nich .
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Foty !!!
-
stuki na środku auta b7 1.9
Może gdzieś rura tłumika uderza , mocowanie któreś puściło .
-
Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011
Trzecie .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Jak Ci nie przeszkadzać będzie ze samoch z tyłu przy obciązeniu bedzie mógł siedzieć nizej to bierz krótsze a jak nie to poszukaj np w iparts takie do zawieszenia 1BE 110-115 mm Bierz te 103.5mm
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Pierwsze i drugie .
-
Amortyzatory B7 1BE
Kolego oryginalne amorki o tym numerze 8E0413031DG monroe to 420 zł sztuka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wszystko p&p odłącz tylko akumulator jak będziesz wymieniał i wyjmij kluczyk z stacyjki roboty na 10 min i zero błędów na kompie .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Podziekowal Przód nadal stoi trochę wyżej, ale tragedii nie ma, jeżeli i u mnie tak będzie go wyglądać to bede zadowolony [emoji106] Felgi i opony juz jestem, jeszcze najważniejsze - sprężyny i zaczynamy rezać Tak przy okazji zapytam - przed wymiana sprężyn mam sie zaopatrzyć na wszelki wypadek w jakies śruby, itp? Czy wszystko podchodzi p&p i nie mam o co sie martwić? Kolego wszystko zależy od stanu amorkow. Jeżeli sa juz słabe to mogą szybko paść, jeżeli sa w całkiem dobrej dyspozycji to jeszcze trochę na takim połączeniu polatasz Osobiscie jestem ciekaw jak sie będzie jeździć na połączeniu 1BA + Eibach w stosunku do ori zawieszenia 1BA Wysłane z jabłka Na pewno jest niżej komfort ten sam . Nie zapomnij wymienić odboji przód i tył . OK będę o tym pamiętać. Poszperałem trochę na Allegro i znalazłem coś takiego: przód + tył. Mogę te zamawiać czy jakieś inne polecasz? Jeżeli inne to jakiś link, cokolwiek? Druga sprawa - założyłem kapcie 18" na swoje zawieszenie 1BA (jeszcze bez sprężyn Eibach). Wymierzyłem jak wysoko stoi przód i tył i wyszło mi tak: przód - 69cm, tył 66,5cm. Po zastosowaniu sprężyn Eibach ProKit wyrówna się to? Przód siądzie do tych 66cm, a tył zaledwie o 0,5cm czy też pójdzie jeszcze 3cm w dół? Pytam z czystej ciekawości jak to jest Na przód zamów sobie ten z poniższego linka ja do siebie zamawiałem taki sam w porównaniu do odboju z 1BE który ma 85mm ten jest krótszy bo ma 77mm więc jest lepszy bo w 1be masz zawias -20mm a w eibach pro-kit -30mm http://kayaba.istore.pl/pl/odboj-vw-amort-p-passat-a4-96-meyle-1004120030.html?partner=1992 odnośnie tyłu szukaj o długości 115-110mm Co do wysokości jak Ci siądzie to ci nie powiem ja też miałem duża róznicę względem przodu po założeniu eibacha wszystko się wyrównało ok 65.5 cm przód i tył