Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Panowie jakieś opinie o tym produkcie Ultimate Liquid Wax ?
  2. marcinch001 odpowiedział(a) na Joszu temat w Audi A4 B6/B7
    Tak samo zrobiłem posmarowałem molykotem.
  3. Co masz teraz za sprężyny bo jakoś niżej siedzi ?
  4. Fajnie wygląda tylko przydało by się dystans do tyłu wrzucić .
  5. marcinch001 odpowiedział(a) na Joszu temat w Audi A4 B6/B7
    Ja z tymi tulejami też długo się męczyłem w końcu je wybiłem .
  6. Nie da rady ja zrobiłem sobie ściągacz to tej śruby centralnej bo tak ciężko wybić
  7. Myślę ze będzie w tedy dobrze ja też chciałem założyć podkładki na tył na szczęście mechanik zapomniał je włożyć, bez nich jest ok.
  8. Przód ok tył trochę za wysoko stoi .
  9. Lipa z tymi fotkami .
  10. Przez jakiś czas jeśli miałeś dobre amorki będzie ok zmień tylko odboje bo przód na pewno będzie siedział na nich .
  11. Może gdzieś rura tłumika uderza , mocowanie któreś puściło .
  12. Jak Ci nie przeszkadzać będzie ze samoch z tyłu przy obciązeniu bedzie mógł siedzieć nizej to bierz krótsze a jak nie to poszukaj np w iparts takie do zawieszenia 1BE 110-115 mm Bierz te 103.5mm
  13. Kolego oryginalne amorki o tym numerze 8E0413031DG monroe to 420 zł sztuka
  14. Wszystko p&p odłącz tylko akumulator jak będziesz wymieniał i wyjmij kluczyk z stacyjki roboty na 10 min i zero błędów na kompie .
  15. Podziekowal Przód nadal stoi trochę wyżej, ale tragedii nie ma, jeżeli i u mnie tak będzie go wyglądać to bede zadowolony [emoji106] Felgi i opony juz jestem, jeszcze najważniejsze - sprężyny i zaczynamy rezać Tak przy okazji zapytam - przed wymiana sprężyn mam sie zaopatrzyć na wszelki wypadek w jakies śruby, itp? Czy wszystko podchodzi p&p i nie mam o co sie martwić? Kolego wszystko zależy od stanu amorkow. Jeżeli sa juz słabe to mogą szybko paść, jeżeli sa w całkiem dobrej dyspozycji to jeszcze trochę na takim połączeniu polatasz Osobiscie jestem ciekaw jak sie będzie jeździć na połączeniu 1BA + Eibach w stosunku do ori zawieszenia 1BA Wysłane z jabłka Na pewno jest niżej komfort ten sam . Nie zapomnij wymienić odboji przód i tył . OK będę o tym pamiętać. Poszperałem trochę na Allegro i znalazłem coś takiego: przód + tył. Mogę te zamawiać czy jakieś inne polecasz? Jeżeli inne to jakiś link, cokolwiek? Druga sprawa - założyłem kapcie 18" na swoje zawieszenie 1BA (jeszcze bez sprężyn Eibach). Wymierzyłem jak wysoko stoi przód i tył i wyszło mi tak: przód - 69cm, tył 66,5cm. Po zastosowaniu sprężyn Eibach ProKit wyrówna się to? Przód siądzie do tych 66cm, a tył zaledwie o 0,5cm czy też pójdzie jeszcze 3cm w dół? Pytam z czystej ciekawości jak to jest Na przód zamów sobie ten z poniższego linka ja do siebie zamawiałem taki sam w porównaniu do odboju z 1BE który ma 85mm ten jest krótszy bo ma 77mm więc jest lepszy bo w 1be masz zawias -20mm a w eibach pro-kit -30mm http://kayaba.istore.pl/pl/odboj-vw-amort-p-passat-a4-96-meyle-1004120030.html?partner=1992 odnośnie tyłu szukaj o długości 115-110mm Co do wysokości jak Ci siądzie to ci nie powiem ja też miałem duża róznicę względem przodu po założeniu eibacha wszystko się wyrównało ok 65.5 cm przód i tył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.