Treść opublikowana przez marcinch001
-
Wymiana rozrządu Proszę o pomoc 1.8T BFB
Mi w serwisie krzykneli 2 tyś zł za wymianę rozrządu .
-
amortyzatory
Amorek do twojego zawiasu orginalny 407 zł
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
Kolego eibacha nie ma z takim oznaczeniem 211500303VA a jeśli juz jest to napewno nie do twojego samoch . Powinieneś mieć jak masz pro kit nr E10-15-003-06-22
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Z tego co wiem i sprawdzałem w etce to przedni stabilizator w B7 nie zależnie od zawieszenia ma srednicę 29 mm , fakt nie podana jest srednica stabilizatora ale mozna dojść do tego po gumch ( poz.25) które mają otwór 29 mm w kżdej wersji . Wkładka gumowa czy to do rs4 czy do zawiasu 1BA to ma ten sam numer 4D0411327J i średnicę 29mm
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Cena 407 zł za amortyzator 1BE , a za 1BV 583 zł
-
A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual
Fajny avant . Coś w najbliższym czasie będziesz modził ?
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Nie zaśmiecaj koledze tematu są inne działy od tego
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
To moze kup oryginalne i nie bedziesz miał problemu . Cena 407 zł za sztukę
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Oryginalne amorki 1BE na przód kosztują 407 zł za sztukę . Uważam ze cena bardzo dobra .
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Na jaki kolor się zdecydowałeś ?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Na razie zakładać będę na amorki seryjne 1BA zobaczę jak to wszystko siądzie .Jeżeli tył będzie siedział za nisko względem przodu to zamontuję amorki orginalne 1BE na przód
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Myślę ze nie powinno być zle ja tez juz zamówiłem sobie taki zestaw spręzyn , a mam 18 felgi
-
srebrna be siódemka S-line....;)
A co za zawias miałeś w tej b6 ?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Jakie koła wpadną ile cali ?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Środek masz juz ogarnięty wystarczy dodać pakiet zewnętrzny , xenon juz masz dobre koło i będzie pięknie .
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No własnie ciezko dostać tzw. igiełki dlatego szukam od B8- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Podejdą tylko coś w kostkach trzeba zmienić Ktoś z forum juz ma tylko zwykłe z B8 do B7 założył ja szukam albo sporty albo s-line- Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Myślałem ze ta osłona na turbo też powinna zachodzić widocznie nie .Teraz jak wywaliłeś kata będzie miała o wiele lżej- Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Na tych fotkach wydaje się jak by tej osłony termicznej trochę brakowało ale moze takie zdjęcie .- Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Daj koło turbo osłonę termiczną bo Ci się zajara coś .- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
No było trochę rezania teraz z Audi to juz kosmetyka . Jaki czas miało na ćwiartkę ?- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Pokaż tego golfa jak masz jakieś fotki .- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Fajny projekt ale dużo roboty przed Tobą . - Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM