Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Sprawdz smok albo juz pada napinacz łańcucha . Na jakim oleju jezdzisz ?
  2. Tak jak pisałem wcześniej jak nie pomoże olej to trzeba sprawdzić napinacz łańcucha ,sam łańcuch , smok albo ciśnienie pompy oleju .
  3. Zmień rozrząd na na oryginalnych częściach lub dobrych zamiennikach i pasku conti i będzie wszystko ok.
  4. marcinch001 odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    Gdzieś widzaiałem marki INA jak znajdę to wrzucę poniżej link do napinacza mozliwe ze oryginalny http://www.pompapaliwa.pl/napinacze-lancucha-i-paska-rozrzadu/3001-napinacz-lancucha-rozrzadu-vw-audi-skoda-seat-058109088h-058109088d-058109088e-058109088k.html Nr części 058109088K
  5. jak millers to tylko XF Liqui molly też dobry kup dobry filter oleju np mann
  6. Robi wrażenie, super auto .
  7. marcinch001 odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    Kup sobie napinacz INA cena ok 1200 zł na pewno będzie ok .
  8. No co ty nic Ci się nie rozczelni ja stosuję Millers Oils Engine Flush ale mozesz też kupić inną np z Liqui Moly . Przed wymianą rozgrzej silnik do 90 stopni i wlej płukankę przez bagnet do oleju i niech tak pochodzi przez ok 12min na wolnych obrotach a pózniej to wszystko zlej i zalej nowy olej Ja przed każdą wymianą oleju stosuję płukankę tak więc polecam .
  9. Liqui Moly 5W40 jak najbardziej ok ja natomiast polecam millers 5W40 i przed wymianą płukankę
  10. Też gdzieś słyszałem ze rózne paski wydają rózne dzwięki najlepiej zmienić na conti . Daj znać czy pomogło w sumie napewno pomoże
  11. Olej millers XF ale ten twój też dobry jak słychać rano łańcuch to albo smok . pompa lub napinacz łańcucha albo sam łańcuch .
  12. marcinch001 odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    Oczywiście nie twierdzę ze to oryginalny napinacz piszę tylko ze oryginalne części są też produkowane w Chinach .
  13. Kolego to nie jest normalne ze łańcuch rano hałasuje wyczyść smoka i zalej porządną oliwe ja stosuję millers 5W40 i po płukance od razu zalewam ten olej nie musisz wcześniej zalewać jakimś tańszym zeby wypłukać płukankę .
  14. Rozrząd nowego typu taki zakładałem u siebie nr. 06B198119C Pompa wody nr. 06A121012GX Nowego typu rózni się od starego ze nie ma tłumika drgań zastąpiono go samą rolką fotka powyżej w pudełku . Poniżej masz rozrząd starego typu z tłumikiem drgań . Ten pasek wygląda dobrze powinno tak być Poniżej masz silnik 1.8t bez tego tłumika drgań tylko tam jest całkiem inna rolka ale rozrząd nowego typu przyjrzyj się jak jest pasek założony . A jeśli piszesz ze coś Ci ociera to na pokrywie powinny być ślady tej obcierki , moze tylny łańcuch Ci hałasuje .
  15. Moze z napinaczem było wszystko ok moze masz smok zapchany i jest małe ciśnienie .
  16. W nowym typie rozrządu nie ma tłumika drgań , został zastąpiony samą rolką .
  17. http://www.eibach.pl/search.html?search_type=catalog&marka=1&model=75&product_line=982
  18. To jest kiera z B8 to czemu bez chromu ? Faktycznie pisałeś ze z B8 kupiłeś tą kiere bez przycisków ?
  19. Myłeś silnik ?
  20. marcinch001 odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    Kolego Audi otworzyło fabrykę części w Chinach , ja nie dawno zmieniałem rozrząd na oryginalnych częściach w serwisie audi na rolce napinającej było made in China .
  21. Jak masz ksiązkę serwisową to powinna być informacja o wymianie rozrządu przy ok 170-180 tyś jak nie masz ksiązki to jedza do serwisu i sprawdz po vinie rozdząd wymienia się przy 180 tyś lub po 5 latach . Co do obcierania to napewno nie powinno tak być najlepiej by było wymienić rozrząd koszt oryginalnego ok 700 zł nowego typu robocizna ok 400 zł .
  22. marcinch001 odpowiedział(a) na grzegorz1977 temat w Audi A4 B7
    Kolego chyba pomyliłeś ET bo ET20 to i bez dystansu koło mocno bedzie wystawało z nadkola

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.