Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Właśnie przez takie boxy jak ludzie zakładają masz własnie takie opinie o chip tunigu . Jedz do dobrego tuneta a nie bedziesz miał pózniejszych problemów z motorem .
  2. marcinch001 odpowiedział(a) na aiwer temat w 1.8T
    Kolego poczytaj sobie jaki olej do 1.8t i się stosuj do tego .
  3. Wygląda obłędnie ale komfortu to tu nie będzie .
  4. Mozesz mieć amorki wywalone i pukają .
  5. Jakie plany ? Fotki wnętrza daj .
  6. Autko fajne pomyśl o fajnych felgach min 19 . Powodzenia w modzeniu .
  7. Ładne auto co do s-line to tylko zawias , kiera i gałka biegów ale dobre wyposażenie . Powodzenia w rezaniu .
  8. Wszystko zależy jaki głośnik tam będzie bo od tego zależy pojemność obudowy .
  9. Pomyliłem się zakładają ale do silników z rocznika od 2008 do 2012. Dedykowany
  10. Teraz co jest twardsze amor od s-line z 1BE czy te koni ?
  11. Podepnę się do tematu .Oryginalne s-line 430 zł a w aso 600 zł . Jak te koni -str się sprawują czy talerz jest na tej samej wysokości co w amorku s-line ?
  12. Ja się zastanawiam nad fotelami s-line tylko z B8 powinny pasować tylko nie wiem jak z kostkami .
  13. Ach ci nasi specjaliści . Też miałem problemy z wyważeniem od razu trzeba szukać dobrych specjalistów bo partaczy jest wielu . Najważniejsze ze teraz jest ok .
  14. Jak ktoś chce do tych silników gaz to już zakładają w fazie ciekłej dedykowany do tego modelu .
  15. Kolego poczytaj sobie jedną stronę wcześniej pisałem o odbojach . Jak zmieniasz spręzyny na nizsze to odboje trzeba zmienić .Co do amorka z 1BA to wszystko zalezy w jakim jest stanie jezeli jest dobry to troche pojezdzisz pamietaj tylko że to sa amorki od innych spręzyn i amorek bedzie pracował w innym zakresie . Jak chcesz zrobić to tak jak się należy to szukaj amorka o skróconym skoku . polecam oryginalne od s-line czerwone .
  16. marcinch001 odpowiedział(a) na aiwer temat w 1.8T
    Millers 5W40
  17. Kolego moze chcesz mój zestaw kupić ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317018-sprzedam-sprzet-car-audio/ Nie używany już z 5 lat miałem do wzmacniacza podłączoną tubę i przednie głośniki wraz z wysokotonowymi .
  18. Jeżeli zawias 1BV w B6 nie rózni sie niczym od zawiasu w B7 to masz -20mm od 1BA .
  19. to jeszcze troche przejedz i zobaczysz mi tez sie tak na poczatku wydawalo, aczkolwiek mam spore wymagania, moze innym to pasuje. Amorki bilstein b6 rekomendowane sa do seryjnego zawieszenia, do obnizonego b8, wiec o czyms to mowi ze seryjne 1ba nie przetrwaja tego typu testu zbyt dlugo, albo po prostu nie beda spelniac swojej roli. Popytajcie tych ktorzy zalozyli skrocone amory do sprezyn obnizajacych jak to jezdzi. Popieram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.