Treść opublikowana przez marcinch001
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Pięknie .
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Właśnie przez takie boxy jak ludzie zakładają masz własnie takie opinie o chip tunigu . Jedz do dobrego tuneta a nie bedziesz miał pózniejszych problemów z motorem .
-
Maź na bagnecie
Kolego poczytaj sobie jaki olej do 1.8t i się stosuj do tego .
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wygląda obłędnie ale komfortu to tu nie będzie .
-
Czy amortyzator może stukać?
Mozesz mieć amorki wywalone i pukają .
-
A4 B7 srebrny lis
Jakie plany ? Fotki wnętrza daj .
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Autko fajne pomyśl o fajnych felgach min 19 . Powodzenia w modzeniu .
-
A4 B7 [BFB] Avant Quartzgrau S-line
Ładne auto co do s-line to tylko zawias , kiera i gałka biegów ale dobre wyposażenie . Powodzenia w rezaniu .
- PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Wszystko zależy jaki głośnik tam będzie bo od tego zależy pojemność obudowy .
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Pomyliłem się zakładają ale do silników z rocznika od 2008 do 2012. Dedykowany
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Teraz co jest twardsze amor od s-line z 1BE czy te koni ?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Podepnę się do tematu .Oryginalne s-line 430 zł a w aso 600 zł . Jak te koni -str się sprawują czy talerz jest na tej samej wysokości co w amorku s-line ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A jak trafisz już na B7 to strasznie poniszczone zazwyczaj są .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja się zastanawiam nad fotelami s-line tylko z B8 powinny pasować tylko nie wiem jak z kostkami .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Szalejesz
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Błyszczy sie jak ..........
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Ach ci nasi specjaliści . Też miałem problemy z wyważeniem od razu trzeba szukać dobrych specjalistów bo partaczy jest wielu . Najważniejsze ze teraz jest ok .
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Jak ktoś chce do tych silników gaz to już zakładają w fazie ciekłej dedykowany do tego modelu .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Kolego poczytaj sobie jedną stronę wcześniej pisałem o odbojach . Jak zmieniasz spręzyny na nizsze to odboje trzeba zmienić .Co do amorka z 1BA to wszystko zalezy w jakim jest stanie jezeli jest dobry to troche pojezdzisz pamietaj tylko że to sa amorki od innych spręzyn i amorek bedzie pracował w innym zakresie . Jak chcesz zrobić to tak jak się należy to szukaj amorka o skróconym skoku . polecam oryginalne od s-line czerwone .
- Maź na bagnecie
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Kolego moze chcesz mój zestaw kupić ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317018-sprzedam-sprzet-car-audio/ Nie używany już z 5 lat miałem do wzmacniacza podłączoną tubę i przednie głośniki wraz z wysokotonowymi .
-
Pęknięta sprężyna tył 1BE
Jeżeli zawias 1BV w B6 nie rózni sie niczym od zawiasu w B7 to masz -20mm od 1BA .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
to jeszcze troche przejedz i zobaczysz mi tez sie tak na poczatku wydawalo, aczkolwiek mam spore wymagania, moze innym to pasuje. Amorki bilstein b6 rekomendowane sa do seryjnego zawieszenia, do obnizonego b8, wiec o czyms to mowi ze seryjne 1ba nie przetrwaja tego typu testu zbyt dlugo, albo po prostu nie beda spelniac swojej roli. Popytajcie tych ktorzy zalozyli skrocone amory do sprezyn obnizajacych jak to jezdzi. Popieram
-
Purple Haze Air Force C6 in progress