Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Mi po zmianie spręzyn na eibach -30 z zawieszenia 1BA siadł na 65 cm przy tych samych amorkach . koło 18/40/225
  2. Wystarczy kupić do 1.9 tdi
  3. Faktycznie gdzieś już pisałeś ze motor zostaje . To wrzucaj fotki z rezania .
  4. Grubo dziłasz zapodaj fotki z budowy karoseri i montaż silnika .
  5. Jak trafę w dobrej cenie takie DTM to też zmienię u siebie i pomaluję na czrny półmat
  6. DTM 18 drogie bo sam nie dawno szukałem ale już przy 18 calach fajnie wyglądają .
  7. Co to za kolizja , zeby wszystkie auta były takie powypadkowe
  8. Podawałeś gdzieś już wyżej .
  9. Też nie dawno miałem taką sytuację tylko coś mi się wbiło w bok i trzeba było nową oponkę kupić .
  10. Jakie średnicy felgi wsadzisz ?
  11. Koła za małe do tej budy .
  12. Zeby zdjąć grill musisz zdjąć zderzak .
  13. Jak tam lpg już załozone .
  14. marcinch001 odpowiedział(a) na kozak21.12 temat w 1.8T
    Kolego jak nie dochodza zadne niepokojące odgłosy z tyłu silnika , nie słychać łańcucha to nic się nie robi nawet przy przebiegu 220 tyś .Te podzespoły wymienia się jak dają o sobie znać .
  15. Zapodaj pózniej fotki z instalacji lpg .
  16. To nie on wsadził tylko wcześniejszy właściciel .
  17. Czyli moja diagnoza była słuszna pukały amorki . Dobrze ze usterka usunięta .
  18. marcinch001 odpowiedział(a) na kozak21.12 temat w 1.8T
    Kolega pytał o rozrząd a więc jest na pasku co do łańcucha to jest z tyłu silnika i spina wałki .Więc nie mieszajmy koledze .
  19. Gaz jest bardzo dobrą alternatywą a poza tym dedykowane instalacje to silników z bezpośrednim wtryskiem mogą spowodować ze nie będzie występował nagar na zaworach co w dużej mierze występuje na benzynie . Wszystko zależy od osoby która montuję taką instalacje jak są dobrze dobrane komponenty to na gazie się śmiga tak jak na BP różnica tylko w portfelu .
  20. Kolego mozesz spróbować jak nie pomoże to sprawdz jeszcze smok czy nie jest zapchany i jakie masz ciśnienie jeśli wszystko jest ok to pozostaje wymiana albo łańcucha lub sprawa drozsza napinacz .
  21. Fajny efekt , podpinam się czym ściemniałeś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.