Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. marcinch001 odpowiedział(a) na aiwer temat w 1.8T
    Ja robie dziennie 10 km i nie mam zadnej mazi .
  2. Ja brałem do czyszczenia silnika k2 i daje radę .
  3. Pamiętajcie tylko ze za twardośc zawieszenia w bardzo dużej mierze odpowiada amortyzator . Zawieszenie 1BE a 1BV rózni się tylko amorkiem a twardość w 1BV o wiele większa od 1BE
  4. Dawaj foty modów .Budowa silnika .
  5. marcinch001 odpowiedział(a) na audicoman temat w 1.8T
    Wtryski od mocniejszej wersji cena ok 200 zł wywal katalizator zastąp go dowpipe ok 500 zł lekki program i masz 200 km i ok 300 NM
  6. No teraz to piknie . Ja też u siebie nie dawno komorę silnika wymyłem bo nie lubie syfu .
  7. Jak masz ochronę zniżek to wstawiaj do serwisu i niech Ci zamówią zderzak z PDC , bo podejrzewam ze ubezpieczyciel zakwalifikuję zderzak do wymiany .
  8. A masz ochrone zniżek ?
  9. co by tu mówić, prawda. A miało być tak pięknie w 2 osoby nie moglismy "bujnąć" auta a jakby przyciąć ori? ale to chyba byłoby druciarstwo ? ciul wie co za odboje u mnie siedzą bo auto było wyjątkową kozą i wiem ze amory juz byly wymieniane Mozesz przyciąć ale to działanie na krótką metę
  10. A co ma gaz do oleju ?
  11. Kolego jak chcesz długo i bezawaryjnie jeżdzić to nie wymieniaj oleju co 30 tys tylko co max 12tyś . To taka dobra rada . Ja bym to wszystko zlał po uprzedniej płukance i zalał dobrym olejem LM lub millers 5W40 i oczywiście dobry filtr oleju np mann
  12. Moze się mylę ale czy to jest 1BE czy 1BV to zawias jest niżej od podstawy o 20mm a nie jak piszesz 30mm te zawieszenie rózni się między sobą tylko innymi amorkami w 1BV są twardsze i górne elementy zawieszenia są wzmocnione .
  13. marcinch001 odpowiedział(a) na pawelsowa temat w 1.8
    Jak temperatura wzrasta i opada to na pewno termostat do wymiany ,własnie te szarpanie moze być tym spowodowane najpierw wymień termostat . Jak masz możliwość to podłącz pod kompa i zczytaj błędy .
  14. Eibach jest w miarę miękki jak naciśniesz maske to normalnie się ugina podejrzewam ze zawias siedzi na odboju co do tyłu to mozesz załorzyć coś takiego dodam tylko ze tylne są droższe . http://www.noweczesci.pl/odboj-amortyzatora-swag,c,0-151-32923576-415343/
  15. Przód bedzie wyżej
  16. Tak tył też trzeba zmienić ale jest tego dużo , do przodu zamów sobie te które dałem Ci w linku .
  17. Bardziej z olejem niektóre lubią brać .
  18. tył w 1BA ma 135 mm a przód 100mm ja na przód kupiłem krótsze ok 75mm bo 1BE to -20 mm od seri a eibach to -30mm od seri http://kayaba.istore.pl/pl/odboj-vw-amort-p-passat-a4-96-meyle-1004120030.html?partner=1992
  19. Koniecznie to zrób bo przód bedzie leżał na tych odbojach z 1BA szukaj od zawiasu 1BE
  20. Fajne te rurki z tyłu .
  21. Nikt się nie doczepił ze robisz to na ulicy . Ochrona środowiska
  22. Tylna dokładka jak najbardziej listwy zostaw tak jak jest .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.