Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koczo797k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koczo797k

  1. Zawieś do zakładu w którym spawają plastiki lub pospawaj samemu tylko jeżeli zrobisz to samemu to będzie trochę mniej wytrzymałe niż zrobią ci to w zakładzie
  2. http://www.polishworks.pl/do-slubu
  3. panowie dziwna spawa samochód stoi już drugi dnień nieładowany z podłączonym akumulatorem i nadal odpala na dotyk a trójkąt dalej mruga. Jutro wymienię zamek w drzwiach kierowcy i dam znać co i jak. A i czy nie przechodzenie MK z stan uśpienia może być spowodowane wadliwym włącznikiem świateł? zamek kierowcy wymieniony błąd nadal jest
  4. nie moduł nie jest zalany alni zawilgocony jest suchy i czysty a co do błędów to jutro wrzucę po podpięci vag'a wyrzucił mi takie błędy: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-00 Single-Wire Operation 01331 - Shareware Version. To Decode all DTCs 80-00 Please Register/Activate 01332 - Shareware Version. To Decode all DTCs 80-00 Please Register/Activate Po usunięciu powyrzszych błędów w oknie którym wyświetlanją się błędy pojawia się taki komunikat "No Faults Found or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred
  5. Siemka mam taki problem: po zamknięciu samochodu włącznik świateł awaryjnych non stop mruga (moduł komfortu nie przechodzi w stan uśpienia przez co nie wyłącza pozostałych podzespołów które pobierają prąd) i rozładowuje akumulator. Czytałem już o tym na forum lecz po wykonaniu wszystkich tych czynności które zostały tam wypisane (począwszy od odłączanie każdego zamka, sprawdzenie kostek połączeniowych w drzwiach aż po czyszczenie ścieżek w zamkach). Powiedzcie co mogę jeszcze z tym poczynić nie chce jechać do elektryka i bulić niewiadomo ile. Pozdrawiam.
  6. Verbatim DVD+R DL, i oczyWście konkretny model nagrywarki, nie każda nagra właściwie. dzięki
  7. Powiedzcie mi jaką płytkę muszę kupić rzeczy skopiować mapę do rns-e?
  8. can'y masz podłączone z radia do licznika?
  9. Sprawdź piny. Światła świecą się po przekręceniu stacyjki ponieważ komputer nie widzi przełącznika i włącza je automatycznie.
  10. Aby na fisie wyświetlały się informacje o utworach musisz zrobić adaptacje licznika. (mogłeś nie kupować tego adaptera moim zdaniem wystarczyło tylko poprowadzić dwa przewody do licznika (chodzi o can-h i can-l))
  11. Jest możliwe ustawienie w ten sposób nawigacji by pokazywała dokładnie zjazdy?
  12. Jeżeli okleję to czym takim to będzie to chociaż podobnie wyglądać?? http://allegro.pl/material-welur-flok-samoprzylepny-okleina-aim-i4851207942.html
  13. ok, dzięki.
  14. Siemka, jak nazywa się materiał którym obszyte są te dekory?
  15. A zaskakują ci kluczyki (można je wyciągnąć)??
  16. Ok i tak dużo mi powiedziałeś i pomogłeś dzięki.
  17. Czyli jeżeli wsadzę licznik z tamtego samochodu to nie powinno żądać kodu na to wychodzi. dobrze myślę?
  18. A po czym radio poznaje że jest w tym samym samochodzie po magistrali can ??
  19. A jeszcze inne pytanie jeżeli radio jest oryginalnie w aucie to po odłączenie akumulatora i ponownym go podłączeniu radio nie będzie żądać kodu??
  20. I wtedy rozumiem wgra mi się soft 0650 na zakodowanym radiu tak?
  21. Tak mam polski wgrany. Powiedz dokładnie w co mam wejść i gdzie ustawić ten Soft odblokowywunacy? Jetem kompletnie zielony w nagrywaniu tego.
  22. Czyli mówisz że trzeba: wrzucić płytę => Odłączyć i podłączyć zasilanie by się winda zamknęła => odczekać 45 min ??
  23. No właśnie próbowaliśmy już z tą płyta i jakoś nie chciał czytać. Nie da się w ogóle wgrać softu 0650 na 0750 czy nie da się tego zrobić na zablokowanym radiu??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.