Treść opublikowana przez Griffe
-
Moje prace
Hmmm, akurat nic o tym nie wiem:shock3: Kamyk wpadasz D.U.? gusiak11 wpisales nam taka kolumbryne?
-
Moje prace
W tym roku sezon najprawdopodobniej otwiera auto z dalekiego wschodu...
-
zadrapany lakier
To nie kwestia jednej pasty a minimum 2 lub 3. Miejscami papier scierny i jakby nie patrzec polerka, przydalby sie dobry miernik grubosci lakieru i doswiadczenie.
-
zadrapany lakier
Najlepiej oddac komus, kto zna sie tym. Oczywiscie nie swieci garnki lepia, ale to tez nie tak, ze idziesz do sklepu, kupujesz paste i... PUF ryski zniknely.
-
zadrapany lakier
Zakryc? Nie znam:kwasny:
-
Moje prace
Ladne lustro i to na srebrnym:naughty:
-
Pasty polerskie 3m
Jesli nie masz doswiadczenia i sprzetu to szybciej/taniej/bezpieczniej bedzie oddac komus kto sie tym zajmuje.
-
środki do pielegnacji samochodu
Jesli czysta to oczywiscie nie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Gratsy auta i planow:wink: Tak trzymaj.
-
środki do pielegnacji samochodu
Od wody
-
środki do pielegnacji samochodu
Recznik bardzo potrzebny inaczej zostana waterspoty trudne do usuniecia http://www.autogeekonline.net/gallery/data/991/SprinklerSpotsM006.jpg http://www.autogeekonline.net/gallery/data/773/medium/WaterSpots.jpg Najlepiej w cieniu i nierozgrzany lakier a temp powietrza nie ma wiekszego znaczenia jak jest na plusie. Woski powyzej 10stopni.
-
środki do pielegnacji samochodu
Metoda mycia samochodu na dwa wiadra | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Wosk rysek nie przykryje ale sa takie cleanery i politury, ktore to zrobia. W takim razie rekawice masz najlepsza. Najszybciej wyjdzie IronX, najdluzej zostanie wosk i cleaner
-
środki do pielegnacji samochodu
To lecimy z tym koksem:banan: Mycie zaczynamy od kol co jakis czas IronX i lecimy Valet PRO Bilberry Wheel Cleaner 1L - Felgi i Opony - Pielęgnacja z zewnątrz w zaleznosci od zabrudzenia rozcienczamy z woda 1/2, 1/4 1/8 zawsze na dane mycie - srodek NIE moze stac rozcienczony. Dekontaminacja: Prickbort MAC124 1L - Odsmolenie - Dekontaminacja - Pielęgnacja z zewnątrz CarPro IronX 500ml - Specjalne - Dekontaminacja - Pielęgnacja z zewnątrz GYEON Q2M Clay 100g - Glinkowanie - Dekontaminacja - Pielęgnacja z zewnątrz Wiadomo mycie na dwa wiadra najlepiej z girt guardami Rekawica z welny merynosa: Wet Wet Look Artemis - rękawica do mycia - Gąbki i Rękawice - Akcesoria Szampon: Duragloss #901 Car Wash Concentrate 473ml - Szampony - Piany i szampony - Mycie - Pielęgnacja z zewnątrz Osuszanie: ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków Chromy, metal: Mothers Mag & Aluminium Polish - Chrom i Metal - Pielęgnacja z zewnątrz Szyby: Duragloss #761 Glass Cleaner - Szyby i Lustra - Pielęgnacja z zewnątrz Plastiki: ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków Zabezpieczenie: Zima/kola Cleaner: Duragloss #652 Pre-Cleaner - Cleanery - Zabezpieczenie lakieru - Pielęgnacja z zewnątrz Sealent: Finish Kare 1000P Hi-Temp Paste Wax - Sealanty - Zabezpieczenie lakieru - Pielęgnacja z zewnątrz Lato i tu wybor mamy przeogromny byc moze tak: Cleaner: Lusso Revitalizing Creme 237ml - Cleanery - Zabezpieczenie lakieru - Pielęgnacja z zewnątrz Wosk: Chemical Guys Pete's 53' - Woski naturalne - Zabezpieczenie lakieru - Pielęgnacja z zewnątrz albo Lusso Oro - Sample - Woski naturalne - Zabezpieczenie lakieru - Pielęgnacja z zewnątrz albo zestaw szampon/claener/wosk Lusso Bag Kit - Woski naturalne - Zabezpieczenie lakieru - Pielęgnacja z zewnątrz albo kilkanascie innych jak nie kilkadziesiat dobrych propozycji Mam nadzieje, ze pomoglem:wink:
-
Zestaw dla świeżaka.
Tak
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Dobre sa:wink:
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Albo zabraklo uszczelki podczas skrecenia, albo jest niedokrecone.
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Podtunowac sprezyne, ale trzeba uwazac, mi cisnienie rozsadzilo zbiornik
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Kali S4 ma sporo racji, ale nie do konca:wink: Pianownica i DOBRA aktywna piana typu Autobrite Magifoam to PREWASH, ktory ma za zadanie zdjac brud, nie poradzi sobie z tzw filmem, sa to jednak tak drobne czastki nalotu, ze ma wiekszej obawy o porysowanie lakieru podczas normalnego mycia *oczywiscie wg zachowania zasad 2wiadra itp. Po pelnym zabiegu czyli mycie, dekontaminacja, glinka, cleaner i lsp *Lst Step Protection, czyszczenie w postaci w/w prewasch i silny strumien oplukania zalatwia sprawe. Ile razy sie da? Ciezko odpowiedziec, poniewaz zalezy od aury, przebiegu, pory roku jak i samego lsp - w lecie kilka razy spokojnie, zima pewnie raz, czy dwa. Reasumujac znaczenie poza zabrudzeniem ma stan lakieru i jakosc oraz swiezosc lsp
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Roznie to wychodzi, przewaznie 3 zdarza sie jednak 2 a czasem 4. Zalezy od piany, ewentualnych domieszek do niej i wody. Pamietaj, ze zastosowanie cieplej ale nie goracej wody, da lepsze efekty.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Megs... mozna dlugo
-
[A4 B7] poprawki w przekładce szukam złotej rączki
Przede wszystkim zamiescic post w odpowiednim dziale - autodetailing tym sie nie zajmuje Poza tym walcz o swoje. Wsadzisz KUPE kasy i bedziesz sprzedawal jako angola - BEZ SENSU
-
zadrapany lakier
Nieznana w detailerskich kregach, ktore bardzo szybko weryfikuja produkty. Jakbys poczytal opisy woskow - wiekszosc jest NAJLEPSZA na swecie i puszcza konkurencje w kapciach:facepalm: co innego napisac ze jest najlepsza na swiecie i dziala najlepiej a co innego opisywac sposob dzialania nie majacy nic wspolnego z rzeczywistoscia. Nie odbieraj mojej wypowiedzi jako: "Jestes debilem, bo kupiles gowno" bo nie o to mi chodzi. Bawie sie w "lsniacy lakier" przeszlo od klikunastu lat. Mialem mnostwo produktow roznej jakosci, niestety za te kiepskie musialem zaplacic, czyli zle wydac pieniadze lub nawet je "wyrzucic" - podwojne rozczarowanie. Mnie nikt na poczatku nie instruowal to dobre, to zle za wszystko musialem zaplacic.
-
zadrapany lakier
Dlatego Adam, ze uzywalem wiele innych i mniej wiecej wiem co i jak. Opis tej pasty to totalna bzdura. Watpie aby zrobili genialny produkt i pograzyli go opisem:wink: Poza tym widac, ze nie celuja w klienta zorientowanego tylko w szerokie grono amatorow. Skoro tobie sie podoba to fajnie, ale moza pora sprobowac czegos innego.
-
zadrapany lakier
Tej pasty nie uzywalem, ale po samym opisie na 100% bym jej kupil - jedna wielka KPINA
-
Moje prace
Panie i Panowie zapowiada sie bardzo "goracy" sezon w Hokus Pokus zostaly ostatnie wolne terminy...