Treść opublikowana przez Griffe
-
Glinka, zestaw 3M co jeszcze?
DA przede wszystkim jest dobra do cleanerwo, glazow itp. Na sticky paint jest lepsza, to maszyna ktora nie robi balaganu i latwo ladnie wykancza, nie ma tylko takiej sily ciecia jak rotacja.
-
Glinka, zestaw 3M co jeszcze?
Czy to lare czy flex czy makita czy festool BP 75mm pod male pady sprawdza sie idealnie. Nie widze potrzeby kupowania dwoch maszyn aby jedna byla na duze druga na male, jesli budzet jest to warto kupic rotacje i druga DA
-
Papier wodny czy woodoodporny.
Blad pewnie polega na tym, ze przed uzyciem nie moczyles tego papieru.
-
Glinka, zestaw 3M co jeszcze?
Wszystko zalezy od Ciebie. Czy lepiej sporadycznie woskowac Colli za 70 zeta czy Zymolem za 2000? Co lubisz. Jedni kupuja wiertarke Toya za 30zeta i jak sie popsuje ida po nowa inni maja Festoola za 1500 - jedna i druga wywierci dziure pytanie jak. i Trabanetem i Mercedesem dojedziesz z pkt A do pkt B i oba spelniaja swoja role.
-
Pasty polerskie 3m
Pasty dajesz na nowa czysta gabke 3 ziarenka pozniej relatywnie mniej. Dajac duzo zle pracujesz. Po pierwsze musisz miec straszny balagan, po drugie nie jestes w stanie wypracowac pasty i przejsc z etapu cieacia do polerowania - najczestsza przyczyna hologramow.
-
Szyby od środka
Krem tez... ale sa lepsze produkty do tego
-
Pasty polerskie 3m
W wyjatkowych wypadkach mozna nagiac ze pasty tnacej poszloby cos kolo tego (ale to bez sensu, bo znaczy, ze trzeba bylo wybrac inna droga/sposob) Pasty polerujacej to bedzie lekko kilkanascie samochodow a finiszowej jeszcze wiecej ze100ml.
-
Szyby od środka
tak kremem albo tysiacem innych rzeczy, lepiej jednak zainwestowac w srodek antifog z prawdziwego zdarzenia
-
Moje prace
Zdecydowanie powloka kwarcowa lub ceramiczna.
-
Pasty polerskie 3m
Nie pamietam strzelam ze okolo 15zlotych. 100 to tak na 1 raz i dosc oszczednie co masz na mysli?
-
Pasty polerskie 3m
Sa dostepne mniejsze ale ciezko. W Lublinie w trzech sklepach lakierniczych mozna kupic pasty 3M na setki czyli np po 100ml kazdej.
-
Moje prace
Co ma byc lustro, wetlook? Nie widze problemu:naughty:
-
Pasty polerskie 3m
Jesli ory lakier fabryczny to twardy. W tym momencie wole kocha power cut od zielonego korka, troche mocniej tniej, jest tlustszy dzieki czemu mniej pyli i mozna nim dluzej pracowac. Natomiast jak ma byc super hiper to zolty korek plus ultrafina da lepszy efekt niz sam antihologram.
-
Pasty polerskie 3m
Pasty to nie wszystko i zlotego srodka nie ma, a gabka, a lakier? Rozne kombinacje daja rozne efekty dlatego z czasem ma sie coraz wiecej past i gabek bo rozne trafiaja sie lakiery.
-
Da radę odratować?
Tu nie tak hop - siup bo to lacantara. Sa preparaty do czyszczenia tego. Sadze, ze powinno dac rade mega plam nie widze, zwyczajne zabrudzenia od korzystania.
-
Moje prace
Poorboy jest do plastikow, nie do tkaniny.
-
[B5 ADR] Czym usunąć ślady na siwych plastikach?
Nie znam, nie uzywam firm wschodzacych zaopatruje w sklepach specjalistycznych. Jak sa na aledrogo APC firmy ValetPRO to bierz smialo. Megsa APC jest bardzo dobre.
-
Pasty polerskie 3m
Czy jest to prawda, ze ta sama firma produkuje paste dla 3M tego nie wiem, fakt faktem pasty Kocha sa wiecej niz swietne. Jesli dla Was cos to znaczy maja moja rekomdacje:wink:
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Zestawy naprawcze, od groma tego na aledrogo
-
Pytanko o gabki
Carbon to jeden z podstawowych woskow w gamie Zymola - dosc uniwersalny. Ciemne lakiery dodatkowo przyciemnia na jasnych podbija kontrast - to nie reklamowe banialuki a fakt. Posiada w swoim skladzie 37% niebielonej czystej carnauby - najtwardszego wosku na swiecie odpowiadajacego w duzej mierze za szklistosc. Jego trwalosc to 2-3miesiace, co nie oznacza, ze nie splynie po miesiacu lub nie dobije do prawie 4 miesiecy - wiele czynnikow o tym decyduje. Po duzej obnizce cen w Zymolu - to bardzo dobra oferta.
-
Zestaw dla świeżaka.
Mialem oba, zostalem przy megsie. Megs jest woskiem miekkim, Colli twardym - zalezy co kto lubi.
-
Pytanko o gabki
Mozesz pojsc zatem w Carbona. Za dobry wosk na poczatek - jedyny klopot taki, ze zle woskujac za duzo go bedziesz nakladal i tyle. Jak sie wciagniesz i tak dojdziesz przy optymistycznym wariancie do Glasura:wink:
-
Pytanko o gabki
To bardzo dobry stosunkowo specyficzny srodek. Trzeba nauczyc sie z nim pracowac. Moze pylic lub przysychac jesli za duzo sie nalozy. Jak juz sie dogadasz z nim jest idealny. Daje niesamowite efekty. Lakier staje sie wyjatkowo siliski i gladki. W Zymolu to HDC odpowiada za look. Warto jakis wosk dokompletu. Na poczatek moze byc Carbon, chyba, ze jest budzet to mozna cos lepszego.
-
środek do polerowania dekorów
Zeby bylo jasne. Nie namawiam Cie:kox: Nie mam zadnych profitow, nie prowadze sklepu itp Megs UC jest jeden nie ma odmian, nadaje sie do elementow lakierowanych.
-
Lakier lustro ;p
Z czasem kupisz wszystko co potrzebne, wiadomo, ze na poczatek kupujac wszystko to spory wydatek. Dla kogos kto sie wciaga i nagle ma wydac 1000 lub 2000 to kwota z kosmosu.