Treść opublikowana przez Griffe
-
Moje prace
To lecimy Panie i Panowie z tym koksem - probnie nowy hosting zdjec. Skoda Superb okolo poltora roku temu zabezpieczona jako nowa Cquartz po tym czasie i 12500km nalotu okazala sie niezbyt skuteczna. Naszym zadaniem byla korekta lakieru, zabezpieczenie Gtechniq C1, wlasciciel postanowil sam wykonczyc powloke naturalnym woskiem Swissvax Concorso, na kawalku maski i lusterka sam sobie poszmalcowalem palcami - pierwszy raz w tym roku:banan: Auto po przyjezdzie Tradycyjne pelen proces mycia i dekontaminacji Na felgach Swissvax Autobahn swietnie sie trzyma Inspekcja Tragedii nie ma, swieze auto Ze wzgledu na ogolny stan lakieru 50/50 slabo widoczne Rupes w akcji Stwierdzilem, ze holsy to swoisty podpis "korektora" wiec... ale umiem tez bez Za kazdym razem plyn inspekcyjny w duzych ilosciach Tu juz calkiem niezle Tu jeszcze przed Holsy, holsy, holsy wszystkie moje Wymywanie wypelniaczy Inspekcja na sloncu, drzwi po cieciu, przed finiszem Te juz po finiszu To juz niestety nie moje holsy Grubsze tematy wycinane i na gotowo Shine like a mirror czy jakos tak Zagadka: Skoda tu, skoda tam Czas na powloke Chyba calkiem calkiem Ingi Tak, tak, takie odbicia Sun gun prawde powie Zadowolone odbicie wlasciciela gusiak11 nadaje ostatni szlif Szmalcowane palcami Borowa sprawdza czy jest dobrze - werdykt: "moze byc" albo "no ladnie" nie pamietam Dzieki za obejrzenie
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Fajnie, ze wrociles:wink:
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Pawlo 2004, oczywiscie euro. Makki "sie bawi w te klocki" nie od dzis.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Zaczynasz poruszac sie wsrod woskow z tak zwanej wyzszej polki. Ciezko jest o odpowiedz jednoznaczna. Przy tanich woskach sprawa jest prosta, dziala/nie dziala. Wsrod woskow lepszych sa tylko dwie powazne wtopy i RG 55 sie do nich nie zalicza. Poza ingami licza sie zapach, opakowanie. latwosc on/off nawet mozna sie pokusic o look, ogolnie pojeta przyjemnosc z pracy i to nieuchwytne cos, co sklania Cie do zakupu danego wosku - albo sie spelni, albo nie. Dlatego jest to bardzo subiektywna sprawa.
-
Moje prace
Daloby rade:) Kwestia dogadania terminu
-
Jaki wosk ? od A do Z
Ludzie co z wami?! Ogarnijcie sie!!! Ten temat brzmi idzie wiosna jaki wosk - czyli dla ulatwienia: Jaki wosk na lato. Tego sie trzymajmy. W innym razie robienie tematow nie ma sensu skoro kazdy napisze co chce i gdzie chce.
-
Moje prace
Chodzi Ci o polerowanie?
-
Moje prace
Sezon w HOKUS POKUS Detailing zaczety na dobre. W zeszlym tygodniu byly dwa auta na odsiwezenie w tym duza czarna skoda na pelna korekte i kwarc - w krotce relacje. Osoby umowione na wizyte prosze o kontakt na PW, ponieważ mam cala skrzynke pusta.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
mowilem:wink:
-
Problem z odpryskami
To tylko punktowe zaprawki
-
Problem z odpryskami
Pasta zawsze zostanie w tych zaglebieniach - potem trzeba ja dokladnie wymyc - innej opcji nie ma:wink:
-
Gdzie mam zaprowadzić swoje auto w Warszawie ?
Pierwszej firmy z listy nie znam. Dwie pozostale pozycje sa klasa sama dla siebie. Nieco taniej a rownie dobrze zrobia w: Shine Factory auto detailing Warszawa-Woskowanie, Car spa, ochrona lakieru
-
Myjka Ciśnieniowa
Lepsza niz waz ogrodowy ale nic poza tym niestety. Zeby jako tako myla i wytwarzala piane potrzeba 130 roboczego. Jak stac Cie na cos lepszego nie oszczedzaj, jak to budzet max bierz.
-
Myjka Ciśnieniowa
Pytanie czy 120 to cisnienie "na pompie" czy cisnienie robocze...
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Cena faktycznie niska.
-
Niewidzialna wycieraczka - problem z mażącymi wycieraczkami
Smiem twierdzic, ze kazdy, nie tylko nieobeznany:wink:
-
Niewidzialna wycieraczka - problem z mażącymi wycieraczkami
Nelson albo zle sie wyrazilem, albo zle mnie zrozumiales. Szyb nie poleruje i nie mam zamiaru tego robic. Szyby poleruje sie specjalnym padem i tlenkiem ceru, pasta tnaca i gabka nie jestes w stanie nic zrobic szybie *jest zwyczajnie w swiecie za twarda, poza jej wyczyszczeniem. Glinka tez moze byc, ale przewaznie do lakieru ludzie uzywaja miekkich glinek, zeby nie narobic szkod na lakierze. Taka glinka na szkle nie wszystko zbierze, tu by sie przydala twarda glinka.
-
Renowacja skóry na kierownicy
Nie bedziesz zadowolony z rezultatow po tym srodku.
-
Niewidzialna wycieraczka - problem z mażącymi wycieraczkami
To zalezy jesli uzywasz plynu do mycia z alko nie ma takiej potrzeby. Warto przed aplikacja i myciem oczyscic ja twardym padem i pasta tnzaca albo jeszcze lepiej dedykowanym srodkiem do tego celu - to zabieg adekwatny do glinkowania lakieru i dziala podobnie. Pomoga zwiazac sie NW ze szklem oraz polepsza jej dzialanie poprzez oczyszczenia szyby, dzieki czemu jest idealnie gladka. Oczywiscie pozniej dokladne mycie, IPA i aplikacja NW warto 2-3 warstwy nalozyc. Jak NW slabnie "zapycha sie" podobnie jak woski, dokladne umycie szyby IPA postawi NW na nogi:wink:
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
dobry stuff
-
Sciereczki z mikrofibry
Sonax ma niezle mf.
-
Niewidzialna wycieraczka - problem z mażącymi wycieraczkami
na wszystkie i na lusterka
-
Jaki wosk ? od A do Z
Jak brzmi temat? Po co robisz zamieszanie?
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Megs!!! Megs!!! Megs!!! Otwierasz sklep z kosmetykami, czy masz zamiar zajac sie poleorwaniem na szersza skale? Megs to dobre kosmetyki, korzystaj z tego co masz:wink:
-
Moje prace
Kwestia doboru lakieru to oczywiscie temat ogarnietego lakiernika. Ilu lakiernikow tyle opinii wg mnie po doborze wg kodu fabryczbego bedzie najlepiej. Czy po polakiwerowaniu bedzie roznica, jesli nie zrobi sie polerki oczywiscie, ze tak, po pelnej korekcie nie ma prawa byc roznic. Jaki miesiac by Cie interesowal? Nie tak daleko, Sepolno schodzilem wzdluz i wszerz:wink: