Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rutkap

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rutkap

  1. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    a orientował się ktoś ile kosztuje wymiana tego modułu?
  2. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    krzyniek - myślisz że w B5 jest inny moduł jak w B6?? Ciekawe jak w innych autach wygląda sprawa z zegarem nastawianym falami radiowymi.
  3. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    z tą palmą to nie jest tak łatwo, że nastawisz zegar ręcznie i się pojawi. ja nastawiałem ręcznie, aktywowałem VAG-em i widzę ze to czy się pojawi czy nie to jakiś totolotek albo i lepiej, a polski serwis Audi potrafi tylko wymienić ten moduł, wziąć kupę kasy i tyle. może ktoś jest w DE i mógłby się u nich dopytać w AUDI o co w tym wszystkim chodzi, tam wydaje mi się są kompetentniejsi ludzi.
  4. wielkie dzięki za info
  5. wielkie dzięki za info. no tak, zapytałem jak dobrać się do szybki licznika ale nie zapytałem jak wymontować cały licznik?? co i gdzie trzeba popsuć?? poratuje ktoś?? thx.
  6. a może gdzieś takie znaczki można zakupić?? może ktoś podać jego wymiary, bo mi teraz trochę trudno zmierzyć jak go nie mam
  7. no właśnie, używaną pokrywę też nie łatwo znaleźć, tyle jest rodzai.
  8. odświeżam temat. Czy demontaż szybki w liczniku A4 TDI Avant 2004r jest możliwe?
  9. witam szukam logo audi OOOO na pokrywe silnika 1.9TDI rocznik 2004, poniewaz jak ostatnio umyli mi silnik to logo odpadło podczas jazdy i teraz łyso wygląda. Może te logo ma swój odzielny numer i mozna zamowic je w ASO?? za wszelką pomoc thx.
  10. zegar nastawiany drogą radiową to tandeta do kwadratu
  11. a ile orientacyjnie kosztuje? 5 szybek tył w AVANT??
  12. przyłączam się do prośby
  13. a gdzie masz cennik na tej stronce? poleciłem się na nasz klub, ale gościu z którym rozmawiałem powiedział że to i tak cena promocyjna bo policzył mi jak za normalne auto a nie kombi ...... mam rozumieć że coś ściemniał
  14. jestem po wycenie: - polerowanie: usuniecie rys i zmatowień, - wyczyszczenie przedziału silnika, - pranie tapicerki i czyszczenie środka (o szczegółach nie będę już pisać bo można poczytać o tym na ich stronce) za wszystko 1026zl - 1,5 dnia roboty.
  15. oki, wieczorem napisze co i jak
  16. a próbowałeś tu: http://www.smart-plus.pl/ Watpie zeby mial taki budzet Piter polecasz z doświadczenia? Nawet jakbym miał to ich ceny to przegięcie. pytam raczej o coś ok. 400 pln.[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009' date=' 12:55[/size']_________________________________________________ poszukaj jak możesz. jakbys dał radę dopytac znajomego czy robił u nich i jak robią to będę wdzięczny dziś po robocie właśnie jadę do Smarta i zobaczę ile mi wycenia polerkę + czyszczenie. wiem ze ceny są nie za niskie, ale nic innego konkretnego nie widziałem, a oddać do jakiegoś garażu " na zadupiu" bo taniej, to może się potem skończyć wyższymi kosztami. no chyba ze naprawdę masz kogoś zaufanego i wdziałeś jak robi, a nie " kolega, ma kolegę którego kolega robił u znajomego, a ten ......"
  17. a próbowałeś tu: http://www.smart-plus.pl/
  18. nie, niestety nie miałem jeszcze tego w rękach
  19. dla zainteresowanych: http://www.obdkey.com/index.asp
  20. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    nie wiem co się stało, ale dziś rano "palma" się ukazała mym oczom :> może zegarek wiosnę poczuł
  21. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    z tego co tu poczytałem na forum , to za odbiór fal do nastawiania zegara używana jest inna antena - ta umieszczona w tylnym zderzaku
  22. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    pewnie bym i złożył, tylko że ja się kapnąłem, że nie mam "palmy" jak przeczytałem wątek na forum, bo wcześniej nie zwracałem uwagi na to [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 15:35_________________________________________________ Tomek to jest pewna informacja :?: a czy w Avancie w tylnej bocznej szybie to nie jest antena radiowa?
  23. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    no właśnie o to chodzi ze nie majstrowałem, zegarek działał ładnie od momentu sprowadzenia do Polski czyli luty 2008 do grudnia 2008, kiedy to oddałem niunie na duży przegląd wraz z robieniem rozrządu przy 120tys km, po odbiorze już ta antenka się nie pojawiła
  24. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    a ja przestawiłem ręcznie. zegarek jak nie ma "palmy" , tak nie ma. Dziwne jest ze na VAGu jest wszystko OK, kodowanie jak należy, moduł tez nie zgłasza błędu, wiec gdzie jest pies pogrzebany? Może ktoś jest w Niemczech i ma możliwość podjechania do niemieckiego ASO i zapytania się o co w tym chodzi? Bo nasze krajowe ASO to tylko najlepiej wszystko by powymieniali za słone pieniądze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.