Treść opublikowana przez Szymanek31
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej wszystkim:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Koni str.t + eibach pro kit
Wejdz kolego w temat o obnizaniu auta sprężynami - tam ostatnio kolega dodał fotki po montazu na amory 1ba Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Spot Leszno
Gostyn tez sie pisze na bank Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chlopaki przypomnij mi ktos na jakiej wysokości zamocowac znaczek audi na tylnej klapie ile cm od szyby w dol? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
devastation .. ile za komplet tarcz + hamulce na tył do mojej a4 b6 z 2004 roku w avancie silnik 1.9 tdi (podaje bo nie wiem co ważne) ????
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie sprężyny H&R wyciagniete z audi a4 b6 avant z 2003 roku 1.9 tdi oznaczenie z kartonu: 29369-2 podejda do mojego autka? mam takie samo autko jak te z ktorego byly wyciagniete ale chcialem sie dokladnie zoorientowac czy oznaczenie prawidlowe?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprezyny-obnizajace-eibach-a4-b6-1-9tdi-quattro-avant-319413/ jak quattro to nie moge zalozyc u siebie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tamte sprężyny sprzedane. Mam tu następne. . http://pokazywarka.pl/znvzdv/ Będą pasowac do mojego? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Spot Leszno
No ok robcie liste zobaczymy ilu chętnych no i kiedy? Zdecydowanie weekend i zdecydowanie sobota Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Spot Leszno
Nie możemy w gn? Wolicie leszno? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spoko Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Super hiszpan dales rade wygląda kozacko:D Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
[B6 Avant] Mój Red Evilll
Ladne auto ladne powodzenia i bezawaryjności:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Mi tez sie podobaja te felgi slo moim zdaniem zrobia robotę Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szkoda bo w sumie właśnie na ciebie liczyłem:p Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Spot Leszno
Moze w gostyniu w weekend? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie sprawdzicie mi czy beda pasowac czy sa od innej b6.. (niestandardowy to sa te co wyslalem wczesniej link aukcji - numery podal mi koles) numery : AU504HA/517 AU504VA/517 i jakis numer zdaje sie 60990287 33/08
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem wiem widzialem to ogloszenie - sledze dzial sprzedam z 10 razy dziennie i oczekuje na sprezyny hehe chetnie bym je wzial ale cena mnie troche ogranicza, wolalbym cos nieco tanszego... jak mialbym to brac wolalbym dolozyc 50 zl i kupic nowe eibach pro kit... ale mimo wszystko bardzo dziekuje za podeslany link )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ladnie panowie ładnie Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ok rozumiem. U ciebie mati ładnie zeszlo nawet mogłoby wiecej ale jest fajnie:D Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziękuję bede dzialal:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://m.allegro.pl/weitec-audi-a4-b6b7-amortyzatorysprezyny-sport-i4017984655.html Panowie a taki zestawik?? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Naprawa po wymianie springów
Czekam na foto Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
zmieniacie juz opony na letnie
Czas na zmiany. Początek marca i wjezdza lato i 18 cali:D Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.