Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kopter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kopter

  1. Wyszło bardzo schludnie, gratuluje
  2. To zamiennik ? Widzę, że nadkola zostały bez zmian.
  3. Pomiarów jeszcze nie robiłem - brak czasu. Co do wypożyczenia to też znalazłem tylko w warszawie. Znalazłem natomiast gościa u siebie, który ma RL i mógłby ze mną porobić pomiary ale nie umawiałem się z nim konkretnie. Może uda mi się pożyczyć od niego RL na cały lub kilka dni - wtedy zaproszę Cię Gibons do mnie i pomierzymy
  4. Kopter odpowiedział(a) na Ghost_83 temat w Audi A4 B8
    To stosunkowo niewielki przyrost więc dla skrzyni nie powinno to być problemem. Możesz też zmienić oprogramowanie s-tronic, które zwiększy ciśnienie oleju na sprzęgłach, przez co biegi będą mocniej "zakleszczane". Wyeliminuje to ryzyko uślizgu sprzęgieł.
  5. Kopter odpowiedział(a) na Kamil1997123 temat w Audi A4 B8
    Za taką kwotę spokojnie zrobisz downpipe, intercooler, może nawet uda się jakieś hybrydowe turbo. Plus oczywiście strojenie
  6. Niestety nie miałem okazji się pościgać
  7. Wszystko razem z wykresem masz kilka postów wyżej Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Jeśli będziesz świadomie używał tej turbiny oraz regularnie zmieniał olej dobrej klasy to na pewno nie wytrzyma krócej niż w aucie bez chip'a.
  9. Odwiedziłem wczoraj kumpla i nagraliśmy bardzo amatorski filmik z nocnej przejażdżki a'la Raceism Dźwięk wydechu mocno zniekształcony. Pełen Gangsta
  10. Za dużo pracy ostatnio - tracę rachubę czasu
  11. Powitać O której dzisiaj ? Wpadnę w końcu Was poznać z kumplem, który jest na kupnie A4/A5 i musicie go wkręcić w temat
  12. Kopter odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czujniki są tylko na przednich klockach (w zasadzie to na jednym). Co do tyłu to musisz samemu sprawdzić i ocenić ich zużycie.
  13. Trzeba było machać i trąbić Sprawdzilibyśmy diesel vs. benzyna Auto po kolejnej wizycie w MotoGo, jak zawsze chłopaki się spisali Zaliczyłem również kolejne wesele
  14. Mam ale Audi A5 Sportback Patrz u mnie w temacie.
  15. Nie, nigdy nie przytarłem ale na dziurach i nierównościach zawsze zwalniam natomiast zdarza się że tylne zawieszenie dobije o odbój. Tak, wszedł bez przeróbek samego IC jak i zderzaka. Oczywiście trzeba było poprzerabiać węże i ogarnąć mocowanie bo to uniwersalny IC.
  16. Tak jak pisałem całość kupował tuner na fmic.pl. Co do złączek i rur to nie wiem które dokładnie zastosował ale poskladadane to bardzo schludnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. Tak dlatego odpuściłem dalsze modyfikacje (układ paliwowy, głowica, dolot) bo to już nie opłacalne. Robi się studnia bez dna walcząc o dodatkowe pojedyncze konie.
  18. Panowie ma ktoś z Was racelogica lub inne tego typu urządzenie ? Chętnie wpadłbym na spota Was poznać i porobić pomiary po stage 3
  19. IC jest dokładnie ten co wkleiłeś. Jest to największy IC z fmic.pl, który wchodzi do A4/A5 bez przeróbek (podejrzewam, że w Q5 będzie tak samo). Można włożyć jeszcze 600x300x100mm ale wymaga to rzeźby i cięcia zderzaka a tego nie chciałem. Początkowo hybryda miała być od Peruna ale oni wymieniają tylko zimną stronę. Bartpol wymienia całość. Wydajność takiej turbiny taka jak K04 za dużo mniejsze pieniądze. Moc stanęła na takim poziomie bo ograniczeniem były wałki rozrządu, turbo ma jeszcze potencjał. Auta nie ważyłem. Mam znajomego na skupie złomu z dużą wagą to podjadę zważyć ale nie wiem na ile będzie to dokładny pomiar.
  20. Różnica jest bardzo duża. IC z fmic.pl Nie ma ktoś z okolicy racelogica lub innego tego typu urządzenia i byłby chętny na małe spotkanie ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Własnie odebrałem auto po tygodniowym postoju w Bartpolu Efektem jest: - Intercooler FMIC - Hybrydowe turbo by Bartpol - Czyszczenie kanałów dolotowych - Program silnika i skrzyni S-Tronic Modyfikacje zaowocowały wynikiem 338km i 445nm Z efektu jestem mega zadowolony, auto idzie jak burza, a co szczególnie mnie cieszy skrzynia szybciej zmienia biegi. Naprawdę polecam Bartka bo świetnie ogarnął temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.