Treść opublikowana przez Olszak86
-
Spotkania na drodze
A4 b7 avant na WU czarny z ramka tylko z tylu spotkany dzis na Popularnej. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Kolega o rejestracji R1 S**G widziany pod narodowym na verva street racing Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z a4 b5 sedan granatowego z ramkami na wx. Stałem na dickensa jechales grojecka w kierunku hynka Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czysty przypadek. Spoty warszawskie we wtorki w arkadii Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
W Łochowie stojacy a4 b5 sedan ciemna zielen z wlepa klubowa przy trasie na Węgrów. Pozdro Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Bongod widziany wczoraj przy tesco na gorczewskiej w kierunku s8. Pozdro Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Optymalna prędkość jazdy / obroty silnika w ADR
+1Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Optymalna prędkość jazdy / obroty silnika w ADR
Ja smigam okolo 100-120 km/h jadac szybciej spalanie znacznie wzrasta. Moze inaczej jadac na 5 biegu spalanie przy 3 tys obrotow jest okej ale 4 tys i wzwyz jest wyzsze Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwila na Chodeckiej niebieski avant b6 z ramkami na WPU. Trąbiłem do kolegi ale był na czymś skupiony. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czarny avant b7 z ramkami na WU spotkany na parkingu przy biedronce na olbrachta. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka U mnie na osiedlu tj. Gorczewska 181 zaparkowany granatowy sedan b5 na WCI. Fele RS6, biały znaczek audi na grillu. Ktos z klubu? Bo furka zacna a ramek nie bylo Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mocar i jak z tym pukaniem ustało? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bedą krzesełka ? ;D Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze uda mi sie przyjechac. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Piatek spotkany kolega w b6 avant na SC stales w korku przed sękocinem w kierunku radomia bylem kilka aut za tobą. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zapaszki do auta
Ciekawe jakby dac strippera w pojemniczek od ambibura i dac w kratke jaki byłby efekt. Ktoś próbował? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jest arkadia 19:00. Bede i ja. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadaj wpadaj Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
14:00 szary avant b6 z wlepami na WU na puławskiej, 18:30 czarny avant b7 z ramkami na WY na Olbrachta. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będe Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
To pewnie luty2502Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede po 20 Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Szary b6 avant z ramkami i zoltymi halo na WD przy skrzyzowaniu powstancow slaskich z broniewskiego. Pozdro. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Na modlinskiej spotkany kolega w zielonym b5 avant z ramkami na RPZ. Obtrąbione i pomigane niewiem czy kolega ogarnal Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Teraz wylot z Radomia na Kielce spotkany bordowy b5 sedan z ramkami na WSZ. Dobra gleba kolego. Pozdro Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Teraz spotkany czarny b6 avant na ES z ramkami. Skręcałeś w Wolicy do servisu Dafa. Pozdro Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze i ja bede Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka