Jak spojrzysz na zdjęcia to zobaczysz, że są różne kształty a nie uśmiecha mi się zamawiać i zwracać bo nie będzie pasowało. Węża też nie zdejmę żeby porównać dopóki nie przyjdzie nowy bo auto użytkuje moja żona.
Witam,
z racji tego, że zrobiła się dziura w wężu do ic muszę zakupić nowy. W necie jest ich kilka rodzajów i w związku z tym możecie mi pomóc w doborze? Auto to Ajm z 2001r. Poniżej lista z allegro: http://tnij.org/62lcqy2
Soft napisany przez kolegę anderllh Mody to turbo z awx i regulacja kąta synchronizacji wałka rozrządu:wink: Odczucia? Chyba już mi wystarczy tych koni:decayed: Soft nie jest wyżyłowany, turbo jest w b. dobrym stanie i reszta podzespołów Na początku było tak: Finalnie jest tak: Nie spodziewałem się takiego wyniku. Po rozmowie z Grzesiem byłem nastawiony na 150-160 km i 350-360Nm. Robiliśmy kilka pomiarów i każdy wychodził badzo podobnie. Jestem mega zadowolony i jak najbardziej POLECAM naszego forumowego kolegę
Matek, widziałem twój poprzedni wykres na turbo ajm i bylo tam ok 360 nm tylko wykres miałeś trochę pofalowany. Teraz masz 10 nm więcej i wykres masz teraz gładki i nm jest w szerszym zakresie obrotów. Odczuwasz dużą różnicę po przesiadce z ajm na awx?