Treść opublikowana przez Pulpit
-
[B5 AFN] Czy to dobry wybór?
no ja w poprzednim samochodzie na dębicach jeździłem, ale szaU to nie było max 2 sezony i po oponach później kupiłem jakieś używki pamiętam continentala czy coś i od tamtego czasu nie kupuje polskich opon teraz jeżdżę na Pirelli P6000 kupione nowe w 2008 i myślę że jeszcze trochę posłużą, a ja zaby spokojnie to nie jeżdżę
-
[B5 AFN] Czy to dobry wybór?
z tych to te dębice i to też nie wiem czy dobry wybór, a może poszukać jakiś używek fajnych czasami można trafić fajne gumy w dobrych pieniądzach
-
[ALL B6] Cichy tyl w Alpine CDA-9852RB
a Ty nie masz przypadkiem podpiętego tego na wzmacniaczu i kanał na głośniki w półce jest przykręcony za bardzo ??
-
[B5 AEB] Montaż wzmacniacza Magnat
progiem jest lepiej ? z tego co ja poczytałem to chyb lepiej to środkiem puścić i w sumie mam zamiar taki patencik u siebie robić, ale dopiero jak się wezmę za 16 w drzwiach (są ale brak weny )
-
Spociki w Skierniewicach
nie śmiejcie się z CZINKŁECZENTO to jest mojego znajomego ćinkus i nie wiem czy ktoś miałby z nim szanse :gwizdanie: furka już sprzedana i teraz lata leonem 1.8 t ale ta fura robiła szaU wierzcie
-
[ALL] Jaki wzmacniacz
a co byś zaproponował ?? teraz mam opcje na tego axtona za 2 stówki
-
Spociki w Skierniewicach
u mnie licznik też po 2k się kasuje a co do tej drogi to będziesz ciągle prowadził czy masz kogoś na podmiankę ?? ja jechałem raz 1,6 k km z jedną przerwą godzinną na spanie i nie polecam, delikatna masakra a co car audio to ja też coś mam jak by ktoś chciał może Alpine cda-9845rb, Alpine cda-9857 i panel climatronic'a pod duże radio 2-din pod np symphony i komplet tych wszystkich plastyków które są tam potrzebne poza stelażem (b5 po lifcie) co do tego wzmacniacza to raczej coś mocniejszego potrzebuję
-
Spociki w Skierniewicach
dżem dobry jak byście mieli jakieś słuchy o dobrym wzmacniaczu to dajcie znać bo zaczynam się brać za te przednie drzwi powoli bo za oknem już śniegu nie wypatrzyłem czyli nie jest źle :gwizdanie:
-
[ALL] Jaki wzmacniacz
Witam tak jak w temacie mam problem z doborem wzmacniacza pod głośniki : GZRC 16x na razie jeszcze nie założone mam jakąś blaupunkcje ale chyba tego nie pociągnie poza tym to pozostałość po poprzedniej furce i to pędzi skrzynie na mostku i w sumie jak na teraz mi to wystarczy później może vibe cbr twin activ ale trochę poczytałem o tym zestawie i może pojawi się jeszcze coś innego ale to nie o tym mowa. radyjko to alpine cda-9855r podpowie ktoś coś raczej szukał bym używanych np Axton c502 RODEK R480i Audison SRX2
-
Spociki w Skierniewicach
dobra beta nie jest zła :> dobra ja też lece
-
Spociki w Skierniewicach
to weź sobie zmień na Inną markę jak chcesz czy coś takiego a jaką Ty masz tą bete może kojarzę samochód tak z ciekawości pytam ??
-
Spociki w Skierniewicach
dominoELC a Ty furaka zmieniłeś ?? bo w podpisie miałeś jakąś torpedę TDi bez T ??
-
Spociki w Skierniewicach
ja na własne oczy widziałem policyjne subaru wrx sti i do tego oznakowany nie chciałbym spierdzielać przed czymś takim
-
Spociki w Skierniewicach
3-0 ale leją no można coś razem uskutecznić może w tym roku pyknie pomysł z zainputowaniem kierowcy :polew: i małego alko bo ostatnio plan umarł a tu tak niewinnie się znów przewinął
-
Spociki w Skierniewicach
google it :gwizdanie: a tak na serio, z LDZ jesteś i nie wiesz gdzie są skierki ?? Łowicz pewnie wiesz gdzie jest to jak byś do łowicza wjeżdżał i skręcił w prawo na ostatnim skrzyżowaniu przed mostem (jadąc łodzką oczywiście) i jechał prosto to zobaczył byś znaki na skierki i stamtąd ze 20 kilometrów około
-
Spociki w Skierniewicach
no pewnie zapraszamy na skierki ogląda ktoś meczyk, co za masakra
-
Spociki w Skierniewicach
ale zieloni by nas chyba zgładzili przy okazji zlotu
-
Spociki w Skierniewicach
chyba że każdy założy konto na dubelka i z nudów będzie ze sobą gadał w ramach rozdwojenia jaźni
-
[B5 ALL] Jakie mam zawieszenie?
dlaczego chcesz 2 rozmiary ładować na przód i tył takie patenty to się robi w RWD i to chyba ze 400 km+ :gwizdanie: a z oponami to do 225 (większe też ) chyba ładnie wchodzi ja mam na standardzie 205/55r16 i jest tam dużo miejsca
-
Spociki w Skierniewicach
jako takiego zlotu tuningowego nie ma bo raczej tujning tu nie jest uważany, raczej audic się nie zmienia, ale ogólno-polski jest za 10 dni tak jak na górze strony
-
Spociki w Skierniewicach
ciekawe co oni za temat złapali może i u nas to bujnie :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
ale większość to niebieskie fabie :polew: i to raczej są operacyjne niż pościgowe oni tym na sprawy jeżdżą częściej niż się za ludzmi ganiają często pod sądem stoją te fabie
-
Spociki w Skierniewicach
no ja po poznańskiej potrafię parę razy na dzień jechać już kiedyś miałem hamowanie z 190 żeby ich nie wyprzedzić a jak jest z tą GTS-ką bo też lata nie wiesz ??
-
Spociki w Skierniewicach
a co do tej policji to na łowiczu teraz doszła nowa fura nieoznakowana insignia 250 kuca ciemno granatowa ELC 55 coś tam trzeba uważać bo teraz ją non stop widzę i najgorsze że nie jak jedzie tylko jak już trzyma a druga jest vectra GTS'ka tylko nie znam nr-ów
-
Spociki w Skierniewicach
u panowie ale ładna pogoda .... ja się chyba wyłamuje, ale będzie malin z grupy łowickiej z tego co z nim gadałem to on by wziął dla mnie rameczkę ok skovroon??