Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. no ja w poprzednim samochodzie na dębicach jeździłem, ale szaU to nie było max 2 sezony i po oponach później kupiłem jakieś używki pamiętam continentala czy coś i od tamtego czasu nie kupuje polskich opon teraz jeżdżę na Pirelli P6000 kupione nowe w 2008 i myślę że jeszcze trochę posłużą, a ja zaby spokojnie to nie jeżdżę
  2. z tych to te dębice i to też nie wiem czy dobry wybór, a może poszukać jakiś używek fajnych czasami można trafić fajne gumy w dobrych pieniądzach
  3. a Ty nie masz przypadkiem podpiętego tego na wzmacniaczu i kanał na głośniki w półce jest przykręcony za bardzo ??
  4. progiem jest lepiej ? z tego co ja poczytałem to chyb lepiej to środkiem puścić i w sumie mam zamiar taki patencik u siebie robić, ale dopiero jak się wezmę za 16 w drzwiach (są ale brak weny )
  5. nie śmiejcie się z CZINKŁECZENTO to jest mojego znajomego ćinkus i nie wiem czy ktoś miałby z nim szanse :gwizdanie: furka już sprzedana i teraz lata leonem 1.8 t ale ta fura robiła szaU wierzcie
  6. a co byś zaproponował ?? teraz mam opcje na tego axtona za 2 stówki
  7. u mnie licznik też po 2k się kasuje a co do tej drogi to będziesz ciągle prowadził czy masz kogoś na podmiankę ?? ja jechałem raz 1,6 k km z jedną przerwą godzinną na spanie i nie polecam, delikatna masakra a co car audio to ja też coś mam jak by ktoś chciał może Alpine cda-9845rb, Alpine cda-9857 i panel climatronic'a pod duże radio 2-din pod np symphony i komplet tych wszystkich plastyków które są tam potrzebne poza stelażem (b5 po lifcie) co do tego wzmacniacza to raczej coś mocniejszego potrzebuję
  8. dżem dobry jak byście mieli jakieś słuchy o dobrym wzmacniaczu to dajcie znać bo zaczynam się brać za te przednie drzwi powoli bo za oknem już śniegu nie wypatrzyłem czyli nie jest źle :gwizdanie:
  9. Witam tak jak w temacie mam problem z doborem wzmacniacza pod głośniki : GZRC 16x na razie jeszcze nie założone mam jakąś blaupunkcje ale chyba tego nie pociągnie poza tym to pozostałość po poprzedniej furce i to pędzi skrzynie na mostku i w sumie jak na teraz mi to wystarczy później może vibe cbr twin activ ale trochę poczytałem o tym zestawie i może pojawi się jeszcze coś innego ale to nie o tym mowa. radyjko to alpine cda-9855r podpowie ktoś coś raczej szukał bym używanych np Axton c502 RODEK R480i Audison SRX2
  10. dobra beta nie jest zła :> dobra ja też lece
  11. to weź sobie zmień na Inną markę jak chcesz czy coś takiego a jaką Ty masz tą bete może kojarzę samochód tak z ciekawości pytam ??
  12. dominoELC a Ty furaka zmieniłeś ?? bo w podpisie miałeś jakąś torpedę TDi bez T ??
  13. ja na własne oczy widziałem policyjne subaru wrx sti i do tego oznakowany nie chciałbym spierdzielać przed czymś takim
  14. 3-0 ale leją no można coś razem uskutecznić może w tym roku pyknie pomysł z zainputowaniem kierowcy :polew: i małego alko bo ostatnio plan umarł a tu tak niewinnie się znów przewinął
  15. google it :gwizdanie: a tak na serio, z LDZ jesteś i nie wiesz gdzie są skierki ?? Łowicz pewnie wiesz gdzie jest to jak byś do łowicza wjeżdżał i skręcił w prawo na ostatnim skrzyżowaniu przed mostem (jadąc łodzką oczywiście) i jechał prosto to zobaczył byś znaki na skierki i stamtąd ze 20 kilometrów około
  16. no pewnie zapraszamy na skierki ogląda ktoś meczyk, co za masakra
  17. ale zieloni by nas chyba zgładzili przy okazji zlotu
  18. chyba że każdy założy konto na dubelka i z nudów będzie ze sobą gadał w ramach rozdwojenia jaźni
  19. dlaczego chcesz 2 rozmiary ładować na przód i tył takie patenty to się robi w RWD i to chyba ze 400 km+ :gwizdanie: a z oponami to do 225 (większe też ) chyba ładnie wchodzi ja mam na standardzie 205/55r16 i jest tam dużo miejsca
  20. jako takiego zlotu tuningowego nie ma bo raczej tujning tu nie jest uważany, raczej audic się nie zmienia, ale ogólno-polski jest za 10 dni tak jak na górze strony
  21. ciekawe co oni za temat złapali może i u nas to bujnie :gwizdanie:
  22. ale większość to niebieskie fabie :polew: i to raczej są operacyjne niż pościgowe oni tym na sprawy jeżdżą częściej niż się za ludzmi ganiają często pod sądem stoją te fabie
  23. no ja po poznańskiej potrafię parę razy na dzień jechać już kiedyś miałem hamowanie z 190 żeby ich nie wyprzedzić a jak jest z tą GTS-ką bo też lata nie wiesz ??
  24. a co do tej policji to na łowiczu teraz doszła nowa fura nieoznakowana insignia 250 kuca ciemno granatowa ELC 55 coś tam trzeba uważać bo teraz ją non stop widzę i najgorsze że nie jak jedzie tylko jak już trzyma a druga jest vectra GTS'ka tylko nie znam nr-ów
  25. u panowie ale ładna pogoda .... ja się chyba wyłamuje, ale będzie malin z grupy łowickiej z tego co z nim gadałem to on by wziął dla mnie rameczkę ok skovroon??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.