Treść opublikowana przez Pulpit
-
[ALL B5] Przejeżdzę sezon, na amorkach które mają 46% skutecznośći?
^^ ostro a tak na przyszłość patrzcie co wam zakładają bo kumpel miał kiedyś akcje w toledo, że amorki nówki sztuki z pudełka chyba nawet kayaby i okazało sie że mają nie wiele ponad 40 % także po wymianie warto furaka przetrząść na stacji żeby po miesiącu jaj nie było
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
troche jest http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23961.0.html;highlight=16+w+drzwiach i bardzo wskazane było by głuszyć plus minus 200 pln w miare budżetowo ale efekt jest bardzo ciekawy
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
nie zakładaj na tył lepiej daj dobre 16 z wygłuszeniem w drzwi podepnij to pod piec wsadź skrzynie w bagażnik i bedziesz miał bardzo dobry zestaw
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
glosniki na dystans i dasz rade ale hert ma troche problemów z wysokimi tonami może ktoś jeszcze powie coś na ten temat
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
mi chodzi bardziej o coś takiego http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23961.0.html;highlight=16+w+drzwiach
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
nie ma bo standardowo są pod 13 cm wiec albo pierścień uniwersalny albo z jakiegoś innego modelu i rzeźbić
-
Spociki w Skierniewicach
może się na nas obraził czy coś
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
nawet jak by sie nie zmiescily to bym na dużo wiekszy dystansach je pchał do przody i oprawiał w boczek niż w tashke ładował a co do tych dedykowanych to a i owszem ale nie do b5 :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
no ja to planuje upychać pod boczki bez tashek zobaczymy czy pójdzie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
dlaczego paliwożerne ?? nie koniecznie potrzeba do nich mega pieca przynajmniej tak mi się wydaje :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
ja mam takie http://www.allegro.pl/item1026058097_ground_zero_gzrc_16x_180w_warszawa_od_ss.html fakt że jeszcze nie założone ale na forach CA bardzo sympatycznie oceniony zestawik
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
coś w tym jest :gwizdanie:
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
no ale jeśli używasz formatu CD ( nie MP3) to może być denerwujące poza tym zmieniając radio na nie ori raczej robi sie to z myślą o jakości dźwieku ja nie mam żadnych czytników kart ani USB i szerze ani troche mi to nie przeszkadza bo wole sobie nagrać 10 płytek w CD niż walnąć to w jedną karte pamieci
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
nie ma opcji żeby to zagrało, poza tym to radio które pokazałeś ma jeden ból nie ma CD
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
ja mam już trzecią alpine i to radio moge Ci polecić, a te dwa pozostałem racej odradzić do czynienia miałem kiedyś kiedyś z VK instalacje do wzmacniacza tej firmy. na elektrodzie warto poczytać o takich rzeczach najlepsze źródło chyba
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
nie kupuj tego samo to że nawiązuje wyglądem daje do myślenia
-
[B5 AFN] Dziwne syczenie turbiny
a kata masz ?? może wszystko jest ok
-
Spociki w Skierniewicach
:polew: a wątek wygląda jakby umierał śmiercią naturalną tylko dlaczego
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/relacja-z-imrezy-pozar-vt38790.htm
-
Strefa Śmiechu
znam ten samochód z reala i jest, a w sumie był konkret
-
Spociki w Skierniewicach
nic nie przyszło :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://studio.wp.pl/qw952572 dobre może nie do końca śmieszne ale warte obejrzenia
-
Spociki w Skierniewicach
nr do niego zostawiłem w domu a dopiero na weekend ściągam także moge Ci go podesłać w jakoś w piątek ale jak sie orientujesz to jadąc od łowicza w strone kutna w maurzycach skrecisz w lewo to lecisz w kierunku strugienic i za zakretem bedzie kilka domów po lewej stronie i masz szyld mechanika pojazdowa czy jakoś tak (2 domy na jednym podwórku)
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
to zależy jakchcesz to zrobić bo można to zmieścić w standardowe w drzwiach można podłączyć w podszybie ale można i z rurki pcv'ki w castoramy rezać słupki i montować wysokie tony w słupki wszystko to było przerabiane na forum
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
laznzary bym odpuścił co by to nie było, prównywalne do boshmanów i jak dla mnie nie ma odstepstw