Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. ^^ ostro a tak na przyszłość patrzcie co wam zakładają bo kumpel miał kiedyś akcje w toledo, że amorki nówki sztuki z pudełka chyba nawet kayaby i okazało sie że mają nie wiele ponad 40 % także po wymianie warto furaka przetrząść na stacji żeby po miesiącu jaj nie było
  2. troche jest http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23961.0.html;highlight=16+w+drzwiach i bardzo wskazane było by głuszyć plus minus 200 pln w miare budżetowo ale efekt jest bardzo ciekawy
  3. nie zakładaj na tył lepiej daj dobre 16 z wygłuszeniem w drzwi podepnij to pod piec wsadź skrzynie w bagażnik i bedziesz miał bardzo dobry zestaw
  4. glosniki na dystans i dasz rade ale hert ma troche problemów z wysokimi tonami może ktoś jeszcze powie coś na ten temat
  5. mi chodzi bardziej o coś takiego http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23961.0.html;highlight=16+w+drzwiach
  6. nie ma bo standardowo są pod 13 cm wiec albo pierścień uniwersalny albo z jakiegoś innego modelu i rzeźbić
  7. może się na nas obraził czy coś
  8. nawet jak by sie nie zmiescily to bym na dużo wiekszy dystansach je pchał do przody i oprawiał w boczek niż w tashke ładował a co do tych dedykowanych to a i owszem ale nie do b5 :gwizdanie:
  9. no ja to planuje upychać pod boczki bez tashek zobaczymy czy pójdzie :gwizdanie:
  10. dlaczego paliwożerne ?? nie koniecznie potrzeba do nich mega pieca przynajmniej tak mi się wydaje :gwizdanie:
  11. ja mam takie http://www.allegro.pl/item1026058097_ground_zero_gzrc_16x_180w_warszawa_od_ss.html fakt że jeszcze nie założone ale na forach CA bardzo sympatycznie oceniony zestawik
  12. no ale jeśli używasz formatu CD ( nie MP3) to może być denerwujące poza tym zmieniając radio na nie ori raczej robi sie to z myślą o jakości dźwieku ja nie mam żadnych czytników kart ani USB i szerze ani troche mi to nie przeszkadza bo wole sobie nagrać 10 płytek w CD niż walnąć to w jedną karte pamieci
  13. nie ma opcji żeby to zagrało, poza tym to radio które pokazałeś ma jeden ból nie ma CD
  14. ja mam już trzecią alpine i to radio moge Ci polecić, a te dwa pozostałem racej odradzić do czynienia miałem kiedyś kiedyś z VK instalacje do wzmacniacza tej firmy. na elektrodzie warto poczytać o takich rzeczach najlepsze źródło chyba
  15. nie kupuj tego samo to że nawiązuje wyglądem daje do myślenia
  16. a kata masz ?? może wszystko jest ok
  17. :polew: a wątek wygląda jakby umierał śmiercią naturalną tylko dlaczego
  18. http://www.sadistic.pl/relacja-z-imrezy-pozar-vt38790.htm
  19. znam ten samochód z reala i jest, a w sumie był konkret
  20. nic nie przyszło :gwizdanie:
  21. http://studio.wp.pl/qw952572 dobre może nie do końca śmieszne ale warte obejrzenia
  22. nr do niego zostawiłem w domu a dopiero na weekend ściągam także moge Ci go podesłać w jakoś w piątek ale jak sie orientujesz to jadąc od łowicza w strone kutna w maurzycach skrecisz w lewo to lecisz w kierunku strugienic i za zakretem bedzie kilka domów po lewej stronie i masz szyld mechanika pojazdowa czy jakoś tak (2 domy na jednym podwórku)
  23. to zależy jakchcesz to zrobić bo można to zmieścić w standardowe w drzwiach można podłączyć w podszybie ale można i z rurki pcv'ki w castoramy rezać słupki i montować wysokie tony w słupki wszystko to było przerabiane na forum
  24. laznzary bym odpuścił co by to nie było, prównywalne do boshmanów i jak dla mnie nie ma odstepstw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.