Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. no nie podałem tak konkretnie bo nie wiem ile to powinno kosztować na dobrą sprawe bo te ground zero kupiłem w całkiem fajnych pieniądzach ale tak spojrzałem na alledrogo i jest sporo piecy od tej firmy i może piecem z tej samej linji pojechać np takie coś http://www.allegro.pl/item1056649971_ground_zero_gzia_2230hpx_rms_540w_extra_gratis.html a ta alpine'ka od Ciebie z link na 4 kanały tylko jeden 30 amperowy bezpiecznik na 4 kanały to nie bedzie chyba za mocny :gwizdanie:
  2. czyli mody na plus sie szykują jednym słowem
  3. tak właśnie używka jakaś bo trochę mocy dla nich by się przydało :gwizdanie:
  4. no tętni prawie że
  5. to jak już o wzmacniaczach to jaki piec byłby najlepszy pod takie głośniki http://www.allegro.pl/item1026058097_ground_zero_gzrc_16x_180w_warszawa_od_ss.html ??
  6. Pulpit odpowiedział(a) na Admont temat w Audi A4 B5
    coś z instalacją może być skopsane może gdzieś przebicie jest minimalne i czasem załapie albo wilgoć albo VAGiem albo instalacje przejrzeć coś jest nie tak to pewne :gwizdanie:
  7. jest tego sporo na forum szukaj najlepsza opcja pod ECU najlepiej, a później progiem lub środkiem wedle uznania ciągniesz kabel, max godzina roboty
  8. no ja tam na popykanie nawet w mniej licznym gronie bym sie pisał tylko musze na akademik wrócić bo teraz iPlus i ping130 i wiecej i chyba by sie to wam nie podobało ;
  9. a możesz podać ip tego serva reksia ??
  10. czasami jakiejś dziwnej ropy sie zaleje na stacji no name i samochód przestaje jeździć a pewnie jest to właśnie opał ja bym tego nie zalał za nic. Jak tak bardzo potrzebujesz taniego paliwa to lepiej sobie u jakiegoś tirolota dojście załatw i lej to co powinno ten silnik napedzać :gwizdanie:
  11. te fele z meśka bedą bardzo źle wyglądać na b5
  12. no to ja to właśnie napisałem wcześniej :gwizdanie: tak czy siak jak bym miał zbedne 10 koła to pewnie bym takie coś zrobił bo wygląda zacnie tylko by chyba lekka herezja to była przy tdi ale co tam
  13. nie poważnie sie pytam bo chyba każdemu przemknął przez głowe pomysł jak by to wyglądało na swoim samochodzie ale ciekaw jestem kosztów takiego zabiegu
  14. b5 w body rs w sedanie by był miodzio, ale ciekaw jestem z jakimi kosztami trzeba by sie liczyć w dyszce cieżkawo by sie pewnie było zamknąć ?
  15. teraz jest dobry czas żeby sie wyspecjalizować w pompach bo sporo ludzi bedzie lało dziwne rzeczy do baków :polew:
  16. ledy białe w postojowe i zakładać jednak ten xenon i na bank bedziesz zadowolona
  17. no ale ja już mówie o xenonach HIDy są dość tanie i nie bedzie wielkiej różnicy w porównaniu do takich żarówek, które właściwie ni jak oddają oddają ten efekt
  18. HID bedzie najbardziej zbliżone do xenonów
  19. ja mam rekord na wisłostradzie 200 wiecej sie nie dało ale 4 rano wiec chyba przegieciem wielkim to nie było
  20. musisz rozkrecić obudowe klapy chyb jest tam 10 śrubek lub 8 i masz tam takie ciegno plastikowe
  21. a do czego sie przymierzasz teraz ??
  22. a na jakich serwerach gracie najczesciej NS?? bo ja sporo czasu siedze przy 1.6 przeważnie nick Pulpit, NoOneCanHurtTheZohan, DyktyCiezkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.